لطفا صبر کنید ...

دوره آموزش پروتز دندان

علم دندانپزشکی و آموزش پروتز دندان در ایران در جایگاه بالایی قرار دارد. مراکز درمانی به‌ ویژه مراکز دندانپزشکی باید ازنظر تجهیزات و از نظر علمی، مرکز درمانی و پرسنل خود را با آخرین اطلاعات به‌روز کنند تا خدمات بهتری به مردم ارائه نماید. با توجه به اینکه علم دندانپزشکی ایران در رده‌ی برترین‌های این حوزه قرار دارد و پزشکان و اساتید ایرانی از برترین‌های منطقه محسوب می‌شوند، به‌روزرسانی اطلاعات در میان پزشکان، دستیاران و پرسنل مراکز درمانی نیز امری بسیار لازم و ضروری است.

آموزش پروتز دندان در کلینیک دندانپزشکی مدرن

دوره جدید آموزش پروتز دندان با موضوع ساخت پروتزهای دندانی در کلینیک دندانپزشکی مدرن آغازشده است. در این کلاس‌ها که باهدف افزایش کیفیت پروتزهای دندانی به متقاضیان این درمان برگزار می‌شود از اساتید دانشگاه و متخصصین مطرح کشور در زمینه آموزش پروتز دندان دعوت به عمل‌آورده است تا با آموزش به پرسنل مرکز و سایر کسانی که متقاضی یادگیری اصول و فنون ساخت پروتزهای دندانی است آموزش‌های لازم را ارائه دهد.
اجرای راه کارهای نوین و خاص همواره در دستور کار مدیران گروه دندانپزشکی مدرن قرار دارد. هدف و سیاست گروه دندانپزشکی مدرن همواره افزایش کارایی پرسنل و همچنین افزایش رضایتمندی بیماران از این مرکز بوده است و در این راه تمامی امکانات و شرایط را فراهم خواهد کرد تا حق بهترین انتخاب را برای هم‌ وطنان عزیز فراهم آورد. کلینیک مدرن از آغاز فعالیت خود توانسته است با تکیه‌ بر مدیریت هدفمند و با افزایش کیفیت خدمات خود به‌ سرعت به‌ سوی موفقیت گام بردارد و ابراز رضایتمندی بیماران این مرکز گواه و سندی معتبر بر این ادعا است. این گروه دارای لابراتوار تخصصی است در داخل کلینیک است که فقط پاسخگوی سفارش‌های بیماران این مجموعه است. این روزها لابراتوار گروه مدرن با استفاده از بهترین تکنسین‌ها و مواد مصرفی، بالاترین کیفیت را در پروتزهای دندانی ارائه می‌دهد. با ما همراه باشید.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما