اخبار سمپوزیوم آذربایجان کلینیک مدرن در خبرگزاری ها

کلینیک دندانپزشکی مدرن اخبار سمپوزیوم باکو اخبار سمپوزیوم آذربایجان کلینیک مدرن در خبرگزاری ها
اخبار سمپوزیوم کلینیک مدرن

اخبار سمپوزیوم باکو

اخبار سمپوزیوم آذربایجان کلینیک مدرن در خبرگزاری ها

ارسال شده توسط dentalcenter

طبق اخبار سمپوزیوم کلینیک مدرن در خبرگزاری مهر، آزاده قربانی گفت: سخنرانان این سمپوزیوم یک روزه، اعضای هیئت علمی و متخصصین گروه آموزشی درمانی دندانپزشکی و همچنین پزشکان مطرح و برتر ایران هستند. ایمپلنت، زیبایی و بازسازی استخوان از جمله مباحثی است که در این سمپوزیوم مورد بحث و گفت‌وگو قرار می گیرد.

علت اصلی انتخاب کشور آذربایجان

قربانی علت اصلی انتخاب کشور آذربایجان را علاوه بر نزدیکی این کشور به ایران، مناسبترین فرصت برای جذب گردشگر و توسعه ی بخش توریسم سلامت برای کشور عنوان کرد. وی با بیان اینکه کشور آذربایجان همسایه نزدیک ایران بوده و از طرفی این کشور قطب کار تخصصی برای درمان در حوزه دندان را ندارد، برگزاری این کنگره در جمهوری آذربایجان هم برای ما و هم برای آن کشور سودمند است و سبب ارز آوری برای کشور ما و صادرات خدمات دندانپزشکی می‌شود.

این دندانپزشک عمومی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود بیش از یکصد نفر پزشک ایرانی در این کنگره حضور داشته باشند، وی در ادامه می گوید: اقدامات بزرگ، مدیریت دقیق می‌طلبد که گروه آموزشی درمانی دندانپزشکی مدرن با مدیریت ۳۰ ساله می تواند به راحتی این موضوع را به سرانجام برساند همچنین پزشکان ایرانی سرآمد بین کشورهای اطراف و حتی برخی از کشورهای پیشرفته بوده و اجرای این برنامه نتایج موثری را به همراه خواهد داشت.

زمان برگزاری سمپوزیوم افق‌های جدید ۲۰۲۰

طبق اخبار سمپوزیوم کلینیک دندانپزشکی مدرن در خبرگزاری برنا، دکتر آزاده قربانی مدیر اجرایی سمپوزیوم با شعار افق‌های جدید ۲۰۲۰، در زمینه ایمپلنت, زیبایی و بازسازی استخوان اظهار داشت:

این سمپوزیوم یک روزه بیست و نهم آذر ماه سال جاری در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان با حضور پزشکان مطرح و برتر ایران برگزار خواهد شد. مدیر اجرایی سمپوزیوم افق‌های جدید ۲۰۲۰ در زمینه ایمپلنت, زیبایی و بازسازی استخوان ادامه داد: برگزار کننده این سمپوزیوم گروه آموزشی درمانی دندانپزشکی مدرن است که در راستای توجه به موضوع آموزش و درمان نسبت به انجام این برنامه اقدام کرده است.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *