لطفا صبر کنید ...

ارتودنسی و توقف درمان در زمان کرونا

-3.jpg

ارتودنسی در زمان کرونا سوال مشترک برخی از افرادی که درمان ارتودنسی را شروع کردند و در روند پروسه ارتودنسی هستند و با توجه به شرایط حال حاضر و وجود ویروس کرونا نمیتوانند طرح درمان خودشان را مثل گذشته پیش ببرند این است که آیا ریتم دندانی ما با توجه به انجام ندادن چکاپها و پیش نبردن روند درمانی و توقف روند درمان آن بهم میخورد؟ و یا در انتها طول درمان ما بیشتر میشود ؟

برای اینکه شما به یک آرامش خاطر نسبی برسید باید بگویم که چکاپ های هر ماهه و سر وقت باعث سرعت بخشیدن به روند درمان میشود اما در شرایط فعلی جای نگرانی نیست . با توجه به نوع ارتودنسی ، سیم ها و براکتهایی که داخل دهانتان و روی دندانها قرار گرفته اند درحال حاضر حکم نگهدارنده را دارند و از بهم ریختگی دندانها  جلوگیری میکنند اما از سرعت بخشیدن به روند درمان ارتودنسی خبری نیست ، زیرا این درمان در این شرایط متوقف شده است ؛  فقط در انتهای کار طول درمان شما کمی طولانی تر میشود و این تنها پیامد این دوران بر درمان ارتودنسی میباشد .
به محض پشت سر گذاشتن این شرایط بحرانی به دندانپزشک خود مراجعه کنید و روند درمان خود را ادامه دهید .

همچنین میتوانید با مشاوران مجموعه کلینیک مدرن تماس حاصل بفرمایید تا پاسخگوی سوالات بهداشت دهان و دندان شما باشند .


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما