انتشار وقایع سمپوزیوم باکو در آذربایجان

کلینیک دندانپزشکی مدرن اخبار سمپوزیوم باکو انتشار وقایع سمپوزیوم باکو در آذربایجان
انتشار وقایع سمپوزیوم باکو

اخبار سمپوزیوم باکو

انتشار وقایع سمپوزیوم باکو در آذربایجان

ارسال شده توسط dentalcenter

تیم تخصصی کلینیک دندانپزشکی مدرن جهت ارتقا سطح علمی و اشتراک‌گذاری علم روز دنیا، اقدام به برگزاری سمپوزیوم یک‌روزه با موضوع، ایمپلنت، زیبایی و بازسازی استخوان کرده است، در این سمپوزیوم اساتید برجسته و بنام همچون دکتر قراچه ای، دکتر شیرخدا، دکتر مقدس، دکتر اجلالی و دکتر فهیما حضور خواهند داشت و هریک درباره‌ی آخرین یافته‌های علم دندانپزشکی در حوزه‌ی کاری خود سخنرانی خواهند کرد. در فیلم زیر انتشار وقایع سمپوزیوم باکو را می‌توانید مشاهده کنید.

اهداف انتشار وقایع سمپوزیوم باکو

در این سمپوزیوم علاوه بر دندانپزشکان و جراحان ایرانی، متخصصین حوزه‌ی دندانپزشکی از کشورهایی چون آذربایجان، ارمنستان، روسیه و ترکیه نیز حضور خواهند داشت. کلینیک دندانپزشکی مدرن برای اولین بار این امکان را برای همکاران عزیز در ایران که موفق به حضور در این سمپوزیوم نشده‌اند فراهم کرده که از طریق پیج اینستاگرام کلینیک به آدرس bakusymposium و آدرس اینترنتی https://clinicmodern.com به انتشار وقایع لحظه‌ به‌ لحظه سمپوزیوم باکو و رویدادهای آن دسترسی داشته باشند. شما عزیزان با دیدن این صفحات از تغییرات لحظه‌ای آن مطلع شوید.

همچنین یکی از اهداف سمپوزیوم خدمت‌رسانی به مردم با جدیدترین علم روز دنیاست و ازآنجاکه در این سمپوزیوم جدیدترین و بروزترین تکنولوژی و درمان‌های دندانپزشکی به اشتراک گذاشته می‌شود، تمام مردم عزیز و هم‌وطنان گرامی می‌توانند با مراجعه به این دو صفحه از آن مطلع شده و با اطمینان و اعتماد کافی نسبت به انجام کارهای درمانی خود اقدام کنند. جهت همگام شدن با ما و دریافت اخبار بروز دندانپزشکی و حضور مجازی در سمپوزیوم با ما همراه باشید. این سمپوزیوم برای اولین بار متمرکز هست بر فرصت‌های شغلی با درآمد بالا برای همه شما دندان‌پزشکان عزیز برای اطلاعات بیشتر به سایت ما و صفحات مجازی بپردازید. و لحظه‌به‌لحظه مطلع شوید.

کشور آذربایجان همسایه نزدیک ایران بوده و از طرفی این کشور قطب کار تخصصی برای درمان در حوزه دندان را ندارد. برگزاری این کنگره در جمهوری آذربایجان هم برای ما و هم برای آن کشور سودمند است.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *