ایمپلنت در تهران

زهرا حمیدی - ایمپلنت در تهران

تازه های دندانپزشکی

ایمپلنت در تهران

ارسال شده توسط dentalcenter

سلام عرض می‌کنم خدمت همه‌ی بینندگان محترم برنامه‌ی استیج مدرن جلسه‌ی قبل راجع به جدیدترین و بروزترین روش کاشت ایمپلنت با یکدیگر صحبت کردیم. امروز می‌خواهیم راجع به ایمپلنت در تهران صحبت کنیم و بررسی کنیم که چرا امروزه ایمپلنت در تهران از لحاظ خدمات‌رسانی و پشتیبانی خیلی مدرن‌تر و بروزتر از بقیه جاها است.

بررسی موضوع ایمپلنت در تهران

برای مقدمه باید بگویم که متاسفانه امروزه بهترین و مدرن‌ترین خدمات دندانپزشکی بیشتر در تهران دیده می‌شود به دلیل اینکه تهران پایتخت ایران است و مرکز رفت‌وآمد است و توریست‌های زیادی در این شهر در حال رفت‌وآمد هستند، ما شاهد خدمات به‌روز دندانپزشکی در تهران هستیم. البته جا دارد این را هم بگویم که ما در شهرستان‌ها هم خدمات خوب دندانپزشکی را می‌بینیم و متخصصین خوب و به نامی در شهرستان‌ها هستند که باید بگویم ولی صحبت از اکثریت است اگر بخواهم راجع به اکثریت صحبت کنم باید بگویم که اکثریت خدمات خوب دندانپزشکی امروزه در تهران وجود دارد. در ادامه این اکثریت را بررسی می‌کنیم.

اولین موضوع را بگویم که کاشت ایمپلنت به روش جدید در دنیا، در جلسه‌ی قبل ما گفتیم که به‌روزترین و مدرن‌ترین روش کاشت ایمپلنت روش نویگیشن یا دیجیتالی است و گفتیم که بیماران زیادی را به خودشش اختصاص داده به همین دلیل شرکت‌هایی که در کاشت ایمپلنت به ما کمک می‌کنند و ما را پشتیبانی می‌کنند، باید بگویم که این شرکت‌ها اکثرا در تهران قرار دارند و برای ساخت مواد و متریال ایمپلنت به روش جدید از قبیل دیجیتال گاید یا همان گاید جراحی، این شرکت‌ها خیلی حرفه‌ای ما را پشتیبانی می‌کنند و گاهی اوقات شده که نیروی کار حرفه‌ای از سمت این شرکت‌ها به کلینیک‌ها آمدند و حتی آموزش دادند و اگر سوالی بوده برطرف کردند. باید بگویم که خدمات‌رسانی و پشتیبانی این شرکت‌ها خیلی بالا است و به همین دلیل ایمپلنت در تهران از لحاظ خدمات‌رسانی و پشتیبانی این شرکت‌ها خیلی مدرن‌تر و به‌روزتر از بقیه جاها است.

ایمپلنت
ایمپلنت دندان

مورد دومی که باید به آن اشاره کنم کمپانی و شرکت‌های برند ایمپلنت است. همان‌طور که می‌دانید ایمپلنت برندهای متفاوتی دارد و برای این که ما یک فیکسچری را در داخل دهان بیمار، درون فک قرار دهیم باید تمام قطعات موردنیاز آن برند مانند: فیکسچر، کاوراسکرو، هیلینگ، ایمپرشن کوپینگ و اباتمنت بیمار تمام این قطعات باید فراهم باشد. باید بگویم که شرکت‌های به نام این ایمپلنت‌ها اکثرا در تهران قرار دارد و با خدمات‌رسانی و پشتیبانی که دارند تمام قطعات موردنیاز بیمار را برای کاشت ایمپلنت فراهم می‌کنند و باعث می‌شوند که ما خیلی خوب بتوانیم یک فیکسچر را در داخل فک بیمار قرار دهیم و تا مرحله‌ی آخر پیش ببریم. ایمپلنت در تهران از لحاظ فراهم آوردن این قطعات و پشتیبانی خیلی به‌روزتر و مدرن‌تر از بقیه جاها است.

مورد سومی که باید به آن اشاره کنم مواد و متریال دندانپزشکی است. در کنار کار دندانپزشکی همیشه باید مواد و متریال وجود داشته باشد. مواد و متریالی که اورجینال باشد و کار دندان‌پزشک را به خطا نیندازد و تغییر حجم کمتری داشته باشد. شرکت‌هایی که این مواد و متریال اصلی را برای ما فراهم می‌کنند اکثرا در تهران وجود دارند و پشتیبانی خیلی بالایی دارند. مواد را به‌موقع در اختیار دندان‌پزشک قرار می‌دهند و دندان‌پزشک می‌تواند کار بیمار را خیلی سریع جلو بیندازد پس ایمپلنت در تهران از لحاظ فراهم آوردن مواد و متریال دندانپزشکی خیلی به‌روزتر از بقیه شهرها است.

مورد چهارمی که باید بگویم تجهیزات و کلینیک‌های تخصصی و مدرن در تهران است. همان‌طور که میدانید ما در تهران کلینیک‌ها و مراکز تخصصی مدرنی داریم که دارای بهداشت بالایی هستند که بهداشتشان با استانداردهای جهانی ما مطابقت دارد و ما شاهد پیشرفته‌ترین مواد و تجهیزات دندانپزشکی در این کلینیک‌ها هستیم طوری که وقتی توریست‌های مختلف به این کلینیک‌ها مراجعه می‌کنند خیلی شگفت‌زده می‌شوند از این که این همه تجهیزات پیشرفته در این کلینیک‌ها وجود دارد. پس باز می‌توانم بگویم که ایمپلنت در تهران از لحاظ مجلل و تخصصی بودن این کلینیک‌ها خیلی در تهران به‌روزتر از بقیه جاها است.

لابراتوار های تخصصی در تهران
لابراتوار های تخصصی در تهران

مورد پنجم حرفه‌ای بودن کار لابراتوارها است در کنار کار دندانپزشکی همیشه باید یک لابراتوار حرفه‌ای هم باشد. یک لابراتوار حرفه‌ای باید نیروی کار حرفه‌ای هم داشته باشد که ما در تهران شاهد کار لابراتوارها و نیروهای حرفه‌ای هستیم که واقعا سخت‌کوشانه کار  می‌کنند و کار آن‌ها از ظرافت و شفافیت خیلی بالایی برخوردار است. طوری که وقتی ما یک روکش را به بیمار تحویل می‌دهیم خیلی برایمان سخت است که تشخیص دهیم این روکش بیمار با دندان اصلی متفاوت است، انقدر که این روکش آناتومی قشنگی دارد واقعا تشخیص این روکش از دندان اصلی خیلی سخت است. ما شاهد این لابراتوارهای حرفه‌ای و برجسته با نیروی کار در تهران هستیم و بیشتر در تهران دیده می‌شود.

در انتها باید به اساتید و متخصصین برجسته اشاره‌کنم که در تهران وجود دارند، امروزه کارهای زیبایی درمان‌های زیبایی مثل ایمپلنت ،  لمینیت، ونیر کامپوزیت، اسنپ آن اسمایل خیلی طرفدار دارد و همان‌طور که می‌دانید این درمان‌ها از ظرافت و مهارت بالایی باید برخوردار باشند. ما اساتید و متخصصین برجسته در تهران داریم. همچنین در زمینه‌ی کاشت ایمپلنت که خیلی مهارت خاصی دارند و کار بیمار را انجام می‌دهند. جا دارد بگویم ما در شهرستان‌ها هم این اساتید برجسته و به نام را داریم ولی به دلیل اینکه این اساتید چند روز در هفته به تهران  می‌آیند شاید دسترسی به آن‌ها سخت باشد. پس ایمپلنت در تهران از لحاظ متخصص بودن و تخصصی بودن اساتید برجسته و حرفه‌ای بودن دندانپزشک ها خیلی به‌روزتر از بقیه شهرها است. باز در نهایت می‌گویم 90 درصد خدمات دندانپزشکی بیشتر در تهران دیده می‌شود به دلیل اینکه پایتخت ایران است و مرکز رفت و آمد است.

متخصص ایمپلنت دندان
متخصص ایمپلنت دندان

تا برنامه بعدی و موضوع بعدی خدا نگهدار.

تهیه شده در گروه کلینیک دندانپزشکی مدرن

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *