طریقه کاشت ایمپلنت هیبرید دنچر

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت طریقه کاشت ایمپلنت هیبرید دنچر
کاشت دندان

ایمپلنت

طریقه کاشت ایمپلنت هیبرید دنچر

ارسال شده توسط dentalcenter

ایمپلنت هیبرید دنچر چیست؟ چرا این نوع ایمپلنت تا این اندازه محبوب می‌باشد؟ اگر شما همه یا تعدادی از دندان‌های خود را از دست‌ داده باشید، گزینه‌های بسیاری برای جایگزینی دندان وجود دارد، که به نفع شما می‌باشد. ایمپلنت‌ های دندان بخش قابل‌ توجهی از روش‌های جایگزینی دندان را به خود اختصاص داده‌اند.

طریقه ی کاشت یک ردیف دندان

هزینه ایمپلنت‌های دندان برای برخی از بیماران بسیار اهمیت دارد، به همین دلیل بسیاری از افراد به هیبرید دنچر روی می‌آورند و یک‌راه حل مبتکرانه است که می‌تواند باعث کاشت یک ردیف دندان که از لحاظ قیمت به‌صرفه‌تر هست شود. همان‌طور که از نام آن پیداست، ایمپلنت‌های هیبرید دنچر شامل ردیف پروتزهایی می‌شوند که بر روی ایمپلنت قرار می‌گیرند، همانند اووردنچر معمولی، ایمپلنت هیبرید دنچر نیز برای جایگزینی یک ردیف دندان مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع درمان با استفاده از 4 عدد ایمپلنت که در فک کاشته می‌شود جای گذاری می‌شود، نحوه قرارگیری به این صورت است که یک فلز تیتانیوم یا طلا در درون فک قرار داده می‌شود، سپس دندان‌های اکریلیک بر روی آن قرار داده می‌شود و این ردیف در جای خود ثابت باقی می‌مانند به این صورت که با استفاده از 4 عدد ایمپلنت بر روی فک قفل می‌شوند و پروتز این نوع ایمپلنت قابل حرکت نمی‌باشد و تنها توسط دندان‌پزشک یا جراح قابل برداشتن می‌باشد.

ایمپلنت هیبرید دنچر-کلینیک دندان پزشکی مدرن
ایمپلنت هیبرید دنچر-کلینیک دندان پزشکی مدرن

موارد ساخت در پروتز هیبرید

موادی که برای ساخت پروتز هیبرید مورد استفاده قرار می‌گیرند، پایه فلزی با دندان‌های آکریلیک و همچنین دندان های مصنوعی که برروی آن قرار می‌گیرند هستند. این ایمپلنت می‌تواند ظاهری جوان‌تر ارائه دهد و همچنین از ساختار صورت حمایت کرده و باعث متوقف شدن روند از دست دادن استخوان شود. و همچنین می‌تواند به‌راحتی با استفاده از روش‌های رعایت بهداشت دهان و دندان مانند دندان طبیعی، با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن از دندان محافظت کند.


تهیه شده در گروه کلینیک دندانپزشکی مدرن

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *