ایمپلنت all on 6 و روش کاشت آن

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت ایمپلنت all on 6 و روش کاشت آن
ایمپلنت all on 6

ایمپلنت

ایمپلنت all on 6 و روش کاشت آن

ارسال شده توسط dentalcenter

ایمپلنت all on 6 چیست؟

ایمپلنت all on 6 و روش کاشت آن برای استفاده فوری و جایگزینی سریع دندان ازدست‌رفته استفاده می‌شود، این روش برای جایگزینی کامل دندان در فک بالا یا فک پایین طراحی‌شده است، درواقع هزاران هزار بیمار از فواید این نوع جانشینی دندان بهره‌مند شده‌اند. این نوع روش درمانی جایگزین سالم‌تر و موفق‌تری برای دنچرها (پروتزها) هستند.

نحوه انجام کاشت دندان all on 6 

در این روش پروتز دائمی با استفاده از 6 ایمپلنتی که در فک قرار داده می‌شود در دهان گذاشته، اما قبل از آن پزشک باید ارزیابی دقیقی از وضعیت استخوان با استفاده از اسکن اشعه ایکس و سی بی سی تی به دست بیاورد تا با استفاده از آن میزان تحلیل استخوان را برای قرار دادن ایمپلنت ارزیابی کند. درنتیجه ایمپلنت‌هایی که در فک قرار می‌گیرند مانند ریشه‌های طبیعی از تحلیل استخوان جلوگیری می‌کنند و باعث ایجاد لبخند طبیعی می‌شوند. که در درمان بسیار موثر واقع می شود.

ویژگی‌های یک کاندیدای مناسب کاشت به روش all on 6 چیست؟

شخصی که تنباکو مصرف می‌کند یا این‌که دارای بیماری نظیر دیابت می‌باشد، کاندیدای مناسبی برای روش all on 4 نیست، این روش برای اشخاصی که یک قوس کامل دندان خود را ازدست‌داده‌اند استفاده می‌شود، پس روش ایمپلنت all on 6 یک روش پایدار، ایمن و بلندمدت است و جایگزین بسیار مناسبی برای دنچر ( پروتز ) سنتی می‌باشد.

"کاشت-کلینیک دندان پزشکی مدرن
“کاشت-کلینیک دندان پزشکی مدرن

فواید کاشت دندان به روش allon 6

1- این نوع ایمپلنت به‌ندرت احتیاج به پیوند استخوانی دارد.
2- روش بهداشت و تمیز کردن دنچر all on 6 بسیار آسان است.
3- مدت‌زمان درمان و بهبود آن بسیار کوتاه‌تر از روش سنتی ایمپلنت می‌باشد.
گذشته از این مورد که ایمپلنت بعد از گذاشتن در فک دارای استحکام بسیار زیاد می‌باشد اما مدتی بعد از جراحی ایمپلنت باید نکاتی را رعایت کنیم تا به‌درستی ایمپلنت به استخوان جوش بخورد و هیچ مشکلی به وجود نیاید.


تهیه شده در گروه کلینیک دندانپزشکی مدرن

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

1 دیدگاه برای“ایمپلنت all on 6 و روش کاشت آن

  1. کار شما بسیار مفید و شیوه درمانتان علمی است.اما برای اینجانب 5 ایمپلنت در فک بالا و 4 ایمپلنت در فک پائین نصب شده که با اُل آن سیکس تفاوت دارد. بهرحال اگر روکش ایمپلنت بنده ثابت باشد بهتر نیست؟ هرچند با توجه به سن زیاد من اگر یک سال نیز عمر کنم متحرک هم کفایت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *