لطفا صبر کنید ...

نقش ویتامین D در کاشت ایمپلنت دندان

4-1.png

تاثیر ویتامین D بر درمان ایمپلنت و دوام ایمپلنت دندان

تاثیر ویتامین D بر درمان ایمپلنت و دوام آن بسیار مهم است. همچنین نقش قابل توجهی در افزایش ایمنی بدن دارد. به تولبد ترکیباتی که باعث کاهش باکتری داخل دهان میشود نیز کمک میکند.

از آنجائیکه وضعیت سلامت لثه برای دوام ایمپلنت بسیار مهم یک لثه ناسالم مطمئنا عمر ایمپلنت را کوتاه خواهد کرد. ویتامین D باعث ارتقا سطح سلامت و کاهش التهابات لثه میشود.

نور خورشید منبع جذب ویتامین D
نور خورشید منبع جذب ویتامین D

برای جذب بیشتر ویتامین D  توصیه میشود از مکملهای کمکی استفاده شود. همینطور قرار گرفتن مستقیم در معرض اشعه خورشید باعث جذب ویتامین D میشود. لامپ UV هم در جذب  این ویتامین موثر است. ویتامین D با جذب بیشتر کلسیم در رشد استخوان ها بسیار موثر است.

رژیم غذایی غنی از ویتامین D
رژیم غذایی غنی از ویتامین D

ایمپلنت برای جوش خوردن به بازسازی استخوان فک در اطراف ناحیه کاشت پایه نیاز دارد. در افرادی که دچار کمبود ویتامین D هستند پرشدن تراکم استخوانی اطراف پایه ایمپلنت کمتر انجام میشود. مصرف مکمل های حاوی این ویتامین به این افراد توصیه میشود.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما