لطفا صبر کنید ...

تست رایگان کرونا این تست به هیچ عنوان جایگزین آزمایش تشخیصی کرونا (PCR و آنتی بادی) نیست. هدف این تست غربالگری و کمک به تخمین احتمال ابتدا به کروناست.

از وقتی ویروس کرونا به صورت جهانی شیوع پیدا کرد، تبدیل به موضوع و دغدغه شماره یک همه ما شده است. در این بین بروز هرگونه علائمی مثل تب، سرفه، تنگی نفس، مشکلات گوارشی و پوستی باعث می شود استرس شدید ابتلا به کرونا داشته باشیم. این تست که بر اساس پروتکل های وزارت بهداشت طراحی شده است، صرفا می تواند یک تخمین حدودی از وضعیت ابتلا به کرونا داشته باشد. اما برای تشخیص قطعی کرونا فقط توسط پزشکان متخصص ریه و متخصص عفونی دارای صلاحیت و آزمایش های PCR و آنتی بادی ، سی تی اسکن ریه و سطح اکسیژن خون امکان پذیر است.

کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما