جدیدترین روش کاشت ایمپلنت با تکنولوژی روز

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت جدیدترین روش کاشت ایمپلنت با تکنولوژی روز

ایمپلنت

جدیدترین روش کاشت ایمپلنت با تکنولوژی روز

ارسال شده توسط dentalcenter

جدیدترین روش کاشت ایمپلنت کاشت ایمپلنت دندان یک صنعت بزرگ است که تا سال 2020 بیش از 4.4 میلیارد در سطح جهان درآمدزایی خواهد داشت. بررسی‌ها نشان داده ‌اند 69 درصد افرادی که بین 35 تا 44 سال سن دارند، حداقل یک‌ دندان دائمی خود را ازدست ‌داده‌ اند و 26 درصد افراد حدوداً 74 ساله، همه دندان ‌های دائمی خود را از دست خواهند داد. صنعت کاشت ایمپلنت و دندان‌پزشکان این حوزه برای پیشرفت سریع‌تر ، باید آخرین تکنیک‌های درمان با ایمپلنت را بدانند تا بیماران از بابت موفقیت درمان و مراقبت‌های بعدازآن مطمئن باشند. امروزه تکنولوژی به‌صورت چشمگیری در حال تغییر و تحول است.


بیشتر بخوانید:ایمپلنت|صفرتاصد ایمپلنت دندان 


دندان‌پزشکان با بهره‌گیری از جدیدترین روش کاشت ایمپلنت می‌توانند به یافته‌های خود اضافه کنند و درمان بیماران با موفقیت بالا تری انجام دهند. با افزایش جمعیت سالمندان، باید به شکلی برنامه‌ریزی کرد که متخصصان ایمپلنت با کمبود زمان برای درمان سالمندان مواجه نشوند. اولین رویکرد، افزایش آگاهی جامعه نسبت به مراقبت‌ های پزشکی و پیشگیری است. شواهد نشان می‌دهند که در حدود 5000 سال اخیر از صدف، سنگ و فلزات توسط تمدن ‌های باستانی برای جایگزین کردن دندان استفاده‌ شده است. این موضوع حکایت از اهمیت دندان و جایگزینی دندان‌های از دست رفته از گذشته تاکنون دارد.

جدیدترین روش کاشت ایمپلنت با تکنولوژی روز

امروزه با کاشت ایمپلنت احتمال تحلیل استخوان تقریبا به صفر رسیده است. در حال حاضر طراحی و ساخت به کمک کامپیوتر (CAD-CAM) انجام می‌شود. به کمک کامپیوتر می‌توان نمونه مشابه دندانی که قرار است کاشته شود را طراحی کرد. این روش به بیماران بهترین درمان را در کمترین زمان ممکن ارائه می‌دهد. حتی قبل از جراحی نیازهای بیماران و پرسش‌ها و جستجوی آن‌ها را می‌توان با همین تکنولوژی پاسخ داد.

کاشت ایمپلنت با CAD/CAM-کلینیک دندان پزشکی مدرن
کاشت ایمپلنت با CAD/CAM-کلینیک دندان پزشکی مدرن

طراحی لبخند دیجیتالی از تکنولوژی تصویربرداری استفاده می‌کند و پیش‌بینی درمان را پیش از شروع کار نشان می‌دهد. این تصاویر دیجیتالی بر مبنای مدل‌های عمیق از دندان‌های بیمار است و شک و تردید بیماران را در مورد درمان‌های بالقوه برطرف می‌کند. جدیدترین روش کاشت ایمپلنت، راه ایده آلی را برای درمان بیمار فراهم کرده است. سیستم ایمپلنت CAMLOG، نرم‌افزار برنامه‌ریزی دیجیتال است که راهنمایی برای رسیدن به محل کاشت ایمپلنت ایده آل بیمار می‌باشد. اگرچه ترکیب راه‌حل‌های دیجیتال نیاز به هزینه‌های نصب اولیه دارند اما استفاده از آن باعث بهبود کارایی در درمان و سهولت همکاری با آزمایشگاه‌ها می‌شود و همچنین باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه خواهد شد. سیستم CAMLOG در حال حاضر در آلمان به‌عنوان سیستم شماره یک ایمپلنت مورداستفاده قرارمی گیرد.

کاشت ایمپلنت با CAMLOG-جدیدترین روش کاشت ایمپلنت-کلینیک دندان پزشکی مدرن
کاشت ایمپلنت با CAMLOG-جدیدترین روش کاشت ایمپلنت-کلینیک دندان پزشکی مدرن

تهیه شده در کلینیک دندانپزشکی مدرن

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *