سلام عرض می‌کنم خدمت همه‌ی شما عزیزان همان‌طور که قبلا خدمتتان عرض کردیم کلینیک مدرن خدمات درمانی و آموزشی خود را فراتر از مرزها برده و هم‌اکنون به‌عنوان اولین پروژه بین‌المللی در کشور آذربایجان شهر باکو یک سری اقدامات درمانی و آموزشی را شروع کرده امروز در استیج ارتباط مستقیم داریم با همکار عزیزم خانم دکتر قربانی که در آنجا مستقر هستند و اولین خدمات درمانی کلینیک مدرن در باکو مدیریت می‌کنند.

بررسی شرایط خدمات درمانی کلینیک مدرن در باکو

خانم دکتر سلام عرض می‌کنم خسته نباشید، خدا قوت امیدوارم که سفر خوبی را داشته باشید. از سفر خوب برای ما بگویید از شهر باکو که در این روزها چه حال و هوایی دارد و تیم ما در چه شرایطی است؟ سلام عرض می‌کنم خدمت شما و بینندگان عزیزمان همراهان برنامه استیج. همان‌طور که توضیحاتی شما دادین بله پروژه آذربایجان الان شروع‌شده و ما سفر کردیم به آذربایجان شهر باکو در شعبه دیگر کلینیک مدرن مستقر شدیم. اینجا مراجعه‌کننده‌ای داشتیم که انجام داده بودند در ماه‌های گذشته و به مرحله پروتز رسیده بودن که ما شروع پروتز را با تیمی که عازم شدیم انجام دادیم. خدا را شکر رضایتمندی بیمار را داشتیم و پروسه‌های درمانی‌اش انجام شد. شرایط اینجا شرایط خوبی است تقریبا همان شرایطی که در شعبه اصلی کلینیک مدرن داخل ایران است در اینجا هم به همان منوال و در همان شرایط. خیلی سفت‌وسخت اجرای درمان هارا پیش می‌بریم و امیدوارم رضایتمندیمان در همان اندازه و سطح رضایتمندی کلینیک مدرن شعبه‌ی اصلی‌مان باشد. اینجا هوا خلیلی گرم است به‌خصوص شرایط کلینیک طوری است که دور از فضای باز است جوری است که آن شدت گرما زیاد احساس نمی‌شود و درمجموع ما ازاینجایی‌که خدمت‌رسانی خیلی خوب داشته باشیم به کشور آذربایجان، اینجا مستقر هستیم این سختی‌ها به چشم ما نمی‌آید فقط رضایت بیماران عزیزمان برای ما ملاک است تا رضایتشان صد درصد جلب شود.

بسیار عالی خانم دکتر عکس‌العمل بیماران وقتی متوجه می‌شوند تیم درمانشان ایرانی است و از ایران آمدن چیست؟ عکس‌العمل خوبی است یا با تردید زیردست تیم ما می‌نشینند یا با رغبت این کار را انجام می‌دهند؟ خانم دکتر جان یک‌چیزی که هست و من در سفرهای متعدد به آذربایجان داشتم و این خروجی به دست ما رسید این است که خیلی نظرها مثبت است، خوشبختانه این باعث افتخار است که دندان‌پزشکان ایرانی و کادر درمانی ایران را خیلی قبول دارند و اینکه خیلی راحت با آرامش خاطر زیادی درمانشان را می‌سپارم به دست دندان‌پزشکان ایرانی و این خیلی حس خوب و رضایت را دارد از سمت ما برای آن‌ها و همچنین این متقابل است. خداروشکر خیلی راحت با ما و دندان‌پزشکان ارتباط برقرار کردند و خیلی خیالشان راحت است این‌یک بعد قضیه است. بعد دیگری که هست یک کارتی به آن‌ها داده می‌شود که برایشان شرایط ویژه‌ای را محیا کردیم به دلیل اینکه خیلی از آن‌ها به خارج از کشور آذربایجان کارتشان باشد و پرواز داشته باشند برای انجام درمان‌هایشان، یکی از کشورهایی را که هدف قرار می‌دهند برای درمان‌هایشان، کشور ایران است که ما در حیطه دهان و دندان و در حیطه دندانپزشکی این شرایط را برایشان محیا کردیم تا بتوانند خدمات دندانپزشکی را از سمت دندان‌پزشکان ایرانی در کشور خودشان داشته باشند. این برایشان خیلی حائز اهمیت بوده که این شرایط را برایشان محیا کردیم که اصلاح وقتی داشته باشند یا حالا مشغله‌ای به مشغله‌هایشان اضافه شود، شرایط درمانی خیلی خوب را هم در کشور خودشان داشته باشند. خدا را شکر که از این خدمات درمانی مدرن در باکو  استقبال کردند.

تماس تصویری در رابطه با خدمات درمانی مدرن
تماس تصویری با دکتر قربانی در باکو

بسیار عالی این مسلما به دلیل زحماتی که شما کشیدین است. عکس‌العمل دندان‌پزشکان چیست؟ یعنی دندان‌پزشکان تیم ما را چطور ارزیابی می‌کنند به لحاظ درمانی و تکنیکی؟ خب در مراحل اولیه خیلی فوکوس روی درمان‌هایشان داشتند، روند کاری را خیلی زیر ذره‌بین قراردادند و ازآنجایی‌که ما در نشست‌های قبلی و کنگره‌ای که برگزار کرده بودیم این را به همکاران گفتیم که ما قرار نیست که درمان‌های خیلی عمومی را آنجا انجام دهیم به دلیل اینکه کارهای عمومی از سمت دندان‌پزشکان آنجا خیلی در سطح بالا صورت گرفته است. ما قرار است درمان‌هایی را که شاید موکول شود به خارج از آذربایجان، اونجا با تیمی که داریم در دست بگیریم و بتوانیم خدمات تخصصی و فوق تخصصی را در اختیارشان بگزاریم. از این بابت همکاران ما در کشور آذربایجان مشغله‌ای ندارند، بلکه ما باعث می‌شویم که حتی کلینیک آن‌ها به دلیل اینکه در حیطه‌ی عمومی فعالیت نمی‌کنیم افزایش پیدا کند و الان هم در مرحله‌ای هستیم که خدا را شکر این تبادل‌نظر و همکاری خیلی شکل‌گرفته و باقدرت پیش می‌رود از آن بابت هم هیچ مشکلی نداریم و جای سوالی نیست.

بسیار عالی خانم دکتر شما به‌عنوان یکی از نمایندگان مدرن که استانداردهای مدرن را می‌شناسید، از طرفی دندان‌پزشک هستید و به درمان کاملا مسلط هستید خودتان از روند درمان راضی هستید؟ و آیا درمان در آنجا مورد تایید مدر است و با استانداردهای مدرن پیش می‌رود؟ یا جایی برای ارتقاء دارد؟

همیشه ما جا برای ارتقاء داریم، ولی تا این ساعت که من با شما صحبت می‌کنم در صدد این بوده که تمام کفیت هایی که در کلینیک مدرن با آن شرایط که مختص مدرن هست را رعایت کنیم و تا این ساعت هیچ مشکلی در درمان نداشته‌ایم. خیلی زمان را کنترل می‌کنیم که در ارائه خدمات، تایم بیمار طولانی نشود و بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان به دلیل اینکه ما خیلی پرواز داریم، شاید خیلی وقت‌ها منتظر پرواز باشیم ولی داریم شرایطی را محیا می‌کنیم و شرایطی محیا شده  که کنترل زمان را در دست گرفتیم و اتلاف زمانی نداریم. همکارانی که به کشور آذربایجان سفر می‌کنند برای ارائه خدمات چه برای مراجعه‌کننده‌ها  که زیاد در نوبت نمانند. این شرایط را کنترل می‌کنیم تا این ساعت مشکلی نبوده. خدا را شکر هم رضایت مراجعه‌کنندگان را داشتیم هم رضایتمندی از طرف خود من بوده برای ارائه خدمات.

خیلی عالی  خانم دکتر جان اگر نکته‌ی خاصی هست اگر احساس می‌کنید موردی هست که نگفتین در صحبت‌هایتان، لطفا بفرمایید من زیاد وقت شمارا نگیرم. خواهش می‌کنم خیلی ممنون از ارتباطی که برقرار کردین ما در صدد این هستیم که فیلم‌ها و ویدئوهایی که مراجعه‌کنندگان در شعبه باکو هستند برای شما ارسال کنیم که به همکاران ما در ایران و تمام مراجعه‌کنندگان نشان دهید که ما در اینجا در صدد ارتقای خیلی بیشتر برای جلب رضایت مراجعه‌کنندگان هستیم. اگر سوالی ندارید من صحبتی ندارم خانم دکتر.

خیلی ممنون از شما منتظر ویدئوها و منتظر خودتان هستیم بچه‌ها دلتنگتان هستند و جایتان خالی است. سوغاتی هم یادتان نرود. خیلی خوشحالم که در خدمت شما هستم آشنا شدیم با پروژه باکو و انشاءالله در برنامه‌های بعدی بیشتر راجع به این پروژه باهم صحبت می‌کنیم. امیدوارم خداوند یاور تیم ما در آذربایجان باشد همان‌طور که یاری‌دهنده‌ی ما، در ایران بود و توانستیم خدمات خوبی را به مردم بدهیم و امیدوارم که دعای خیر مردم همیشه پشت سر تیم ما باشد. به خدا می‌سپارمتان.

تهیه شده در گروه مدرن خدمات درمانی مدرن در باکو

دیدگاهتان را بنویسید