صادرات دانش دندانپزشکی توسط گروه مدرن

کلینیک دندانپزشکی مدرن تازه های دندانپزشکی صادرات دانش دندانپزشکی توسط گروه مدرن
دانش دندانپزشکی

تازه های دندانپزشکی

صادرات دانش دندانپزشکی توسط گروه مدرن

ارسال شده توسط dentalcenter

بابک مسلمی مدیریت گروه دندانپزشکی مدرن تصمیم به اشتراک‌گذاری و صادرات دانش دندانپزشکی در سطح برون‌مرزی گرفته است. پایگاه خبری قانون خبر در بخش سلامت خود به فعالیت و صادرات دانش دندانپزشکی توسط گروه مدرن اشاره دارد. متن خبر منتشر شده در ادامه پست ذکرشده است.

صادرات دانش و خدمات دندانپزشکی توسط گروه مدرن

گروه دندانپزشکی مدرن سکان‌دار کشتی صادرات خدمات دندانپزشکی ایران می‌شود. گروه دندانپزشکی مدرن در مردادماه سال 94 در تهران فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی آغاز کرد. بابک مسلمی به‌عنوان مدیر گروه مدرن با گرده‌ هم آوردن گروهی از اساتید و نخبگان برجسته ایران در کنار هم، اقدام به سرمایه‌گذاری و تاسیس مجتمع آموزشی درمانی در کشور آذربایجان (باکو) نموده است.

بابک مسلمی به صادرات متکی به نفت و مواد نفتی کشور که همواره با تحولات جهانی دستخوش تغییرات خواهد شد اشاره کرد و گفت: همواره ایران از این موضوع متضرر شده است پس باید به فکر راه‌کاری برای فعال کردن فعالیت‌های اقتصادی غیرنفتی باشیم. وی بابیان اینکه امروزه باوجود اوضاع نابسامان اقتصادی کشور و مشکلاتی که بر سر راه صادرکنندگان کالا وجود دارد بهترین فرصت را برای صادرات دانش برتر ایران به دنیا دانست و افزود: بهترین گزینه برای من و همکارانم استفاده از دانش برتر ایرانی در مجتمع بین‌المللی است که این امر با تشکیل و توسعه گروه مدرن محقق شده است.

جذب درآمدهای ارزی

بابک مسلمی ضمن اشاره به تلاش برای جذب درآمدهای ارزی از طریق صادرات خدمات دندانپزشکی به کشورهای همسایه گفت: ما در مدرن به دنبال توسعه دانش دندانپزشکی ایران که جزء شش کشور برتر دنیا در دندانپزشکی محسوب می‌شود هستیم و به طبع آن بتوانیم ارز را وارد کشور نماییم.

ایشان خاطرنشان کرد: فعالیت‌های اقتصادی اگر به فکر کسب بازارهای جهانی نباشد محکوم‌ به شکست است. در واقع ارزش سرمایه‌ های علمی و صادرات علم و دانش کمتر از ارزش ذخایر نفتی نخواهد بود. وی در ادامه ضمن شمردن برنامه‌های علمی و درمانی مدرن در کشور آذربایجان، به همکاری سفارت ایران در کشور مقصد اشاره کرد و گفت: این مرکز در کشور آذربایجان با حضور اساتید و نخبگان رشته دندانپزشکی ایران به‌عنوان مرکز آموزشی درمانی فعالیت خواهد داشت و دست همکاری و همراهی به‌ سوی کلیه اساتید و برجستگان این رشته در ایران دراز خواهیم کرد که امیدواریم برای ادامه راه به ما بپیوندند و همه باهم در راستای سربلندی ایران بزرگ گام برداریم.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *