لطفا صبر کنید ...

از درمان ریشه دندان در زمان کرونا چه میدانید ؟

endodontia.jpg

درمان ریشه در کرونا : آیا میدانید درمان ریشه دندان یک درمان اورژانسی محسوب میشود ؟

دندانی که نیاز به درمان ریشه دارد حتما باید با مراجعه به دندانپزشکی درمان آن صورت گیرد .

ممکن است دندان هیچ علامتی نداشته باشد و دندانپزشک با بررسی ، نیاز شما به درمان ریشه را اعلام کند و یا علامتی بصورت درد ، آبسه و تورم و حتی بصورت یک جوش کوچک کنار دندان روی لثه باشد که گاهی اوقات همراه با چرک باشد ؛ همه این موارد نشان دهنده نیاز دندان شما به درمان است .

در هر صورت ریشه دندان درون استخوان فک قرار دارد و زمانیکه نیاز به درمان ریشه دارد یعنی میکروبها به ریشه نفوذ کرده اند و چون این میکروبها میتوانند از طریق عروق خونی فک به سایر اندام های اطراف و یا حتی اندام های دورتر مانند قلب و ریه وارد شوند و روی آنها تاثیر منفی بگذارند ، حتما باید درمان ریشه خیلی سریع انجام شود .

درمان ریشه دندان :

گاهی اوقات با درمان عصب کشی ، و یا حتی عصب کشی مجدد برای دندان هایی که قبلا عصب کشی شده اند ، گاهی با جراحی های خاص کیست های عفونی خارج میشوند و گاهی با کشیدن دندان آن عفونت برطرف میشود .
بنابراین اگر نیاز به درمان ریشه دندان دارید میتوانید با کلینیک مدرن تماس بگیرید تا مشاوران ما بصورت تلفنی شما را راهنمایی کنند تا مراقبتهایی را در منزل انجام دهید تا زمانیکه بتوانید بصورت حضوری برای درمان تکمیلی تشریف بیاورید .


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما