دكتر غلامرضا غزنوی متخصص پروتزهای دندانی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و فلوشيپ ايمپلنت و پروتزهای دنداني از دانشگاه فلوريدا است.

سابقه‌ی کاری دكتر غلامرضا غزنوی

دكتر غلامرضا غزنوی به عنوان رئیس هشتمین دوره هیئت‌مدیره انجمن پروستودنتیست‌های ایران و مدیر پانل دومین کنگره بین المللی ایمپلنتولوژی انتخاب شد. انتخابات انجمن پروستودنتیست‌های ایران روز پنجشنبه ۳۰فروردین ۹۷ در سالن اجلاس سران و در حاشیه برگزاری پنجاه و هشتمین کنگره انجمن دندان‌پزشکی ایران (اکسیدا۵۸) برگزار شد. در جلسه هیئت مدیره جدید انجمن پروستودنتیست‌های ایران ، پس از برگزاری انتخابات داخلی، اعضای هیئت‌رئیسه این انجمن انتخاب شدند. بدین ترتیب دکتر غلام‌رضا غزنوی برای دومین دوره به ریاست این انجمن انتخاب شد. دكتر غزنوي در رابطه با ایمپلنت دندان می‌گوید یکی از بهترین روش برای دندان از دست رفته ایمپلنت است وی در ادامه چنین گفت بهترين سن ايمپلنت گذاشتن از ۱۶ سال به بالاست، ولي در برخي از مقالات در سنين پایین‌تر هم ايمپلنت گذاشته‌اند، ولي كلا اعتقاد بر اين است كه تا حدود ۱۷-۱۶ سالگي صبر كنيم تا رشد فكين تمام شود.

دکتر غزنوی به همراه بابک مسلمی
دکتر غزنوی به همراه بابک مسلمی

حضور دکتر غزنوی در سمپوزیوم

کلینیک دندانپزشکی مدرن یک سمپوزیوم با موضوع ایمپلنت، زیبایی و بازسازی استخوان را برای اولین بار در کشور آذربایجان در شهر باکو برگزار کرد که در این نشست اساتید بزرگ و برجسته‌ای حضور داشتند یکی از این اساتید دکتر غزنوی متخصص پروتزهای دندانی و رئیس انجمن پروتز ایران که در این نشست سخنرانی کردند. یکی از اهداف این سمپوزیوم آشنایی پزشکان ایران با کشور آذربایجان و شرایط شغلی آن کشور آشنا شوند. در ادامه از تصاویر دکتر غزنوی در سمپوزیوم دیدن فرمایید.

دکتر غزنوی متخصص پروتز
دکتر غزنوی متخصص پروتز

 

دکتر غزنوی متخصص پروتز
دکتر غزنوی و بابک مسلمی

 

 

منبع: دندانه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید