02177911111 - 02177908080 info@clinicmodern.com

اهمیت دندان شیری | درد دندان در زمان کرونا

کلینیک دندانپزشکی مدرن پاسخ به سوالات دندانپزشکی در زمان کرونا اهمیت دندان شیری | درد دندان در زمان کرونا
دندان شیری

پاسخ به سوالات دندانپزشکی در زمان کرونا

اهمیت دندان شیری | درد دندان در زمان کرونا

ارسال شده توسط dentalcenter

یکی از سوالات پرتکرارشما همراهان گرامی درخصوص دندان شیری اطفال و میزان اهمیت آن بود .

گاهی شما به علت افتادن دندان شیری اطفال فکر میکنید که این دندانها به علت اینکه می افتند و دندانهای اصلی جایگزین آنها میشوند اهمیت خاصی ندارند در صورتیکه دندان شیری هم مانند دندان اصلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا نبود دندان شیری باعث میشود که فرزندتان در هنگام صحبت کردن و جویدن غذا دچار مشکل شود و روی رشد دندانهای اصلی تاثیر بگذارد.
اگر به هر دلیلی دندان شیری زودتر از سن تعیین شده بیفتد ، روی آرایش و نظم دندانهای اصلی تاثیر منفی میگذارد . از آنجاییکه این دندانها نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند به فرزندانتان طرز صحیح مسواک زدن و نخ دندان کشیدن را آموزش دهید . تا جاییکه ممکن است مصرف شیرینی و شکلات را در رژیم غذایی آنها کمتر کنید و یا حتی بعد از خوردن این مواد غذایی از مسواک ، نخ دندان و دهانشویه نیز میتوانند استفاده کنند .
اگر فرزندانتان دچار درد در ناحیه دندان های شیری شدند میتوانید از آب نمک به مدت 30 ثانیه استفاده کنید ، پک یخ را دور حوله و دستمال بپیچید و در آن منطقه مورد نظر بگذارید تا درد کمتر شود و باز هم آموزش صحیح رعایت بهداشت جز اصول اولیه میباشد .
والدینی که فرزندانشان در حال حاضر با مشکل هایی برای دندان های شیری مواجه شده اند و شرایط مراجعه به دندانپزشکی را ندارند ؛ میتوانند با کلینیک دندانپزشکی مدرن تماس داشته باشند و از آنجاییکه راهکارهای مختلفی برای تسکین درد فرزندان با توجه به شرایط هر فرد وجود دارد ؛ مشاوران ما میتوانند آموزش های لازم را به شما بدهند تا مشکل کودک شما برطرف شود .

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *