درمان بی دندانی با سلول های بنیادی

کلینیک دندانپزشکی مدرن تازه های دندانپزشکی درمان بی دندانی با سلول های بنیادی
سلول های بنیادی

تازه های دندانپزشکی

درمان بی دندانی با سلول های بنیادی

ارسال شده توسط dentalcenter

در کاشت ایمپلنت از یک پیچ تیتانیومی استفاده می‌شود که درون استخوان پیچ می‌خورد و استخوان با این پیچ جوش می‌خورد و با ایمپلنت ادغام می‌شود. از پیدایش این تکنولوژی زمان زیادی می‌گذرد و یکی از انتخاب‌های مناسب برای جایگزینی دندان ازدست‌رفته است. در این بخش با نظرات دکتر rena dsouza دررابطه با سلول های بنیادی آشنا می شوید.

چگونگی رشد دندان با سلول های بنیادی

طبق نظر دکتر rena dsouza  برای رشد کردن دوباره دندان می‌توان از سلول‌های بنیادی استفاده کرد. سلول‌های بنیادی بر روی دندان‌های شیری که ازدست‌داده‌اید وجود دارد. که از این سلول‌های بنیادی می‌توان برای رشد دوباره دندان‌های پوسیده یا آسیب‌دیده استفاده کرد. دکتر rena dsouza  عضو جدید در دانشگاه است که نقش مهمی در تدریس، آموزش و تحقیق در این دانشگاه دارد.  درمان سلول‌های بنیادی دیگر هدف دور از دسترس نیست. این سلول‌های بنیادی جنینی نیستند، سلول‌های بالغی هستند که در موقعیت مناسب در حفره دندان قرار می‌گیرند و باعث بازیابی می‌شوند.

تصور کنید نه ایمپلنت دارید و نه دندان خراب بلکه دندان‌های طبیعی خودتان با سلول‌های بنیادی بازیابی می‌شوند. همکاران دکتر rena dsouza در ژاپن، چین و کره قبلا بازیابی دندان را درباره موش‌ها انجام داده‌اند. و برای انسان‌ها نزدیک‌تر از آن چیزی هستیم که فکرش را می‌کنیم. دکتر rena dsouza می‌گوید با عملی کردن این فرایند 5 تا 10 سال فاصله‌داریم. دکتر rena dsouza روشی را مطرح کرده که نام آن بزاق دهان است او اعتقاد دارد بزاق دهان انسان‌ها نشان می‌دهد در بقیه قسمت‌های بدن چه می‌گذرد. عوامل شیمیای بزاق ژن‌هایی تولید می‌کنند که زمینه را برای بیماری محیا می‌کنند.مراقبت‌های فردی و سلامت بیماران به دانشجویان آموزش داده می‌شود.ما برای توسعه و پیشرفت در هر زمینه‌ای تحفیفات مشترکی در دانشگاه انجام می‌دهیم. همه‌ی اهدافمان در راستای رسیدن به یک نظریه‌ی درست است. با کلینیک دندانپزشکی مدرن همراه شوید تا از جدیدترین اخبار روز درباره ی کاشت دندان آشنا شوید.

سلول های بنیادی
کاشت دندان با سلول های بنیادی

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *