لطفا صبر کنید ...

درمان بی دندانی با سلول های بنیادی

Dental-implant-stem-cells-min.jpg

در کاشت ایمپلنت از یک پیچ تیتانیومی استفاده می‌شود که درون استخوان پیچ می‌خورد و استخوان با این پیچ جوش می‌خورد و با ایمپلنت ادغام می‌شود. از پیدایش این تکنولوژی زمان زیادی می‌گذرد و یکی از انتخاب‌های مناسب برای جایگزینی دندان ازدست‌رفته است. در این بخش با نظرات دکتر rena dsouza دررابطه با سلول های بنیادی آشنا می شوید.

چگونگی رشد دندان با سلول های بنیادی

طبق نظر دکتر rena dsouza  برای رشد کردن دوباره دندان می‌توان از سلول‌های بنیادی استفاده کرد. سلول‌های بنیادی بر روی دندان‌های شیری که ازدست‌داده‌اید وجود دارد. که از این سلول‌های بنیادی می‌توان برای رشد دوباره دندان‌های پوسیده یا آسیب‌دیده استفاده کرد. دکتر rena dsouza  عضو جدید در دانشگاه است که نقش مهمی در تدریس، آموزش و تحقیق در این دانشگاه دارد.  درمان سلول‌های بنیادی دیگر هدف دور از دسترس نیست. این سلول‌های بنیادی جنینی نیستند، سلول‌های بالغی هستند که در موقعیت مناسب در حفره دندان قرار می‌گیرند و باعث بازیابی می‌شوند.

تصور کنید نه ایمپلنت دارید و نه دندان خراب بلکه دندان‌های طبیعی خودتان با سلول‌های بنیادی بازیابی می‌شوند. همکاران دکتر rena dsouza در ژاپن، چین و کره قبلا بازیابی دندان را درباره موش‌ها انجام داده‌اند. و برای انسان‌ها نزدیک‌تر از آن چیزی هستیم که فکرش را می‌کنیم. دکتر rena dsouza می‌گوید با عملی کردن این فرایند 5 تا 10 سال فاصله‌داریم. دکتر rena dsouza روشی را مطرح کرده که نام آن بزاق دهان است او اعتقاد دارد بزاق دهان انسان‌ها نشان می‌دهد در بقیه قسمت‌های بدن چه می‌گذرد. عوامل شیمیای بزاق ژن‌هایی تولید می‌کنند که زمینه را برای بیماری محیا می‌کنند.مراقبت‌های فردی و سلامت بیماران به دانشجویان آموزش داده می‌شود.ما برای توسعه و پیشرفت در هر زمینه‌ای تحفیفات مشترکی در دانشگاه انجام می‌دهیم. همه‌ی اهدافمان در راستای رسیدن به یک نظریه‌ی درست است. با کلینیک دندانپزشکی مدرن همراه شوید تا از جدیدترین اخبار روز درباره ی کاشت دندان آشنا شوید.

سلول های بنیادی
کاشت دندان با سلول های بنیادی


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما