کلینیک دندانپزشکی مدرن در هفدهم مرداد ماه سال یک هزار و سیصد و نود و چهار افتتاح شد. این مجموعه در زمان بسیار کوتاهی به مرکزی تخصصی تبدیل گشت و با تکیه بر دانش مدیریت، در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی در سطوح تخصصی و درمانهای پیچیده موفق به جلب رضایمندی اکثریت قریب به اتفاق بیماران شد. بیمار محوری و رعایت حقوق بیماران در راس سیاست های کلینیک مدرن می باشد و تمامی استراتژی ها و ضوابط در راستای نیل به این هدف ارزشمند طراحی شده است.آنچه مدرن را از سایر مراکز دندانپزشکی متمایز کرده تفکر هدایتگر آن می باشد. این سیستم در سایه مدیریت مغزی متفکر اداره می شود که در کشف، پرورش و مدیریت پتانسیل ها قدرتی ستودنی دارد.

امروز مدرن تنها یک کلینیک دندانپزشکی نیست، در راس این مجموعه رهبری شایسته و توانمند سکان هدایت این گروه را در دست دارد و از طریق مدیران ارشد مجموعه سیاست های هوشمندانه خود را پیش می برد. امروز مدرن از چندین گروه تخصصی در زمینه های مختلف درمانی ، اداری ، روابط عمومی ، تبلیغات ، فناوری اطلاعات ، اموزشی و پژوهشی ، حراست و پشتیبانی و حقوقی با زیرشاخه های متعدد تشکیل شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

این پست دارای 2 نظر است

 1. رشید نوروری

  با سلام خسته نباشید لطفا هزینه کامل ایمپلمت حدودا ۱۲تا۱۴عدد دندان چند تومن میشه؟،ممنون میشم اگر زودتر جواب بدین!،همون یه موقع گوشیم دسترس نبود واسم پیام بذارید ممنون میشم.

  1. kiu-admin

   سلام آقای نوروزی
   بی زحمت شماره تماستون رو لطف کنید بفرستید و یا در پیام رسان واتس اپ به شماره 09025491424 پیام بفرستید تا تیم پاسخگویی آنلاین راهنماییتون کنند و درصورت نیاز پزشک بصورت رایگان شما رو ویزیت کنه

دیدگاهتان را بنویسید