تاثیر شرایط در شکست درمان ایمپلنت

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت تاثیر شرایط در شکست درمان ایمپلنت
زیبایی لبخند با ایمپلنت

ایمپلنت

تاثیر شرایط در شکست درمان ایمپلنت

ارسال شده توسط dentalcenter

ایمپلنت هم مانند هر درمان دیگری اگر در مراحل روند درمان استاندارد ها، ملاحظات و نکات رعایت نشود مطمعنا منجر به شکست درمان ایمپلنت خواهد شد و یا طول عمر درمان را کوتاه خواهد کرد که در این صورت فرد بیمار دوباره باید تحت درمان قرار گیرد. که با مراقبت های ایمپلنت که در کلینیک دندانپزشکی مدرن به شما گفته می شود می توانید از آن جلو گیری کنید.

تاثیر شرایط بیمار در شکست طرح درمان ایمپلنت

مرحله اولدر این درمان معاینات و بررسی های اولیه و انتخاب کیس (بیمار) است. خیلی از کیس ها مناسب این رح درمانی نیستد و اگر ما شرایطی را انتخاب کنیم که مناسب برای ایمپلنت نباشد طرح درمان ما با شکست مواجه می شود.

به عنوان مثال افرادی که بیماری هایی دارند که می تواند بر روی لثه و استخوان آن ها تاثیر گذار باشد مانند قند بالای کنترل نشده ک از طرف بیمار به آن رسیدگی نمی شود و دارو های کنترل کننده این بیماری توسط او مصرف نمی شود طرح درمانشان شکست می خورد.

مراقبت های ایمپلنت
قند بالای کنترل نشده

یا افرادی ک استفاده زیاد از دخانیات یا الکل دارند و یا به هر نوع مواد مخدر اعتیاد دارند مناسب استفاده از ایمپلنت نیستند و این افراد طرح درمانیشان شکست می خورد.

مصرف الکل در مراقبت های ایمپلنت
مصرف الکل و دخانیات
مواد مخدر در مصرف الکل در مراقبت های ایمپلنت
مواد مخدر در مصرف الکل در مراقبت های ایمپلنت

یا کسانی که مشکل شدید لثه دارند و یا بهداشت دهان و دندان بسیار پایین و یا عادات دهانی غلط دارند.

مشکلات شدید لثه بهداشت دهان
مشکلات شدید لثه بهداشت دهان

و در آخر افرادی که حجم استخوانی کافی برای طرح درمان ایمپلنت نداشته باشند و یا استخوان شان آن کیفیت لازم را نداشته باشد.

همه این ها کسانی هستند که شرایط درست را ندارند و طرح درمان شان با شکست مواجه خواهد شد.

تاثیر شرایط تیم دندانپزشکی در شکست طرح درمان ایمپلنت

در مرحله دوم این تیم دندانپزشکی است که اگر شرایط درست را نداشته باشند و تک تک افراد اگر در آن مرحله ای از درمان که بهشان سپرده شده مهارت کافی نداشته باشند با عملکرد غلطشان باعث می شودند که طرح درمان ایمپلنت با شکست مواجه شود.

دندانپزشکی
تیم درمانی
دندانپزشکی
مهارت تیم دندانپزشکی

همچنین استفاده از متریال، قطعات و ابزار های نامرغوب می تواند یکی از دلایل شکست درمان ایمپلنت باشد.

قطعات ایمپلنت
قطعات ایمپلنت
ابزار های ایمپلنت
ابزار ها

رعایت شرایط استرلیزاسیون توسط تیم درمانی یکی از دلایل شکست این طرح درمانی خواهد بود. به این دلیل که ایمپلنت در بافت های دهان شما قرار می گیرد و قرار است یک عمر به عنوان عضوی مهم از بدن شما (دندان) باشد.

بهداشت در درمان ایمپلنت
شرایط استرلیزاسیون تیم درمانی

بنابراین شرایط بهداشتی در روند درمان بسیار مهم و مواثر است و اگر در هر مرحله ای از درمان رعایت نشود قطعا طرح درمان با شکست مواجه خواهد شد. چرا که در این صورت آلودگی وارد لثه و استخوان می شود و به مرور امیپلنت شل و از جای خودش خارج می شود.

وظایف بیمار در بعد از درمان

ما در کلینیک دندانپزشکی مدرن به عنوان تیم درمانی به شما آموزش مراقبت های ایمپلنت و بهداشت ا می دهیم و شما به عنوان بیمار باید شرایطی را رعایت کنید. مانند نحوه بهداشتتان، نحوه تغزیه و نحوه مراقبت های ایمپلنت بعد از جراحی که بسیار مهم است که باعث می شود از شکست درمان ایمپلنت جلوگیری شود.

آموزش بهداشت ایمپلنت
آموزش بهداشت
نحوه بهداشت ایمپلنت
نحوه بهداشت

همچنین در مراحل درمان کاشت ایمپلنت ممکن است

داروهایی برای شما تجویز شود، جلسات چکاپ برایتان تایین شود و یا توصیه هایی به شما شود که اگر رعایت نشود منجر به شکست درمان ایمپلنت می شود.

تجویز دارو و چکاپ
تجویز دارو و چکاپ

در مجموع شکست درمان ایمپلنت چیزی نیست که شما را نگران کند و شما با رعایت نکات گفته شده در مراقبت های ایمپلنت و انجام چکاپ های منظم می توانید از اتفاق افتادن این موضوع جلوگیری کنید حتی اگر مشکلی هم برای شما پیش بیاید با انجام چکاپ ها ی به موقع می توانیم از آن ها پیشگیر کنیم تا شما ایمپلنت خود را از دست ندهید. و اگر هم به هر دلیلی درمان شما با شکست مواجه شد روند درمان از اول صورت می گیرد تا دوباره صاحب دندان در ناحیه مربوطه شوید.

اگر همه این نکات رعایت شود بیشتر از دو درصد احتمال شکست درمان وجود ندارد.

کلینیک دندانپزشکی مدرن درمان هایش را  گارانتی و ضمانت می کند و اگر هم با رعایت تمامی موارد گفته شده باز هم درمان شما شکست خورد، کاملا بدون هزینه این درمان دوباره برای شما انجام می شود تا زمانی که به موفقیت برسد.

در مواردی این استثنا وجود دارد که ممکن است درمان شما با موفقیت انجام شود و موارد گفته شده تمام و کمال رعایت شود اما بیمار بعد از درمان، به عنوان مثال به مریضی قند دچار شود و یا به نوعی شرایط لثه و استخوان او تحلیل برود و باعث شکست درمان ایمپلنت شود که در این صورت کلینیک مدرن ایمپلنت شما را به درستی احیا می کند تا از آن نتیجه بهتری بگیرید.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *