قیمت 1 ایمپلنت دندان و نکات تکمیلی

کلینیک دندانپزشکی مدرن تازه های دندانپزشکی قیمت 1 ایمپلنت دندان و نکات تکمیلی
قیمت 1 ایمپلنت دندان

تازه های دندانپزشکی

قیمت 1 ایمپلنت دندان و نکات تکمیلی

ارسال شده توسط dentalcenter

قیمت 1 ایمپلنت دندان سلام در خدمتتان هستم با ادامه بحث قیمت ایمپلنت، در جلسه گذشته راجع به عوامل تأثیرگذار بر هزینه‌ی ایمپلنت برایتان توضیح دادم. امروز این بحث را به پایان می‌رسانم و در آخر به احترام کامنت هایی که شما گذاشتید که سوال پرسیده پودید که هزینه‌ی ایمپلنت در کلینیک مدرن چقدر است؟ راجع به این هزینه در کلینیک مدرن هم برایتان توضیحاتی خواهم داد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت ایمپلنت

عامل دیگری که در قیمت ایمپلنت تاثیر دارد جراحی‌های جانبی است. شرایط لثه و استخوان باید شرایط خاصی باشد که ما بتوانیم درمان ایمپلنت موفقی داشته باشیم. همیشه این شرایط محیا نیست و گاهی اوقات لازم است که ما با جراحی‌های جانبی که انجام می‌دهیم این شرایط را ایجاد کنیم. جراحی‌هایی مثل پیوند استخوان، پیوند لثه، جراحی سینوس لیفت و انواع جراحی‌هایی که شما اسم آن هارا می‌شنوید. و انشاالله در برنامه‌های بعدی بیشتر راجع به آن‌ها صحبت می‌کنیم. اما همه‌ی این‌ها بسته به شرایطی دارد که باید انجام شود بسته به حجمی که دارد و بسته به متریالی که مصرف می‌شود که به هزینه‌ی ایمپلنت شما اضافه می‌کند.

تاثیر ابزار در قیمت ایمپلنت

موضوع بعدی موضوع ابزاری است که در ایمپلنت به کار می‌رود. ابزار ایمپلنت نسبت به سایر ابزارهای دندانپزشکی قیمت بالاتری دارد و ابزاری است کاملا تخصصی، چون ایمپلنت کار تخصصی و حساسی است این ابزار باید حتما از نوع مرغوب همان‌طور که کارخانه به‌صورت فابریک تولید کرده استفاده شود تا کیفیت کار پایین نیاید. همه‌ی این‌ها باعث می‌شوند که هزینه‌ای برای ایمپلنت تعیین شود.

خدمات کلینیک ها

مورد بعدی خدمات ویژه‌ای است که آن کلینیک برای شما عزیزان طراحی و اجرا می‌کند و شاید خود شما تاثیر آن را روی درمان ندانید ولی واقعا روی کیفیت درمان شما تاثیر دارد. یکی از آن‌ها تعهدی است که یک مرکز در قبال درمان‌های شما می‌پذیرد و تضمینی که در مقابل درمان‌های شما می‌دهد. خیلی از بیماران مراجعه می‌کنند و می‌گویند که در مرکزی درمان خود را شروع کردند، درمان نیمه‌کاره باقی‌مانده و زمانی که برای تکمیل درمان خود به آن مرکز  مراجعه کردند، یا آن مرکز تعطیل‌شده یا اینکه پزشک ازآنجا رفته است و کسی پاسخگو نیست. یا اینکه با درمان خود مشکل پیدا کرده‌اند و برای خدمات بیشتر و رفع اشکال درمان مراجعه کردند کسی مسئولیتی قبول نکرده. خب این متفاوت است با زمانی که شما به یک مرکز بسیار معتبری مراجعه می‌کنید که قرار نیست به این تازگی‌ها تعطیل شود و سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی طولانی‌مدتی انجام داده و در آن مرکز پزشک ثابتی وجود دارد حتی اگر تمام پزشکان تعویض شوند، آن پزشک به شما پاسخگو خواهد بود و مسئولیت درمان‌ها را قبول می‌کند و از طرفی ایمپلنت درمانی است که شما دارید یک عضو مصنوعی را جزو یکی از بافت‌های از دست رفته‌ی بدنتان می‌کنید. شما اگر یک مفصل مصنوعی داشته باشید یا یک کلیه‌ی پیوندی داشته باشید، باید مادام‌العمر تحت نظر باشید که برای ایمپلنت هم همین‌طور است. یعنی شما باید همیشه برای چکاب‌های دوره‌ای به آن مرکز بروید و آن مرکز شما را زیر نظر قرار دهد. اگر مرکزی برای شما این کار را انجام دهد درواقع هزینه‌ی اضافه‌تری برای شما انجام می‌دهد که این به هزینه‌ی شما اضافه می‌شود. اگر مرکزی کار خود را ضمانت می‌کند مثل کلینیک مدرن به شما ضمانت‌نامه کتبی ارائه می‌کند، این تضمین کردن درواقع مستلزم یک سری خدمات ویژه است که می‌تواند روی ارزش کار شما و هزینه‌ی کار شما مبلغی را اضافه کند. یک سری خدمات ویژه هم است که در مراکز مختلف باکیفیت متفاوتی انجام می‌شود بنابراین زمانی که کیفیت آن خدمات بالاتر است و شاید شما خودتان حتی آن خدمات را نبینید و تاثیر آن را ندانید. هرچه کیفیت این خدمات بالاتر می‌رود، هزینه‌ی بیشتری بابت آن پرداخت می‌شود و از طرفی هزینه‌ی ایمپلنت شما بالا می‌رود. یکی از آن خدمات، بهداشت محیط است که در دندانپزشکی به آن کنترل عفونت میگویند که خیلی مهم است. زیرا مراکز درمانی این پتانسیل را دارند که باکتری و میکروب‌های مختلفی در آنجا تجمع پیدا کنند و احتمال ابتلا به بیماری‌های عفونی در مراکز درمانی برای افرادی که در آنجا کار می‌کنند یا افرادی که به آنجا مراجعه می‌کنند بالا است. بنابراین اینکه کنترل عفونت و سیستم بهداشتی آن کلینیک با چه استانداردی انجام می‌شود، هزینه‌های متفاوتی را به سیستم تحمیل می‌کند. زمانی که شما در مرکزی خدمات می‌گیرید که هزینه‌ی بالایی بابت این قضیه پرداخت می‌شود و تمرکز زیادی روی این مسئله وجود دارد، شما می‌توانید با یک امنیت خاطر بالایی برخوردار می‌شوید و خدمات بهتری را دریافت می‌کنید بدون اینکه این نگرانی را داشته باشید که به بیماری‌های خطرناک مبتلا شوید.

بررسی قیمت ایمپلنت با دکتر ندا بزرویی
دکتر ندا برزویی مدیر بخش درمان کلینیک مدرن

خدمات ویژه در کلینیک دندانپزشکی مدرن

در کلینیک دندانپزشکی مدرن خدمات ویژه‌ی بیشتری هم انجام می‌شود که درواقع هزینه‌ای را به سیستم تحمیل می‌کند. اما مدیرعامل مدرن بابک مسلمی سیستمی را پیاده کرده که استانداردهای بهداشتی محیط بسیار بالا است که با هزینه‌ی بالایی این کار انجام می‌شود. از طرفی ایشان هزینه می‌کنند که با دسترسی به متخصصین مختلف در داخل و خارج از کشور داشته باشیم و از مشاوره‌های آن‌ها استفاده کنیم تا بتوانیم خدمات بهتری را به شما بدهیم. ایشان هزینه می‌کنند بابت اینکه تک‌تک مراحل درمانی تحت نظارت قرار داشته باشد تا کیفیت بالایی به شما عزیزان ارائه شود. ایشان هزینه می‌کنند برای اینکه پزشکان تایم زیادی را برای هر بیماری صرف کنند و درواقع با سرعت و دقت پایین کار انجام ندهند تا کیفیت درمان بالا رود. و خیلی مسائل دیگری که هزینه‌بردار است و همه‌ی آن‌ها می‌تواند روی کیفیت درمان شما هم تاثیر بگذار. اما آن چیزی که شما عزیزان منتظرش بودید و درباره آن کامنت گذاشته بودید که هزینه‌ی ایمپلنت دقیقا در کلینیک مدرن چقدر است؟ باید خدمت شما بگویم که هزینه‌ی دقیق گفتنش امکان‌پذیر نیست و واقعا به شرایط مختلفی بستگی دارد که خدمت شما توضیح دادم. اما اگر بخواهم یک مقدار دقیق‌تر بگویم باید عرض کنم که ما از برندهای آسیایی استفاده نمی‌کنیم و از برندهای آمریکایی و اروپایی استفاده می‌کنیم.

این توضیح را بگویم که بازسازی استخوان به تعداد ایمپلنت شما ارتباطی ندارد ممکن است شما یک واحد ایمپلنت دریافت کنید ولی بازسازی استخوانی وسیع‌تر داشته باشید که هزینه‌ی بیشتری داشته باشد یا تعداد پایه‌های ایمپلنت شما بیشتر شود اما بازسازی استخوان کمتری احتیاج داشته باشید و هزینه‌ی کمتری داشته باشد.

اما یک مژده می‌توانم به شما بدهم یکی از هزینه‌هایی که در ایمپلنت مطرح است هزینه‌ی عکس‌برداری تخصصی شما است. عکس رادیولوژی به اسم cbct که هزینه‌ی کمی ندارد و می‌تواند روی هزینه‌های شما اضافه شود. اما کلینیک مدرن این امکان را برای بیماران عزیز خود تدارک دیده که هزینه‌ی cbct و opg شما به‌صورت رایگان انجام شود. یعنی شما رادیولوژی دندان را انجام می‌دهید ولی هزینه را کلینیک پرداخت می‌کند. کلینیک مدرن این امتیاز را برای شما قائل شده که بتوانید از خدمات با هزینه‌ی کمتری برخوردار شوید.

امیدوارم که این برنامه برای شما مفید بوده باشد تا برنامه‌ی بعدی شما را به خدا می‌سپارم.

برچسب

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *