مراقبت های لمینت دندانی در زمان کرونا

لمینت و کرونا

پاسخ به سوالات دندانپزشکی در زمان کرونا

مراقبت های لمینت دندانی در زمان کرونا

ارسال شده توسط dentalcenter

لمینت چیست ؟

لمینت و کرونا لمینت یک نوع کار زیبایی است برای مرتب کردن دندانها با این تفاوت که بر حسب نوع درمانی که کیس خاص میخواهد انجام دهد یک تراش جزئی مانند قاب دور دندان خورده میشود و قالب گیری میشود که قسمتی در کلینیک و قسمتی در لابراتوار انجام میشود . لمینت ظرافت بیشتری را از بابت رنگ و طرح دارد زیرا پخته میشود و همانند یک پوسته نازک مانند لنز میماند ک این تفاوت بین ونیر کامپوزیت و لمینت است .

مراقبتهای لمینت ؟

  1. رعایت بهداشت
  2. نحوه درست استفاده کردن از نخ دندان که دقیقا نواحی بین دندانی ، مرز بین دندانها و مرز بین دندان و لثه کاملا تمیز شود تا باعث ملتهب شدن لثه نشویم که با رعایت این اصول مانع از پوسیدگی پروتز شویم
  3. استفاده از دهانشویه فلوراید
  4. استفاده حداقل 2 بار مسواک در روز

اگر دچار افتادگی لمینت شدیم و دندانمان درد نداشت و فقط از جنبه زیبایی دچار مشکل شده بود در این شرایط بحرانی کرونا میتوانیم صبر کنیم اما اگر با درد همراه بود شما میتوانید با تماس با کلینیک مدرن و بازگو کردن شرایط دندانی تان و با تجویز دندانپزشک ، درمان خود را یا به صورت تجویز دارو در منزل انجام دهید و یا در صورت اورژانسی بودن شرایط دندانی تان میتوانید به کلینیک مدرن مراجعه کنید و درمان خودتان را با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی آغاز کنید .

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *