نحوه مدیریت مدت زمان ایمپلنت دندان

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت نحوه مدیریت مدت زمان ایمپلنت دندان
ویزیت آنلاین دندانپزشکی

ایمپلنت

نحوه مدیریت مدت زمان ایمپلنت دندان

ارسال شده توسط dentalcenter

مدت زمان ایمپلنت دندان ایمپلنت دندان روشی دائمی برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. با توجه به دائمی بودن این روش درمان، طرفداران زیادی میان افراد پیدا کرده است. اما مراحل درمان ایمپلنت نیاز به برنامه ریزی و مدیریت زمان دارد. انجام ایمپلنت دندان در کمترین زمان و برنامه ریزی مراحل انجام آن در کلینیک دندانپزشکی مدرن اهمیت فوق العاده ای دارد. از این جهت با استفاده از ویزیت آنلاین مقدماتی بخشی از مراحل درمان را از پیش آماده کرده تا بیماران با مشکل کمبود وقت مواجه نشوند.

از آنجا که طیف گسترده ای از بیماران کلینیک در نقاط مختلف کشور و یا حتی خارج از کشور زندگی می کنند. با توجه به بعد مسافت رفت و آمد بیماران به تهران سخت بوده و مدت زمان ایمپلنت دندان برای آنها بسیار مهم میباشد. آنها تمایل دارند در مدت زمان کوتاهی که در تهران اقامت دارند مراحل کامل درمانی کاشت ایمپلنت را انجام دهند.

ویزیت آنلاین امکان جدید کلینیک دندانپزشکی مدرن (h2)

ویزیت آنلاین و انجام بخشی از کارها بصورت مجازی تا حد قابل ملاحظه ای باعث صرفه جویی در زمان و تسریع درمان بیمار میگردد. بیمار میتواند یک ویزیت اولیه بصورت مجازی و آنلاین انجام داده و مشکلات دهان و دندان خود را مطرح نماید. فرد با ارسال عکسهایی از داخل دهان و دندان به دندانپزشکان کلینیک امکان بررسی وضعیت دهان و دندان خود را میدهد. سپس دندانپزشک با بررسی وضعیت اولیه سوالاتی را از بیمار کرده و پرونده ای را برای او تشکیل میدهد.

ویزیت آنلاین دندانپزشکی
ویزیت آنلاین دندانپزشکی

 انجام بخشی از مراحل پیش از درمان توسط بیمار

در این مرحله دندانپزشک عکسهای رادیوگرافی را از بیمار درخواست می کند. سپس بیمار در همان شهر یا کشور محل اقامت عکسهای رادیوگرافی را تهیه کرده و بصورت آنلاین ارسال می نماید. ملاحظه میکنید که در واقع مراحل ویزیت برای کاشت ایمپلنت کاملا بصورت آنلاین انجام میشود. دندانپزشک با استفاده از اطلاعات دریافتی پرونده بیمار را تکمیل کرده و برنامه ریزی درمان را انجام میدهد.

انجام بخشی از مراحل درمان توسط خود بیمار
انجام بخشی از مراحل درمان توسط خود بیمار

ساخت و تولید ایمپلنت قبل از آغاز درمان

در درمان و کاشت ایمپلنت اگر بیمار واجد شرایط انجام ایمپلنت دیجیتال را داشته باشد ، از قبل بصورت مجازی و دیجیتالی مراحل تولید ایمپلنت شامل ساخت قطعات و حتی راهنمای جراحی انجام میشود. قطعات پروتز موقت و روکش که قرار است به بیمار داده شود آماده شده و به محض حضور بیمار جراحی بصورت فوری یک یا چند روزه انجام میگیرد.

تولید قطعات ایمپلنت قبل از حضور بیمار
تولید و آماده سازی قطعات ایمپلنت قبل از حضور بیمار

برنامه ریزی برای زمان درمان

مدت زمان ایمپلنت دندان اهمیت فوق العاده برای بیمارانی دارد که از فاصله های دور به کلینیک مذاجعه می کنند. پس از مشخص شدن برنامه ، زمان درمانی برای بیمار تعیین شده و به اطلاع او میرسد. سپس فرد با مراجعه طبق زمان بندی در عرض چند روز خدمات دندانپزشکی خود را دریافت میکند.

بطور مثال اگر در برنامه فردی جراحی وجود دارد و این جراحی قرار است در نواحی مختلف دهانی و دندانی انجام بگیرد، کلینیک مدرن زمان کمی را بین جراحی ها در نظر گرفته تا در زمان کمی تمام جراحی ها انجام گیرد. همچنین بسته به توان فیزیکی فرد امکان انجام تمام جراحی ها در یک روز نیز وجود دارد.

رصد وضعیت سلامتی بیمار پس از درمان

پس از اتمام مرحله ای از درمان بیمار به شهر یا کشور خود باز می گردد. کلینیک مدرن از طریق شبکه های مجازی با بیماران در ارتباط بوده و موارد آنها را پیگیری میکند. ما از طریق تعامل با دندانپزشکانی که در شهر و منطقه بیمار زندگی می کنند او را راهنمایی کرده و در صورت نیاز به انجام درمان دیگر به آنها معرفی مینماییم. بدین ترتیب بیمار برای سفر بعدی و انجام مرحله دیگری از درمان آماده شده و طبق زمانبندی در محل کلینیک مدرن حضور خواهد داشت.

پیگیری وضعیت بیمار پس از پایان درمان
پیگیری وضعیت بیمار پس از پایان درمان

مسافت و اینکه شما در چه منطقه جغرافیایی زندگی میکنید برای ارائه خدمات دندانپزشکی توسط کلینیک مدرن محدودیتی ایجاد نمیکند. با مدیریت زمان و برنامه ریزی همواره با رضایت کامل بیماران در خدمت آنها هستیم.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *