فیلم کاشت ایمپلنت دندان در کلینیک مدرن

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت فیلم کاشت ایمپلنت دندان در کلینیک مدرن
کاشت ایمپلنت دندان

ایمپلنت

فیلم کاشت ایمپلنت دندان در کلینیک مدرن

ارسال شده توسط dentalcenter

جراحی ایمپلنت یکی از مهم‌ترین جراحی‌ها و درمان‌های دندانپزشکی روز است. کلینیک ایمپلنت مدرن با بهره‌گیری از متخصصین معتبر و زبده در علم کاشت ایمپلنت دندان ، جراحی لثه، فک و صورت و پروتز در راستای ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات گام برمی‌دارد.

این گروه با فراهم آوردن شرایط مناسب بهداشتی که از استانداردهای بالایی برخوردار است، ماهانه با حجم بالایی از جراحی ایمپلنت مواجه می‌شوند.

کاشت ایمپلنت دندان

قبل از انجام جراحی ایمپلنت، پزشکان متخصص و مشاوران این گروه با بررسی کامل شرایط بیمار ، بهترین نوع درمان را به بیماران متقاضی ایمپلنت پیشنهاد می‌کند و پس‌ازآن بیمار با انتخاب شرایط مناسب، خود را برای انجام این جراحی و  کاشت ایمپلنت دندان آماده می‌کند. سپس پرسنل کلینیک دندانپزشکی مدرن با فراهم آوردن محیطی کاملا استریل، خدمات جراحی را به انجام می‌رسانند و پزشک متخصص کار خود را در کوتاه‌ترین زمان و بهترین نوع ممکن انجام می‌دهد.

انتخاب بهترین برندهای ایمپلنت همواره از سیاست‌های کلینیک مدرن بوده و برای کاشت ایمپلنت دندان از مواد و ابزارهای معتبر که مورد تایید پزشکان متخصص این مرکز می‌باشد استفاده می‌کنند. گروه مدرن برای تمامی درمان‌های ایمپلنت قرارداد به ثبت می‌رساند تا با توجه به نوسانات قیمت در طول درمان، بیمار متحمل هزینه‌های اضافی نشود. علاوه بر این در تمامی قراردادها، برندهای استفاده‌شده ذکر می‌شوند تا بیماران بتوانند از ضمانت ایمپلنت کاشته شده در کشورهایی که نمایندگی دارند استفاده کنند.

یکی از مزایای حین درمان وجود لابراتوار در این کلینیک است. این لابراتوار در کوتاه‌ترین زمان با بهره‌گیری از پزشکان متخصص و تکنسین‌های باتجربه بهترین پروتزهای دندانی را به بیمار خود ارائه کرده است. این لابراتوار کاملا خصوصی است و صرفا به درمان مراجعه‌کنندگان همین کلینیک می‌پردازد. این ویدئو که در کلینیک دندانپزشکی مدرن آماده‌شده است نحوه‌ی کاشت دو واحد ایمپلنت را با در نظر گرفتن شرایطی کاملا بهداشتی و بدون کمترین خونریزی نشان می‌دهد.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *