لطفا صبر کنید ...

فعالیت بین المللی کلینیک دندانپزشکی مدرن

modern-min.jpg

کلینیک دندانپزشکی مدرن در باکو آذربایجان آغاز شده است. این گروه، با گردهمایی پزشکان متخصص پا در عرصه جهانی‌ شدن نهاده است. در اوایل سال ۱۳۹۷ گروه‌ درمانی مدرن با مدیریت بابک مسلمی که سه سال و اندی است فعالیت‌های خود را در زمینه دندانپزشکی کلینیکی آغاز کرده است، گستره‌ی فعالیت‌های خود را به عرصه‌های بین‌المللی کشانده و این گروه با سرعت به‌ سوی ایجاد تحول در دنیای دندانپزشکی در حرکت است.

گروه درمانی مدرن
گروه درمانی مدرن

فعالیت بین‌المللی گروه مدرن در باکو آذربایجان

فعالیت بین‌المللی گروه‌ درمانی مدرن، که در سال‌های گذشته اعتبار قابل‌توجهی را در تهران کسب کرده، در باکو آذربایجان شروع‌شده است. این گروه در راستای ایجاد تحول در دنیای دندانپزشکی، به‌عنوان پیشگام در این عرصه با گرد هم آوردن جمعی از بهترین اساتید و نخبگان دندانپزشکی ایران، زمینه‌های همکاری بین دو کشور ایران و آذربایجان را فراهم کرده است. گروه‌درمانی مدرن با مدیریت موفق خود و با سوق دادن تجربه‌ی متخصصان علمی و پزشکان صاحب‌نام در عرصه‌های جهانی، موجب بهبود بیش‌ازپیش دندانپزشکی کشور و الگویی برای به رخ کشاندن علم پزشکی ایران به جهان خواهد بود. سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو، ضمن استقبال از این طرح درصدد فراهم کردن زمینه‌های همکاری بین دو کشور بوده است. این طرح همچنین با موافقت و استقبال فراوان مسئولین ذی‌ربط کشور همسایه، آذربایجان روبرو شده است و زمینه‌های همکاری بین سرمایه‌گذاران این طرح و حضور متخصصان و اساتید در آن کشور را فراهم نموده است. بابک مسلمی سرمایه‌گذار این طرح با ابراز امیدواری از آینده عنوان کردند: به‌زودی علم دندانپزشکی ایران که از رتبه‌های بالای علمی در جهان برخورداراست شاهد تحولی بزرگ در حوزه دندانپزشکی و درمان بیماری‌های صعب‌العلاج خواهد بود و گروه مدرن به‌عنوان پیشگام در این عرصه ثابت خواهد کرد که همواره علم و تکنولوژی ایران مایه مباهات ایران و ایرانی در عرصه‌های بین‌المللی خواهد شد.

تیم مدرن در سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو
تیم مدرن در سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو

 

اعضای علمی گروه درمانی مدرن
اعضای علمی گروه درمانی مدرن

 

نشست بابک مسلمی با سفیر ایران در باکو
نشست بابک مسلمی با سفیر ایران در باکو

 

گروه مدرن در باکو آذربایجان
نشست گروه درمانی مدرن در باکو آذربایجان

 


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما