لطفا صبر کنید ...

رضایت بیمار ایمپلنت – قسمت دوم

afshar-min.jpg

امروز عزیزی مهمان برنامه‌ی ما هستند که به نوعی در زندگی روزمره همه‌ی ما با آن‌ها در ارتباط هستیم. در سفرها در مواقع خطر در تعطیلات در ایام خوش یک‌جوری حافظ سلامت، جان و امنیت ما هستند. معرفی می‌کنم خدمتتان جناب آقای بابک دانشور از خلبان‌های خوب میهن عزیزمان هستند. خوش‌آمد می گویم خدمتتان، ضمن سلام و خسته نباشید به بینندگان عزیز و همچنین شما. من بابک دانشور هستم کاپیتان هواپیمای جمهوری اسلامی ایران و خوشحالم که در اینجا مهمان شما هستم. ما هم خوشحالیم در خدمت شما هستیم. در ادامه با موضوع رضایت بیمار ایمپلنت – قسمت دوم در خدمت شما هستیم.

رضایت بیمار ایمپلنت – قسمت دوم در کلینیک مدرن

آقای بابک دانشور عزیز یکی از مراجعینی هستند که ما در مجموعه مدرن در خدمتشان بودیم. شما از چه طریقی با ما آشنا شدید؟ من دوستان خیلی زیاد خلبان دارم که به خاطر تجربه پرواز و سابقه کارشان دندان‌هایشان خراب می‌شود که باید ایمپلنت انجام دهند و از طریق پزشکان خود ما معرفی می‌شوند به کلینیک‌هایی که برای دندانپزشکی است. من قبل از اینکه اینجا را بشناسم به کلینیک‌های دیگر مراجعه کردم و دندانپزشکانی که بسیار مسلط بودند و خیلی در هواپیمایی کارهای خلبان و مهماندارهای مارا انجام می‌دادند از کارشان لذت نبردم. سلامتی دندان خیلی مهم است برای خلبان و پرواز، شروع کردم به تحقیق کردن در سایت‌های مختلف و در گوگل سرچ کردم و بهترین را در مدرن دیدم. وقتی که تماس گرفتم و وارد اینجا شدم محیط، مدیریت و پزشکان بسیار خوب و کارهایی را که برای من انجام دادند. خلبان‌های زیادی را دیدم بعد از اینکه ایمپلنت می‌کردند صورتشان کبود می‌شد، ورم می‌کرد یا خونریزی بیشتر از 48 ساعت ادامه داشت کما اینکه تا 15 روز از پرواز دور می‌ماندند. وقتی که یک خلبان از پرواز دور بماند چون هر خلبانی باید هفته‌ای 35 ساعت پرواز کند تا گواهینامه‌هایش آپدیت باشد و اجازه پرواز را داشته باشد و همین 15 روز که نبودند باعث می‌شد که خلبان‌ها بروند و یک دوره‌ای را باید بروند کتاب پرواز را امتحان دهند و چک شوند و دوباره بیایند به‌عنوان کاپیتان سوار هواپیما شوند چون جون مردن در دست خلبان‌ها است.

درد در کاشت ایمپلنت
درد در کاشت ایمپلنت

وقتی من اینجا آمدم با آن سوابقی که دیده بودم و ترسی که داشتم وارد شدم، اولین چیز که پزشکان و مشاورین محترم به من این امید را دادند که هیچ دردی را نداری و سریع خوب می‌شوی و واقعا هم هیچ دردی را احساس نکردم زمانی که جراحی ایمپلنت روی من انجام شد و 24 ساعت بعد این خونریزی قطع شد. اصلا ورم و کبودی در صورتم نبود مثل دوستان دیگرم که دیده بودم. من از اینجا لذت بردم و شماره‌ی اینجا را به تمام دوستان خلبانم دادم و مراجعه خواهند کرد به زودی زود.

ورم صورت بعد از جراحی ایمپلنت
ورم صورت بعد از جراحی ایمپلنت

شما به ما لطف دارید و خیلی خوشحالیم که در خدمت شما بودیم امیدوارم دوستانتان که تشریف می‌آورند رضایت داشته باشند. پس شما اینجا ایمپلنت انجام دادید؟ بله ایمپلنت و عمل زیبایی دندان‌ها. از عملکرد پزشکتان از خدماتی که دریافت کردید راضی هستید؟بله کاملا

سه پزشک مرا دیدند که جراح ایمپلنت بودند، متخصص زیبایی و همین‌طور متخصص عمومی که ایشان رای دادند که چه چیزهایی برای من باید انجام شود. من از 3 پزشک بسیار راضی هستم چون من از 18 سالگی با پزشکان بزرگ می‌شویم به خاطر چکاب‌هایی که می‌شویم. هم مدیر خوب و پزشکان بسیار خوب و کارآزموده در کار خود که من بسیار لذت بردم از اینکه به اینجا آمدم.

بینندگان عزیز همان‌طور که صحبت‌های آقای دانشور را شنیدی، اینجا مجموعه‌ای است که مدیریت درمان دارد و هنگامی‌که به اینجا می‌آیید و ویزیت می‌شوید ابتدا با یک ویزیت کلی مواجه می‌شوید و بعد ارجاع داده می‌شوید سمت تخصص‌های مختلف هر درمانی را متخصص خاص خودش انجام می‌دهد همان‌طور که دوستمان صحبت کردند 3 پزشک ایشان را ویزیت کردند، جراح فک و صورت، متخصص زیبایی و ویزیت.

یک سوال بپرسم، شما به عنوان بیننده‌ای که اویل بار به مجموعه تشریف آوردید آیا ضعفی را مشاهده کردین که مجموعه ما از آن غافل باشد؟ من هیچ ضعفی را ندیدم به خاطر اینکه همه موارد زیر چشم‌های تیزبینم بود و هیچ‌چیز را به عنوان نقطه‌ضعف ندیدم و هرچه دیدم بسیار مدیر، پزشکان خوب و بسیار کارداری خوب در این مجموعه بود. من تشکر می‌کنم از اینکه همچین مجموعه‌ای را در ایران می‌بینم. ما از شما متشکریم که ما را انتخاب کردین.

پایه ایمپلنت در داخل فک
پایه ایمپلنت در داخل فک

یک سوال مرتبط با خلبان‌ها و تیم پرواز بپرسم، من همیشه شنیده‌ام که خلبان‌ها نباید از سلامتی دور باشند یا دندان خراب داشته باشند می‌شود در این باره توضیح دهید؟ خلبان‌ها دو قسمت هستند 1- خلبان‌های شکاری 2-خلبان‌های مسافربری. خلبان‌های مسافربری که روی هواپیماهایمان بزرگ است یک کپسول‌هایی داریم که اکسیژن و فشار هوا را تنظیم می‌کند در ارتفاعی که هستیم با روی زمین. یعنی ما اگر در 41هزار پا باشیم ما آن فشار را تنظیم می‌کنیم که برابر روی زمین باشد به همین دلیل خلبان‌های مسافربری به علت کهولت کاری بعد از 5هزار ساعت پرواز شما اگر چشمتان تا 0.1 یا 0.2 ندید اشکال ندارد باید عینک بزنید یا دندانتان خراب شد، ایمپلنت باشد. اما خلبان‌های شکاری حتما باید سلامت باشند به دلیل این که هواپیمایشان کوچک‌تر است و سرعت بیشتری دارند و فشار هوای بیشتر را تجربه می‌کنند زیرا کپسول هوا را داخل هواپیمای خود ندارند به همین دلیل آن‌ها از سلامت دندان و سلامت جسمی بسیار بالاتری باید قرار بگیرند. سابقه کاری پروازهایشان 10 سال تا 15 سال اگر خیلی خوب باشند می‌توانند در کادر پرواز بمانند و مثل ما هفته‌ای 35 ساعت پرواز را ندارند و مأموریتی پرواز می‌کنند یا زمانی که جنگ نیست اسکورت مقامات شخصیتی با هواپیما تشریفاتی به همین دلیل سلامت آن‌ها خیلی بیشتر است که نباید دندان خراب داشته باشند ولی مسافربری‌ها هیچ مشکلی ندارند.

ممنون از اطلاعاتی که به ما دادید. برای صحبت آخر اگر نظری، انتقادی و پیشنهادی برای مدیریت و کل مجموعه دارید من در خدمتتان هستم. بسیار عالی است من متشکرم از مدیریت و کل پرسنل مجموعه مدرن که بسیار عالی هستند و خیلی خوشحال هستم. درباره هزینه‌ی دندان‌ها بگویم به طور مثال در کشور آلمان، هلند، نروژ و سوئیس هزینه‌ی یک ایمپلنت از 2000 یورو تا 6000 یورو است ولی در ایران یا این شرایط و امکاناتی که مانند کشورهای خارجی ارائه می‌شود و الگوبرداری از کشور خارجی است. دندان‌پزشکان ما هم مثل خلبان‌ها قطعا خیلی خوب هستند. بسیار از لحاظ هزینه مناسب است و من پیشنهاد می‌کنم به دوستان خوبم که مدرن را قبل از اینکه هر دندانپزشکی را تجربه کنند به مدرن مراجعه کنند و اینجا را تجربه کنند قطعا پشیمان نخواهند شد. متشکر از آقای دانشور و از شما بینندگان خوب که مارا تحمل کردید ممنون.

تهیه شده در گروه کلینیک دندانپزشکی مدرن رضایت بیمار ایمپلنت – قسمت دوم


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما