لطفا صبر کنید ...درباره ما


توضیحات کوتاه

به نام خدا

کلینیک دندانپزشکی مدرن در هفدهم مرداد ماه سال یک هزار و سیصد و نود و چهار افتتاح شد. این مجموعه در زمان بسیار کوتاهی به مرکزی تخصصی تبدیل گشت و با تکیه بر دانش مدیریت، در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی در سطوح تخصصی و درمانهای پیچیده موفق به جلب رضایمندی اکثریت قریب به اتفاق بیماران شد. بیمار محوری و رعایت حقوق بیماران در راس سیاست های کلینیک مدرن می باشد و تمامی استراتژی ها و ضوابط در راستای نیل به این هدف ارزشمند طراحی شده است.آنچه مدرن را از سایر مراکز دندانپزشکی متمایز کرده تفکر هدایتگر آن می باشد. این سیستم در سایه مدیریت مغزی متفکر اداره می شود که در کشف، پرورش و مدیریت پتانسیل ها قدرتی ستودنی دارد.
امروز مدرن تنها یک کلینیک دندانپزشکی نیست، در راس این مجموعه رهبری شایسته و توانمند سکان هدایت این گروه را در دست دارد و از طریق مدیران ارشد مجموعه سیاست های هوشمندانه خود را پیش می برد. امروز مدرن از چندین گروه تخصصی در زمینه های مختلف درمانی ، اداری ، روابط عمومی ، تبلیغات ، فناوری اطلاعات ، اموزشی و پژوهشی ، حراست و پشتیبانی و حقوقی با زیرشاخه های متعدد تشکیل شده است.
عنصر عشق به خدمت و روحیه کار گروهی بزرگترین و ارزشمندترین دستاورد این گروه بوده است و در سایه همین سرمایه گرانقدر، خدمات ارزنده ای به هم نوعانمان ارائه گشته است.گروه مدرن بخش قابل توجهی از داشته های خود را با مطالعه و تحقیق بدست آورده و همواره آنچه کسب نموده را درنهایت سخاوت در اختیار طالبان علم و دانش قرارداده است.از آنجا که کادر مدرن مزین گشته است به اسامی اساتید برجسته و بین المللی دندانپزشکی ، درمانها و آموزش ها به سرچشمه دانش تخصصی و تجربه متصل می باشند.
گروه مدرن در بیست و نهم آذر ماه سال یک هزار و سیصد و نود و هفت اقدام به برگزاری یک سمپوزیم بین المللی در شهر باکو کشور آذربایجان نموده و این گام بعنوان اولین قدم در مسیر صادرات علم و صنعت دندانپزشکی به سایر کشورها که در میان اهداف و برنامه های مجموعه جایگاهی ویژه دارد برای گروه افتخار آفرین شد.
امروز مدرن به توانمندی خود ایمان دارد و می کوشد تا در سایه عنایات الهی خدمات خود را فراتر از مرزها گسترش دهد و همواره همچون گذشته جزء برترین ها و اولین ها باشد.
یکی از بزرگترین سوالاتی که بیماران هنگام مراجعه به ما دارند اینست که خدمات ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی این مجموعه چه تفاوتی با سایر کلینیک ها دارد. در جواب این سوال باید بگوییم که فیکسچر و اباتمنت های ایمپلنت دندانی مورد استفاده در این مجموعه ساخت کشور سوییس می باشد که توسط کارخانه سازنده به مدت 20 سال گارانتی می باشد اما اکثر رقبای ما از ایمپلنت های ساخت کشور کره استفاده می کنند که حد اکثر عمر این ایمپلنت ها 7 سال می باشد به همین جهت است که شما با کمی هزینه بیشتر می توانید از خدمات ایمپلنت دندان ما با کیفیتی بسیار بالاتر بهره مند شوید لازم به ذکر است که تنها نمونه های ساخت کشور آمریکا طول عمری تقریبا 25 سال دارند و نسبت به نمونه های سوییسی ، 5 سال بیشتر عمر دارند اما در کشور ما موجود نیستند.
این مجموعه دندانپزشکی در کنار ایمپلنت دندان سایر خدمات مربوط به دندان را با بالاترین کیفیت و با رقابتی ترین هزینه ها در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

انتخاب دکتر شما


سلامت شما


همیشه برای شما


انتخاب پرسنل پزشکی


خدمات اورژانسی


خدمات عالی0123456789001234567890

سال با شما

از سال 1394 تا بی امروز در کنار شما و با شما بوده ایم


0123456789001234567890

متخصص

متخصصین این مجموعه بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند داد0123456789001234567890

جایزه

اخذ جوایز معتبر داخلی و خارجی به جهت خدماتی که برای شما انجام داده ایم


0123456789001234567890

پرسنل مجرب

تیمی متشکل از متخصصین و پرسنل مجرب تجربه یک درمان خوب را به شما خواهد دادمدیریت ما

مدیریت محترم کلینیک مدرن


لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ

پیوستن به گروه ما

کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما