ارتودنسی فوری : راهی سریعتر برای صاف کردن دندان ها

کلینیک دندانپزشکی مدرن دسته‌بندی نشده ارتودنسی فوری : راهی سریعتر برای صاف کردن دندان ها
ارتودنسی فوری

دسته‌بندی نشده

ارتودنسی فوری : راهی سریعتر برای صاف کردن دندان ها

ارسال شده توسط dentalcenter

اگر به دنبال راهی سریعتر برای صاف کردن دندان های خود با ارتودنسی هستید ،  شما خوش شانس هستید. ارتودنسی فوری مفهوم جدیدی در درمان ارتودنسی است که می تواند همان اهداف ارتودنسی سنتی را در زمان بسیار کمتری محقق کند.
ارتودنسی بالینی همیشه شاخه ای پویا از دندانپزشکی است. ارتودنسی به طور سنتی همیشه به عنوان درمان زیبایی صورت و همچنین برای عملکرد مناسب دهان و دندان مورد نیاز است.
این درمان ممکن است 2-3 سال طول بکشد. این فصل روندهای تغییر یافته را از این جنبه توصیف می کند که در آن ما با روش های مختلف درمان را تسریع می کنیم ، بنابراین مدت زمان کلی را کاهش می دهیم. این روش ها شامل تغییر در مکانیک زیستی ، دارویی ، شیمیایی و از طریق بیولوژیکی است و تمام این ها زیر سقف کلینیک دندانپزشکی مدرن انجام میشود.
ارتودنسی فوری-کلینیک دندان پزشکی مدرن
ارتودنسی فوری-کلینیک دندان پزشکی مدرن

دقیقاً ارتودنسی فوری چیست؟

دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – گزینه ای سریعتر برای لبخندی زیبا . ارتودنسی فوری یک عمل جراحی است که با ارتودنسی های سنتی یا ترازهای واضحی مانند ارتودنسی نامرئی ترکیب می شود. این روش درمانی برای جابجایی سریع دندان ها و ترغیب به ترمیم فوری طبیعی استخوان انجام می شود.

در واقع چگونه کار می کند؟

اندکی پس از استفاده از ارتودنسی بر روی دندان های شما ، متخصص لثه (پریودنتیست) یک عمل جراحی جزئی را انجام می دهد. جراح داروی بیهوشی تجویز می کند تا ناراحتی را به حداقل برساند. در طول عمل ، استخوان ها و لثه های شما “فعال” می شوند. این اجازه می دهد تا دندان های شما سریعتر به حالت مستقیم تغییر مکان دهند.

نکات مثبت و منفی ارتودنسی فوری

همانند هر نوع ارتودنسی ، قبل از تصمیم گیری باید موارد مثبت و منفی ارتودنسی را نیز در نظر بگیرید.

نکات منفی

ارتودنسی فوری هنوز هم ی
ک رشته نسبتاً جدید است ، تحقیقات گسترده ای در مورد اثربخشی طولانی مدت آن وجود ندارد. پیش بینی می شود که این روش درمانی به همان اندازه ارتودنسی سنتی باشد.
شاید یکی از بزرگترین موارد منفی ارتودنسی تسریع شده هزینه آن باشد. اکثر شرکت های بیمه این روند را پوشش نمی دهند و این یکی از هزینه های درمان ارتودنسی در بازار است. خبر خوب این است که هزینه واقعی ارتودنسی به طور کلی زیاد نیست – فقط هزینه اضافی جراحی است که باید در نظر بگیرید.

نکات مثبت

ارتودنسی فوری مزایای زیادی دارد.
البته ، بزرگترین مزیت دستیابی به لبخندی زیبا و صاف تر از آنچه شما فقط در درمان ارتودنسی های سنتی به تنهایی انجام می دهید ، است. این یک مزیت بزرگ برای افرادی است که در مشاغل حرفه ای یا مشاغل عمومی هستند.

ارتودنسی فوری می تواند پشتیبانی زمینه ای از دندان و لثه را افزایش دهد. از آنجایی که این روش استخوان زیرین را درگیر و فعال می کند ، فرصتی برای بزرگ شدن همزمان استخوان وجود دارد. این می تواند سلامت کلی دندان شما را بهبود بخشد.

توانایی بهبود پشتیبانی زمینه ای همچنین می تواند دامنه حرکات ارتودنسی را افزایش دهد و ممکن است میزان گزینه های درمانی در دسترس شما را افزایش دهد. در بعضی موارد متخصصان ارتودنسی با تجربه و آموزش در ارتودنسی تسریع شده می توانند این گزینه را به جای جراحی تهاجمی بیشتر برای حرکت فک ارائه دهند.

آیا ارتودنسی فوری در واقع سریعتر است؟

بگذارید بگوییم شما یک تعطیلات ویژه دارید یا یک رویداد بزرگ برگزار می کنید و می خواهید تا زمان چرخش رویداد ، ارتودنسی های خود را بردارید و با ارتودنسی فوری ، رویای شما کاملاً ممکن است. با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که درمان های سریع باعث درمان سریعتر از آنچه در گذشته بود می شوند. اما محدودیت های بیولوژیکی منحصر به فرد شما ، زمان درمان را تحت تأثیر قرار می دهد. به همین دلیل مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد دوره درمان ، با ارتودنتیست خود مکالمه ای آزاد داشته باشید. تخمین های درمان همیشه فقط “تخمین” هستند. حتی با کمک شتاب. اگر مهلت مهمی وجود دارد (مانند عروسی) لطفاً این را با متخصص ارتودنسی خود در میان بگذارید. در صورت نیاز به برداشته شدن و تعویض لوازم خانگی ، هزینه های اضافی برای شما به همراه خواهد داشت. بهتر است قبل از شروع درمان ، در مورد تمام این احتمالات (و هزینه های احتمالی مربوط به آن) بحث شود.

مشاوره تخصصی برای ارتودنسی فوری

برای اطمینان از اینکه شما بهترین تصمیمات ممکن را برای سلامت دهان خود گرفته اید ، مهم است که با متخصص ارتودنسی و پریودنتیست خود به گفتگو بنشینید تا در مورد همه موارد مثبت و منفی ارتودنسی تسریع شود. هرگونه درمان ارتودنسی یک سرمایه بزرگ است ، بنابراین شما می خواهید قبل از تصمیم گیری نهایی ، تمام حقایق ، خطرات و هزینه های احتمالی را پیش روی خود داشته باشید. همچنین ، هنگامی که متخصص ارتودنسی ؛ ارتودنسی های شما را برداشت ، اهمیت نگهدارنده را فراموش نکنید. نگهدارنده ها کمک می کنند تا دندان ها در وضعیت مستقیم و جدید خود قرار گیرند. بنابراین اگر طبق دستورالعمل نتوانید از نگهدارنده ها استفاده کنید ، خطر خنثی کردن تمام این کارهای شتاب آور را دارید.

 

ارتودنسی فوری-کلینیک دندان پزشکی مدرن
ارتودنسی فوری-کلینیک دندان پزشکی مدرن

درمان سریعتر لبخند های جذاب

همانطور که مشاهده می کنید ، چندین مثبت و منفی ارتودنسی فوری وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا روش درمانی مناسب برای شما است ، باید در نظر گرفته شود. از جمله این ملاحظات قیمت ، هدف ، زمان درمان ، خطرات احتمالی ، راحتی و اثربخشی کلی درمان برای شما و پرونده شماست. هنگامی که همه این فاکتورها را به طور مساوی سنجیدید ، ممکن است دریابید که ارتودنسی تسریع شده گزینه خوبی برای شماست. این روش درمانی از فرایندهای پیشرفته استفاده می کند تا به شما کمک کند دندان های شما سریعتر صاف شود بدون اینکه زیبایی ، عملکرد یا راحتی را به خطر بیندازد.

بفهمید امروز کاندید هستید یا نه

ارتودنسی فوری درمانی بسیار موثر برای لبخند زیبا تر شما. اما بسته به سلامت دهان و دندان شما ممکن است برای شما مناسب نباشد. بهترین راه برای تصمیم گیری در مورد انجام این نوع درمان های ارتودنسی ، رزرو و مشاوره با ما تماس بگیرید . در مورد همه موافقان و موافقان ارتودنسی تسریع شده بحث کرده و آگاهانه تصمیم بگیرید.

 

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *