سلام عرض می‌کنم خدمت شما همکاران محترم و اساتید ارجمند من آزاده قربانی سخنرانی مدیر اجرایی مدرن را برعهده دارم. همان‌طور که می‌دانید کلینیک مدرن در آذرماه سمپوزیوم یک‌روزه‌ای را ترتیب دادند. از آنجایی که فرصت زیادی تا برگزاری این سمپوزیوم نمانده است و تعداد سوالات شما همکاران که به ما انتقال داده می‌شود بسیار زیاد است، جلسه‌ای را در جمعه هر هفته فراهم‌شده تا می‌توانید بحث و گفت‌وگو در این جلسه داشته باشید و به سوالات شما عزیزان پاسخ داده شود. در ادامه به مشاهده این ویدئو بپردازید.

گروه درمانی کلینیک مدرن در رابطه با ایمپلنت و زیبایی یک نشست در باکو برگزار خواهند کرد. سخنرانی این سمپوزیوم بر عهده‌ی سرکار خانم آزاده قربانی مدیر اجرایی کلینیک دندانپزشکی مدرن می‌باشد. در این نشست به تمامی سوالات در رابطه با ایمپلنت و زیبایی دندان‌ها پاسخ داده می‌شود. در این جلسات درباره اهداف سمپوزیوم برای دندانپزشکان و چگونگی حضور در این برنامه توضیح داده می‌شود.

مدیر اجرایی کلینیک مدرن درباره سمپوزیوم باکو

در این نشست خانم آزاده قربانی، سخنرانی مدیر اجرایی کلینیک دندانپزشکی مدرن و مدیر اجرایی و مسئول روابط بین الملل از سمپوزیوم باکو می‌گوید. طبق گفته آزاده قربانی مدیر اجرایی و مسئول روابط بین الملل سمپوزیوم باکو، سمپوزیومی تحت عنوان: ایمپلنت، بازسازی و زیبایی در 29 آذرماه در کشور جمهوری آذربایجان- شهر باکو برگزار خواهد شد. در این نشست یک روزه اعضای هیئت علمی و متخصصان مرکز دندانپزشکی مدرن و همچنین پزشکان مطرح و برتر ایران حضور خواهند داشت. برگزار کننده این نشست گروه آموزشی درمانی مدرن خواهد بود که در راستای توجه به آموزش و درمان اقدام به برگزاری این سمپوزیوم کرده است. سخنرانی  کلینیک مدرن خانم آزاده قربانی در این نشست پاسخگو به تمام سوالات شما عزیزان می‌باشد. به دلیل نزدیک بودن کشور آذربایجان به ایران و داشتن مزیت، از جهت ارز آوری و صادر کردن خدمات دندانپزشکی، این سمپوزیوم در این کشور برگزار خواهد شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید