ایمپلنت آمریکایی و معرفی انواع آن

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت, تازه های دندانپزشکی ایمپلنت آمریکایی و معرفی انواع آن
پرچم کشور آمریکا

ایمپلنت تازه های دندانپزشکی

ایمپلنت آمریکایی و معرفی انواع آن

ارسال شده توسط dentalcenter

ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت آمریکایی در کنار ایمپلنت‌های سوئیسی و آلمانی جزء بهترین ایمپلنت‌های موجود در بازار دندانپزشکی زیبایی در جهان می‌باشد. عمده ایمپلنت‌های آمریکایی، تحت لیسانس کمپانی‌های بزرگ و معتبر تجهیزات دندانپزشکی آمریکایی نظارت و در کشورهایی نظیر کره جنوبی یا ژاپن تولید و بسته‌بندی می‌شوند. دلیل این قضیه، محدودیت‌های ارتباطی به دلیل موقعیت جغرافیایی و فاصله زیاد دو کشور از یکدیگر است که تهیه قطعات را از کشور آمریکا سخت‌تر کرده است.

جدیدترین بررسی‌های صورت گرفته در سطح جهانی، حاکی از این قضیه است که برندهای ایمپلنت آمریکایی، با کیفیت ترین و با دوام ترین ایمپلنت‌های دندانی در سراسر دنیا است. در عصر حاضر برندهای گوناگونی در بازار عرضه‌شده‌اند اما قیمت یک ایمپلنت آمریکایی با برندی سرشناس از قیمت بالاتری نسبت به سایر ایمپلنت‌ها برخوردار است.

 

برای بهره‌مندی از یک درمان موفق ایمپلنت دندان چهار عامل حائز اهمیت است:

  • انتخاب یک کلینیک برجسته و با سابقه
  • دانش و تجربه بالای دندانپزشک
  • مراقبت‌ها و رعایت بهداشت فردی بیمار
  • انتخاب بهترین و معتبرترین برند ایمپلنت دندان

در این مقاله قصد داریم چهار برند برتر ایمپلنت آمریکایی را به شما معرفی نموده و شرحی مختصر از هرکدام از این ایمپلنت‌ها که به عنوان بهترین برندهای جهان شناخته و معرفی شده‌اند، ارائه دهیم، پس با همراه باشید.

کاشت ایمپلنت آمریکایی دندان
ایمپلنت دندان

 

معرفی انواع ایمپلنت امریکایی

ایمپلنت زیمر (zimmer)

ایمپلنت زیمر یکی از بهترین برندهای ایمپلنت آمریکایی است که در زمینه دندانپزشکی بسیار پرکاربرد و محبوب می‌باشد. زیمر یک ایمپلنت آمریکایی بسیار گران می‌باشد، البته ارزش این مبلغ بالا را نیز دارد. شرکت زیمر، اخیرا به جای فیکسچرهای ایمپلنتی از جنس تیتانیوم، فیکسچرهایی از جنس تانتالیوم به بازار ارائه کرده است. پوشش تانتاليوم با استفاده از فرآيند رسوب فيزيكی بخار تهيه شده است و نتایج بررسی‌ها نشان می‌دهد كه نمونه ایمپلنت‌های تانتالیومی در قیاس با ایمپلنت‌های تیتانیومی در گذر زمان کمتر دچار خوردگی شده و زیست سازگاری بیشتری با بدن انسان دارد.

 

ایمپلنت آمریکایی
ایمپلنت زیمر

 ایمپلنت تری آی (۳I)

ایمپلنت تری آی یکی دیگر از برندهای معروف ایمپلنت آمریکایی موجود در بازار است. این ایمپلنت به صورتی طراحی‌شده است که از تحلیل استخوان پس از فرآیند ایمپلنت جلوگیری می‌کند. این برند، یک نمونه ایمپلنت گران قیمت است که البته استحکام و طول عمر بالایی دارد. در این برند ایمپلنت آمریکایی طرح جدید پلت فرم سوئیچینگ برای اولین بار پیاده‌سازی شد. نظریه پلت فرم سوئیچینگ مبتنی بر استفاده از اجزاء پروتزی با قطر پلت فرم کوچک‌تر در مقایسه با قطر پلت فرم ایمپلنت است. به این ترتیب اتصال پروتزی به طور افقی به طرف داخل ‌تراز محیط پلت فرم ایمپلنت جابجا شده و ایجاد یک زاویه یا پله بین ایمپلنت و اباتمنت می‌کند.

 

ایمپلنت نابل بایوکر (nobel biocare)

ایمپلنت نابل بایوکر ابتدا یک برند ایمپلنت سوئدی بوده که بعدها توسط آمریکایی‌ها امتیاز آن خریداری‌شده است. نابل بایوکر یک راه‌حل برای کاشت دندان بدون فیکسچرهای تیتانیومی ارائه داده است، که در آن ازفیکسچرهایی از جنس تانتالیوم استفاده شده است. موفقیت این ایمپلنت در ارائه این نوع فیکسچرها فوق‌العاده بوده است و در زمره برندهای موفق ایمپلنت آمریکایی قرارمی گیرد.

ایمپلنت آمریکایی
ایمپلنت نابل بایوکر

 

ایمپلنت بایوهورایزونز  (Biohorizons)

ایمپلنت بایوهورایزونز یک برند ایمپلنت آمریکایی است که جزء شاخص‌ترین‌ها برندها در جهان به حساب می‌آید. در اوایل ورود این برند به کشور ما، نوع اکسترنال آن موجبات نارضایتی بیماران را فراهم کرده بود. اما پس از ورود سیستم جدید ایمپلنت بایوهورایزونز، و ظهور تکنولوژی لیزرلاک تحول عظیمی ایجاد شد. تکنولوژی لیزرلاک Biohorizons بر طبق ایجاد یک سری میکرو کانال‌هایی در سایز سلول، روی سطح فیکسچر و اباتمنت توسط ماشین لیزر با استفاده از تکنیک فرسایش لیزری می‌باشد و باعث کاهش میزان تحلیل استخوان می‌شود. به علت تسریع روند استخوان‌سازی و کاهش چشمگیر تحلیل استخوان، ایمپلنت بایوهورایزونز محبوبیت و مقبولیت بالایی در میان پزشکان و بیماران پیدا کرده است. این ایمپلنت با وجود کارایی بالایی که دارد دارای قیمت پایین‌تری در مقایسه با سایر ایمپلنت‌های آمریکایی است.

بهترین برند ایمپلنت آمریکایی
ایمپلنت بایوهورایزونز

 

کلینیک دندانپزشکی مدرن ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی دندان، از جمله ایمپلنت، با تیمی برجسته و مجرب از پزشکان و متخصصان با دانش، با بهترین کیفیت‌ها و مناسب‌ترین قیمت‌ها در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *