چهارمین جشن سالگرد کلینیک دندانپزشکی مدرن

کلینیک دندانپزشکی مدرن تازه های دندانپزشکی چهارمین جشن سالگرد کلینیک دندانپزشکی مدرن
جشن سالگرد کلینیک مدرن

تازه های دندانپزشکی

چهارمین جشن سالگرد کلینیک دندانپزشکی مدرن

ارسال شده توسط dentalcenter

با عرض سلام خدمت بینندگان استیج مدرن امروز یک روز متفاوتی است با روزهای دیگر یک مقدار فرق دارد و فرق آن این است که امروز 98/5/17 چهار سال از افتتاح مدرن می‌گذرد و همه‌ی عزیزان پرسنل اینجا جمع هستند ما چهارمین جشن سالگرد کلینیک دندانپزشکی را داریم و شادی می‌کنیم و همه از ته دل شاد هستند. به‌واسطه‌ی دوربین به واسطه رسانه‌های خودمان، آن کسانی که مارا دنبال می‌کنند و ما را دوست دارند می‌خواهیم این شادی را با آن‌ها تقسیم کنیم و آن‌ها هم از شادی ما شاد باشند.

چهارمین جشن سالگرد کلینیک دندانپزشکی مدرن

من یک خاطره‌ی کوتاه برای شما تعریف می‌کنم 4 سال پیش اولین بیمار به ما  قرار بود مراجعه کند ولی ایشان هم کنسل کرد و نیامد و یک بیمار دیگر داشتیم و ایشان آمدند و ویزیت شدند و رسما کلینیک مدرن از تاریخ 94/5/17  شروع به کار کرد. همه‌ی افرادی که مارا می‌شناسند و مارا دنبال می‌کنند، می‌دانند که این چهار سال اندازه‌ی چهل سال کار انجام گرفت و گاها خیلی من متعجب می‌شوم که این همه آدم‌ها مارا می‌شناسند این همه ابراز لطف می‌کنند نسبت به ما این همه مارا دوست دارند و ما در 4 سال توانستیم این محبوبیت و عشق و علاقه‌ی شما را کسب کنیم. عشق و علاقه‌ی شما نسبت به ما باعث افتخار و انرژی ما است. انرژی خود را از شما داریم وقتی شما کامنت های خوب می‌گذارید وقتی که رضایت بیمار هارا داریم و رضایت همکارانم را می‌بینم، این دقیقا همان انرژی است که سرعت ما را بالا می‌برد و ما با علاقه‌ی بیشتری کارمان را شروع می‌کنیم.

اما عزیزان پشت این موفقیت خیلی آدم‌ها هستند که پشت دوربین کمتر قرار می‌گیرند یا حتی مردم کمتر آن‌ها را می‌بینند، امروز همه‌ی آن افراد در اینجا حضور دارند که تا چند لحظه‌ی دیگر شما با آن‌ها آشنا خواهید شد و در داخل کادر دوربین قرار می‌گیرند و امیدوارم که ارتباط خوبی با یکدیگر برقرار کنیم.

مدرن جشنی را امروز می‌گیرد که در آن 30 امین سالگرد مدیریتی خودم است. من 30 سال این جشن را گرفتم.من 30 سال در شرکت‌های مختلف مشابه این جشن را گرفتم. اقرار می‌کنم که هیچ‌کدام مانند این جشن نبوده است. شاید در فضاهای بهتر و لوکس‌تر یا شاید کمتر الان دقیق یادم نیست ولی 30 سال سالگرد گرفتم در شرکت‌های مختلف بهتر و یا کوچک‌تر . در اکثر این شرکت‌ها به‌عنوان مدیرعامل حضور داشتم.عشقی که در مدرن هست من اعتراف می‌کنم که در هیچ‌یک از آن‌ها موفق نشده بودم که این همه عشق و علاقه به محیط کار به وجود بیاورم یا این همه رضایتمندی مردم را بدست بیاورم. ولی امروز خیلی خوشحالم که در کلینیک مدرن در بخش درمانی این اتفاق افتاده. همه‌ی عزیزانی که این برنامه را می‌بینند باید بگویم که کار فردی نیست که این رضایتمندی را به وجود آورده است یک لشکری از انسان‌های خوب در پشت مدرن هستند. تعداد زیادی از آدم‌هایی که عشق خدمت به مردم در آن‌ها موج میزند الان آماده‌اند که وارد کادر دوربین شوند و شما با آن‌ها آشنا شوید.

خانم دکتر قربانی حضور پیدا می‌کنند برای معرفی بیشتر همکاران من:

خانم دکتر برزویی – خانم قاسم زاده – خانم دکتر حمیدی – خانم افشار –خانم دکتر حمیده حمیدی – خانم امامی-خانم جوکار-خانم رضایی-خانم عبدلی-خانم کاظمی-خانم نوربخش-خانم زارع-خانم حسینی-خانم مژده ای-خانم زمانی-خانم عمرانی-خانم بهادری-خانم حسینی –خانم حجازی-آقای قوچانی-آقای عباسی-آقای حاتمی-آقای صالحی-آقای یزدانی-آقای پایدار-آقای حسینی-خانم مداح-خانم محمودی-آقای ایلی

و منتظر سورپرایزی هستیم که برای انتهای جشنمان است. خانم شفیعی که الان وارد صحنه می‌شود و آقای رستمی.لازم میدانم یک سری از همکارانی که به دلیل اینکه در پشت‌صحنه برای اینکه این برنامه را آماده کنند،داخل صحنه حضور ندارند  آقای حیدری –آقای صالح و آقای باپیرزاده و سه تا از عزیزانی که در برنامه استیج امروز حاضر نیستند خانم بابایی –خانم مرادی و آقای فرجی هستند را معرفی کنم.

من می‌خواهم دسته‌جمعی شمع را فوت کنیم. قبل از اینکه کیک را ببرم می‌خواهم یادی کنم از عزیزانی که روز اول با ما بودند و در این لحظه با ما نیستند مخصوصا خانم نگین قاسمی که در افتتاح مدرن خیلی به ما کمک کردند و یک یادگاری خوب از ایشان به‌جا مانده و این لوگویی که می‌بینید خانم قاسمی زدند و جایشان کنار ما خالی است امیدوارم هر جا هستند سالم و سرحال باشند. دست هارا بالا ببریم و یک دعا کنیم الهی چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی ما رستگار.

تهیه شده در گروه مدرن چهارمین جشن سالگرد کلینیک دندانپزشکی

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *