نگاهی بر کنگره دندانپزشکی در آذربایجان

کلینیک دندانپزشکی مدرن تازه های دندانپزشکی نگاهی بر کنگره دندانپزشکی در آذربایجان
کنگره دندانپزشکی در آذربایجان

تازه های دندانپزشکی

نگاهی بر کنگره دندانپزشکی در آذربایجان

ارسال شده توسط dentalcenter

همان‌طور که خدمتتان عرض کردیم کلینیک مدرن یک ویژگی‌های خاصی دارد. این دیوار هم یکی دیگر از این ویژگی‌ها است. دیواری که گویای پروژه‌ی اجراشده‌ی ما در کنگره دندانپزشکی در آذربایجان است. می‌خواهم این عکس هارا معرفی کنم که بیشتر با این پروژه‌ها آشنا شوید. این عکس اول که می‌بینید تمام اساتید حضور دارند، جناب آقای دکتر مقدس، قراچه ای، دکتر نواب، دکتر طبری، دکتر شیرخدا، آقای منگولی و دکتر اجلالی هستند. خانم دکتر برزویی، بنده و جناب مسلمی. این پروژه‌ای است که در فروردین‌ماه ما مهمان این سفارت ایران در آذربایجان بودیم و اساتید، مهمان ما بودند که با پروژه آذربایجان بیشتر آشنا شوند دوره هم جمع شدیم و گفت‌وگوهای چند روز متوالی را داشتیم و اینکه درنهایت بعد از چند جلسه صحبت و آشنایی باشد با کشور آذربایجان به این نتیجه رسیدن که با تیم مدرن فعالیت خودشان را ادامه دهند. این نشست ما با سفیر و معاونشان است در سفارت ایران در باکو . اینجا یک نشست است که تمام اساتید حضور دارند و داریم راجع به پیرامون پروژه آذربایجان، سمپوزیوم و دوره‌هایی که قرار است در کشور آذربایجان برگزار شود صحبت می‌کند که با موفقیت و موافقت تک‌تک این عزیزان مواجه شدیم.

تقدیر از دندانپزشکان در کنگره دندانپزشکی در آذربایجان

دقیقا شب سفارت است که ما میزبان تمام اساتید بودیم و جمع‌بندی نهایی را داشتیم. خیلی از سران و دولتی‌های آذربایجان هم حضور داشتند. در این عکس حضور دکتر اجلالی است که وارد جمع ما شدند و با این سمتی که دارند، پدر پروتز ایران باعث افتخار است که با ایشان همکاری کنیم و جزو تیم مدرن هستند. این سمپوزیوم است . در سمپوزیوم ما از تک‌تک عزیزانی که زحمت کشیدن و وقت گذاشتن و باعث اجرای بهتر این کنگره دندانپزشکی در آذربایجان شدند، قدردانی کردیم. از خانم دکترها حمیدی‌ها خانم دکتر زهرا حمیدی و حمیده حمیدی، دکتر برزویی و دیگر عزیزان که تقدیر شد که درنهایت عکس‌هایی به یادگار انداخته شد و ما از همه اساتید شاید عکسشان الان در این دیوار نباشد ولی می‌توانم بگویم از تک‌تک اساتیدی که نام بردم و جزو گروه مدرن هستند قدردانی به عمل آمد.

سخنرانی جناب مسلمی است که در افتتاحیه ایشان سخنرانی خود را رفتند و استارت شروع سمپوزیوم را زدند. همان‌طور که می‌بینید خیلی حضار زیاد هستند، سخنرانی جناب مسلمی است، آقای دکتر شیرخدا انکولوژی هستند یک تیم هستند با آقای دکتر قراچه ای که خیلی درمان‌های پیچیده، درمان‌هایی که سرطانی هستند و مشکلات خیلی پیچیده‌ای هستند با دکتر قراچه ای تیم هستند و انجام می‌دهند. جناب آقای دکتر مقدس دبیر علمی آذربایجان بودند و ما یک عکس یادبود از ایشان داریم و به یادبود هدیه‌ای از کشور آذربایجان به ایشان داده شد.عکس دسته‌جمعی است از افرادی که در تیم حضور داشتند از اساتید جناب آقای دکتر خدایاری هستند رئیس انجمن جراحی ایران بودند و یک دوره رئیس دانشگاه بین‌المللی بودند. آقای دکتر غزنوی هستند رئیس انجمن پروستودونتیست ایران و جناب آقای دکتر اجلالی پدر پروتز ایران، دکتر فهیما و دیگر اساتیدی که حضور دارند و گروه مدرن.

گروه مدرن در آذربایجان هم دقیقا یک همچین گروهی را داریم یعنی گروهی که دقیقا در ایران است در آذربایجان هم فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند. که گروهی از افرادی هستند که در شعبه مدرن ما در باکو فعالیت خود را انجام می‌دهند. این تصویر قدردانی است که خانم دکتر برزویی از جناب آقای مسلمی انجام دادند در ارتباط با تمامی زحماتی که پشت برگزاری این سمپوزیوم بود، ما توانستیم یک‌گوشه‌ای از آن زحمات را جبران کنیم و بتوانیم یک‌لحظه خوب را برای جناب آقای بابک مسلمی بسازیم .

عکس های کنگره دندانپزشکی در آذربایجان
عکس های کنگره دندانپزشکی در آذربایجان

این عکس یک عکسی است که خیلی شاید در پروژه‌ی آذربایجان خیلی خاص شد، خیلی ویژه شد. این عکسی است که جایزه ویژه‌ای است که به مدیر داخلی کلینیک مدرن اهدا شد از سمت مدیریت کل و هدیه‌ی ویژه کلید یک دستگاه ویلا بود و می‌توانم بگویم که خانم زهرا قاسم‌زاده مدیر داخلی کلینیک مدرن هستند که واقعا از زحماتی که کشیده‌اند باعث شدند که جزو افرادی باشند که در موفقیت مدرن خیلی پررنگ و خیلی پردرخشش بودند. جناب مسلمی به خاطر قدردانی بابت اینکه تمام لحظاتی که در مدرن گذاشتند، لحظه‌به‌لحظه با مدرن پیش رفتند و قدم‌به‌قدم باعث پیشرفت مدرن شدند و توانستند یک‌قسمتی از تلاش‌هایی که برای پیشرفت مدرن داشتند را جبران کنند و این هدیه‌ی خیلی ویژه و خاص را تقدیم خانم قاسم‌زاده کردند. کل مدرن به ایشان یک دینی دارند که موفقیت مدرن باعث می‌شود که این دین یک جورایی به ایشان ادا شود .

امیدوارم که تک‌تک عزیزانی که در کلینیک مدرن حضور دارند شاهد موفقیت‌های روزبه‌روز و لحظه‌به‌لحظه‌ی مدرن باشند. دربرنامه های دیگر، قسمت‌های دیگر کلینیک مدرن را خدمتتان معرفی می‌کنم.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *