بهترین برند های ایمپلنت دندان در دنیا

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت, تازه های دندانپزشکی بهترین برند های ایمپلنت دندان در دنیا
حمیده حمیدی - بهترین برند های ایمپلنت دندان

ایمپلنت تازه های دندانپزشکی

بهترین برند های ایمپلنت دندان در دنیا

ارسال شده توسط dentalcenter

این قسمت از برنامه‌ی استیج در ارتباط با سوالی هستش که در ذهن خیلی از مراجعه‌کنندگان عزیز است که بهترین نوع ایمپلنت و بهترین برند های ایمپلنت دندان چیست؟ و کدام کشور سازنده‌ی بهترین نوع ایمپلنت است؟ یکی از سردرگمی‌های بیماران در انتخاب ایمپلنت درواقع تنوع بالا در نوع برند و انواع آن است که تاثیر قابل ملاحظه‌ای هم روی قیمت ایمپلنت می‌گذارد و این که برندها چه تفاوت‌هایی باهم دارند سوال اکثر شما است. برای پاسخ به این سوال باید بگویم که بهترین نوع ایمپلنت صرفا این نیست که کدام کشور سازنده‌ی آن باشد بلکه مواردی مثل وضعیت دهانی و جسمانی شما هم در انتخاب برند می‌تواند تاثیر گذار باشد. پس بهترین حالت ممکن این است که وقتی شما تحت درمان یک مجموعه‌ای هستید که ایمپلنت خودتان را آنجا انجام دهید، با تیم درمانی و دندانپزشکتان مشاوره کنید. تا طرح ایمپلنت مناسبی که برای استخوان و فک شما هست را انتخاب کنند.

بهترین برند های ایمپلنت دندان چیست؟

بهترین مارک ایمپلنت، ایمپلنتی است که از کیفیت بالایی برخوردار باشد و ماندگاری بالایی داشته باشد. جنس ایمپلنت از آلیاژ و تیتانیوم است و هرچه کیفیت این تیتانیوم و کیفیت طراحی سطح ایمپلنت بالاتر باشد پس ایمپلنت از کیفیت بالایی برخوردار است و اینکه مطمئناً هزینه‌ی بیشتری هم باید برایش پرداخت کند.

ایمپلنت برند اشترومن
ایمپلنت برند اشترومن

فاکتورهایی در انتخاب ایمپلنت

برای انتخاب ایمپلنت چه فاکتورهایی را باید در نظر گرفت؟ در واقع طراحی و ساختار ایمپلنت، سایز و تنوع قطعات یکی از همین ویژگی‌ها است. صد درصد قیمت هم جزو آن فاکتورهایی است که بیماران خیلی توجه می‌کنند. ولی از همه مهم‌تر فاکتوری است که پشتیبانی و کیفیت کشور سازنده و خدمات پس از فروش است. قطعات پروتزی باید کامل و محیا باشد چه‌بهتر که اجزای سازنده‌ی آن و نوع اتصالاتش از استانداردهای جهانی برخوردار باشد و اینکه بتواند خدمات پس از فروش را انجام دهد که دندانپزشک و همکاران ما مجبور نشوند به سمت قطعات کاستومایز یا کامپتیبل بروند به‌طور کل برندهای متفاوتی در بازار ایران و جهان وجود دارد ولی همه‌ی برندهای شناخته‌شده در ایران وجود ندارد و قابل‌دسترس نیستند و توانایی خدمات پس از فروش را ندارند.

ایمپلنت برند biohorizin
ایمپلنت برند biohorizin

پس لازم به ذکر است که حتما اگر ایمپلنت در ایران را انتخاب کردید از برند شناخته‌شده‌ای استفاده کنید که شرکتش توانایی ارائه خدمات را داشته باشند و اگر در آینده ایمپلنت به مشکل برخورد همه‌ی مجموعه‌ها آن برند را بشناسند و لوازم مربوط به آن برند را داشته و یا بتوانند تهیه کنند. اگر در گوگل سرچ کنید لیستی از برندهای شناخته‌شده در ایران و جهان وجود دارد. به‌طور مثال زیمر، بایوهورایزین، اشترومن، مگاژن، sic و خیلی برندهای دیگر که اگر سرچ کنید این‌ها شناخته‌شده هستند. در برنامه‌ی بعدی به بررسی تک‌تک ویژگی‌های این برندها و تفاوت آن‌ها باهم می‌پردازیم.

 ایمپلنت برند sic
ایمپلنت برند sic
بهترین برند های ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان

تهیه شده در گروه کلینیک دندانپزشکی مدرن

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *