ونیر کامپوزیت ها کدامند ؟

ونیرهایی که از صفر تا صد روند تشکیلشان داخل مطب و یا کلینیک و توسط دندانپزشک مربوطه انجام میشود را ونیر کامپوزیت میگویند .

نظر و خواسته شما در کلیه کارهای زیبایی بسیار تاثیرگذار است اینکه چه چیزی مد نظر شماست مانند حق انتخاب رنگ ، شکل و… از طرفی مشاوره شما با دندانپزشک مربوطه و راهنمایی های ایشان از قبیل نوع انتخاب درمان زیبایی جهت برخورداری از نتیجه مطلوب از اهمیت زیادی برخوردار است .

مراقبتهای ونیر کامپوزیت به چه صورت است ؟

اگر مشکلی در پروسه ونیر کامپوزیت شما مانند : لب پریدگی ، احساس نامیزان بودن و بلندی ونیرها را دارید و با توجه شرایط موجود نتوانستید به کلینیک خود مراجعه کنید در مرحله اول رعایت بهداشت امری ضروری است . دانستن نحوه درست مسواک زدن و نخ دندان،استفاده از دهانشویه روزانه و خمیر دندانهای توصیه شده به شما ( 1 الی 2 در طول هفته ) جهت از بین بردن رنگهای مازاد روی ونیر کامپوزیت های شما تا بتوانید در مرحله بعد با مراجعه به کلینیک ، کار پالیش را روی دندان خود انجام دهید .
برای زیبایی رعایت بهداشت اصلی ترین کمک شما به خودتان است .

 

 

این پست دارای یک نظر است

  1. نیلوفر

    سلام
    الان در این صفحه چه توضیحی درباره این دادین که در زمان کرونا چه تفاوتی با مراکز دیگر دارید که مراجعینتون با اعتماد و بدون ترس از بیماری به شما مراجعه کنند آیا؟؟؟!!!

دیدگاهتان را بنویسید