لطفا صبر کنید ...

لمینت دندان کج | لمینت دندان

pic-1-1024x963.jpg

لمینت دندان کج-کلینیک دندان پزشکی مدرن
لمینت دندان کج-کلینیک دندان پزشکی مدرن

لمبنت دندان کج بهترین و سریع ترین راه حل برای مشکلات زیر است:

آیا شما دندان هایی دارید که مقداری کج باشند؟آیا شما از فاصله زیاد میان برخی از دندان های حود ناراحت می شوید؟آیا شما به این دلایل از اینکه که براحتی لبخند بزنید هراس دارید؟

روکش ها پرسلن برای لمینت دندان کج ممکن است راه حل مناسبی برای مشکلات دندان شما باشد. این فاصله بین دندان های شما ، از جمله قرارگیری و ترازبندی ، با روکش های پرسلن برای لمینت دندان کج قابل رفع است.
با ما همراه باشید در کلینیک دندانپزشکی مدرن .

روکش های لمینیت پرسلن چیست؟

روکش ها پرسلن برای لمینت دندان کج  از پوسته فوق ظریف سرامیکی ساخته شده اند که کاملاً روی هر دندان آسیب دیده قرار می گیرند.
راه حل مناسبی برای مشکلات دندانی شما هستند اگر می خواهید آنها را پنهان کنید و این کار را تا حد ممکن طبیعی انجام دهید. این روکش های دندانی بسته به اندازه دندان و سایه یا رنگ دندان های دائمی طبیعی توسط یک تکنسین دندانپزشکی آزمایشگاهی ساخته می شوند تا مطابقت خوبی داشته باشند.
روکش ها با سیمان رزین مخصوص دندان به دندان های کج شما می چسبند.

کلینیک دندانپزشکی مدرن چگونه می تواند رویه چسباندن روکش های لمینت پرسلن را برای دندان های کج دنبال کند؟

دندانپزشک ابتدا دندان های کج شما را برای تراش دادن دندان ها با تراشیدن یک قطعه یا قسمت نازک از سطح مینای دندان آسیب دیده شما آماده می کند. سپس این یک خلا یا فضای مناسب برای روکش ها ایجاد می شود.

پس از آن ، دندانپزشک شما از طریق قالب تصویری از کل دندان های شما را نشان می دهد. قالب برداشتی همان چیزی است که به عنوان آزمایش یا نمونه برای روکش های ساخته شده و تراشیده شده توسط صنعتگر دندانپزشکی به آزمایشگاه ارسال می شود.
در حالی که منتظر ساخت روکش های دائمی هستید ، باید از روکش های موقت استفاده کنید. ممکن است یک یا دو هفته طول بکشد.
در دومین مراجعه به کلینیک دندانپزشگی مدرن ،بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران  روکش های دندانی دائمی شما را از طریق یک چسب مخصوص دندان به هر یک از دندان های منقبض شده می چسباند.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما