لطفا صبر کنید ...

آموزش ایمپلنت دندان توسط جراح

کاشت دندان با ایمپلنت جایگزین بسیار مناسبی برای دندان‌های از بین رفته، دندان‌هایی که به‌طور کامل پوسیده‌ شده‌اند و یا دندان‌هایی که به‌شدت آسیب‌دیده‌اند می‌باشند. دندان‌پزشکان در سراسر جهان توصیه می‌کنند که از ایمپلنت دندان می‌توان، به‌عنوان جایگزین بسیار مناسب دندان‌های مصنوعی که نگهداری و مراقبت از آن‌ها دشوار است استفاده نمود. در فیلم پایین آموزش ایمپلنت دندان به طور کامل داده شده است.

آموزش ایمپلنت دندان

کاشت ایمپلنت در یک روز به دندان‌پزشکان این اجازه را می‌دهد که در مدت کوتاهی پس از بررسی ساختار استخوان فک، نسبت به گذاشتن ایمپلنت در محل مشخص اقدام کنند. در کاشت ایمپلنت به روش سنتی به بیماران اجازه نمی‌داد که بتوانند در مدت کوتاه پس از قرارگیری ایمپلنت، به‌راحتی غذا بخورند و بدون مشکل بجوند، اما با تکنیک کاشت دندان، می‌توان پس از مدت کوتاهی بدون هیچ مشکلی غذا خورد و هیچ مشکلی یرای آن‌ها به وجود نیاید. همان‌طور که در فیلم بالا مشاهده کردید. بعضی از مزایای این جراحی عبارت‌اند از : قیمت پایین، حداقل میزان درد، حداقل زمان بهبودی، و نداشتن هیچ‌گونه عوارضی.

آموزش ایمپلنت دندان-کلینیک دندان پزشکی مدرن
آموزش ایمپلنت دندان-کلینیک دندان پزشکی مدرن

در این نوع جراحی با استفاده از راهنمای جراحی که در لابراتوار دندانسازی از دهان شخص قالب تهیه‌کرده و آن را می‌سازند، می‌توان محل دقیق جراحی را مشخص کرد، در این تکنیک نیازی به برش لثه نیست، خونریزی بسیار اندک است و نیازی به بخیه نیز نمی‌باشد. در روز جراحی که ایمپلنت در داخل فک قرار داده می‌شود، در همان روز بیمار می‌تواند روکش یا پروتز را نیز دریافت کند، روکش موقت بلافاصله پس از جراحی به بیمار تحویل داده می‌شود اما روکش دائمی حدود 24 الی 48 ساعت پس از پایان جراحی و با حضور مجدد بیمار برای بیمار گذاشته می‌شود، پس از اتمام جراحی بلافاصله بیمار می‌تواند بدون هیچ مشکلی و یا احساس دردی غذا بخورد و همان روز صاحب دندان شود، یعنی بیمار هیچ زمان بی‌دندانی را طی نخواهد کرد. و تا سال‌های طولانی بدون درد به‌راحتی غذا می‌خورد.


تهیه شده در گروه کلینیک دندانپزشکی مدرن


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


کلینیک مدرن

کلینیک مدرن یک کلینیک دندانپزشکی مجهز و از جمله بهترین کلینک های تهران می باشد که در سال 1394 شروع به کار نموده است.این کلینیک کلیه خدمات دندانپزشکی را با بالاترین کیفیت و با قیمت های رقابتی به مراجعه کنندگان محترم ارائه می کند.و همچنین با پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی کلینیک مدرن توانست شعبه دوم خود را در کشور آذربایجان و در شهر باکو تاسیس کند

کلیه حقوق این قالب برای کلینیک مدرن محفوظ می باشد

تماس باما