آموزش ایمپلنت دندان توسط جراح

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت آموزش ایمپلنت دندان توسط جراح
آموزش ایمپلنت دندان

ایمپلنت

آموزش ایمپلنت دندان توسط جراح

ارسال شده توسط dentalcenter

کاشت دندان با ایمپلنت جایگزین بسیار مناسبی برای دندان‌های از بین رفته، دندان‌هایی که به‌طور کامل پوسیده‌ شده‌اند و یا دندان‌هایی که به‌شدت آسیب‌دیده‌اند می‌باشند. دندان‌پزشکان در سراسر جهان توصیه می‌کنند که از ایمپلنت دندان می‌توان، به‌عنوان جایگزین بسیار مناسب دندان‌های مصنوعی که نگهداری و مراقبت از آن‌ها دشوار است استفاده نمود. در فیلم پایین آموزش ایمپلنت دندان به طور کامل داده شده است.

آموزش ایمپلنت دندان

کاشت ایمپلنت در یک روز به دندان‌پزشکان این اجازه را می‌دهد که در مدت کوتاهی پس از بررسی ساختار استخوان فک، نسبت به گذاشتن ایمپلنت در محل مشخص اقدام کنند. در کاشت ایمپلنت به روش سنتی به بیماران اجازه نمی‌داد که بتوانند در مدت کوتاه پس از قرارگیری ایمپلنت، به‌راحتی غذا بخورند و بدون مشکل بجوند، اما با تکنیک کاشت دندان، می‌توان پس از مدت کوتاهی بدون هیچ مشکلی غذا خورد و هیچ مشکلی یرای آن‌ها به وجود نیاید. همان‌طور که در فیلم بالا مشاهده کردید. بعضی از مزایای این جراحی عبارت‌اند از : قیمت پایین، حداقل میزان درد، حداقل زمان بهبودی، و نداشتن هیچ‌گونه عوارضی.

آموزش ایمپلنت دندان-کلینیک دندان پزشکی مدرن
آموزش ایمپلنت دندان-کلینیک دندان پزشکی مدرن

در این نوع جراحی با استفاده از راهنمای جراحی که در لابراتوار دندانسازی از دهان شخص قالب تهیه‌کرده و آن را می‌سازند، می‌توان محل دقیق جراحی را مشخص کرد، در این تکنیک نیازی به برش لثه نیست، خونریزی بسیار اندک است و نیازی به بخیه نیز نمی‌باشد. در روز جراحی که ایمپلنت در داخل فک قرار داده می‌شود، در همان روز بیمار می‌تواند روکش یا پروتز را نیز دریافت کند، روکش موقت بلافاصله پس از جراحی به بیمار تحویل داده می‌شود اما روکش دائمی حدود 24 الی 48 ساعت پس از پایان جراحی و با حضور مجدد بیمار برای بیمار گذاشته می‌شود، پس از اتمام جراحی بلافاصله بیمار می‌تواند بدون هیچ مشکلی و یا احساس دردی غذا بخورد و همان روز صاحب دندان شود، یعنی بیمار هیچ زمان بی‌دندانی را طی نخواهد کرد. و تا سال‌های طولانی بدون درد به‌راحتی غذا می‌خورد.


تهیه شده در گروه کلینیک دندانپزشکی مدرن

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *