طراحی خط لبخند دیجیتال دندان

کلینیک دندانپزشکی مدرن زیبایی دندان طراحی خط لبخند دیجیتال دندان
طراحی خط لبخند دیجیتال

زیبایی دندان

طراحی خط لبخند دیجیتال دندان

ارسال شده توسط dentalcenter

مهندسان قبل از ساخت محصول نهایی، نمونه‌های مصنوعی آن را تولید می‌کنند، و همچنین معماران قبل از هرگونه ساخت‌های واقعی، ماکت‌های آن را می‌سازند، بنابراین اگر بیماران و متخصصین دندانپزشکی قبل از انجام درمان بتوانند نتیجه نهایی آن را ببینند تحولی است در حوزه دندانپزشکی . در ادامه به طراحی خط لبخند دیجیتال می پردازیم.

طراحی خط لبخند دیجیتال

پابلو رامیز و برادرش آلجاندرو در سال‌های اخیر به کمک ابزارهایی به افراد متقاضی و بیماران درمان‌های زیبایی کمک کردند تا پیش از انجام هر روش زیبایی نتیجه نهایی را ببینند و با این کار خطرات را قبل از انجام درمان پیش‌بینی کردند در این صورت میزان خطرات جراحی کاهش می‌یابد. طرح درمان طراحی لبخند بر اساس جزئیات دندان و شکل صورت بیمار مشخص می‌شود. مدل‌های موقت، عکس‌ها و ویدئوها به متخصصین زیبایی این امکان را می‌دهد که رابطه‌ای که دهان، لثه، لب‌ها و لبخند با ویژگی صورت دارند با احساسات و ادراک منطبق کنند. در آخر فرآیند طراحی لبخند دیجیتال هم به هردو نفر متقاضی و متخصص زیبایی بسیار کمک خواهد کرد. بیماران پس‌ از این که نتیجه نهایی را در انتها ببینند به آن‌ها اعتمادبه‌نفس می‌دهد، زمانی که بیماران بتوانند نتیجه نهایی را پیش‌بینی کنند به روش واقعی اعتماد می‌کنند، طراحی لبخند دیجیتال یک برنامه‌ریزی تشخیصی و درمان مفید است زیرابه بیماران اجازه می‌دهد تا حداقل درمان تهاجمی ترمیم بیمار را برآورده کند.


فرآیند درمانی طراحی لبخند دیجیتال چگونه است؟

طراحی لبخند دیجیتال دندان با اسکن دیجیتالی دندان بیمار آغاز می‌شود، سپس داده به نرم‌افزار وارد می‌شود، در نرم‌افزار بخش‌ها و امکانات مختلفی وجود دارد که برای روش زیبایی‌شناسی مورد استفاده قرار می‌گیرد، سپس مدل توسط پرینتر سه‌ بعدی چاپ می‌شود، سپس مدل توسط مواد سیلیکونی قالب‌گیری می‌شود تا از شکل دهان مدلی تهیه شود.بعد از آن با استفاده از قالب موقت لبخند موقت را برای متقاضی طراحی کرده و با استفاده از عکس و فیلم‌ هایی که از شخص قبلا گرفته‌ شده و نشان دادن لبخند در آینده می‌توان سلایق متقاضی را نیز در آن به کاربرد. در آخر طبق آن چه برنامه‌ریزی‌شده درمان زیبایی با موفقیت انجام‌شده و طراحی لبخند با بالاترین میزان رضایت به سرانجام می‌رسد.

برچسب

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *