لبخند زیبا و زیبایی چهره ویژگی‌هایی هستند که به رفاه هر بیمار کمک می‌کنند. طراحی لبخند دیجیتال به فرم، رنگ و تراز دندان‌های قدامی و بافت نرم (لثه)، لب‌ها و همچنین زیبایی صورت مرتبط می‌باشد. یک هدف مهم در درمان زیبایی این است که نتیجه نهایی باید به انتظارات بیمار نزدیک باشد و همچنین سبب بهبود زیبایی صورت و لبخندش شود.

طراحی لبخند دیجیتال (DSD)

طراحی لبخند دیجیتالی یک برنامه‌ریزی جهت درمان برای دندانپزشکی زیبایی می‌باشد، که در آن ارزیابی رابطه، زیباشناسی بین دندان‌ها، لثه، لبخند و صورت، از طریق خطوط و نقشه‌های دیجیتالی که بر روی عکس‌های چهره و دندان‌های قدامی انجام می‌شود، به دست می‌آید. استفاده از ابزار دیجیتال به دندانپزشکان و تکنسین‌های دندانی چشم‌انداز جدیدی برای تسهیل روند تشخیص و درمان ارائه می‌دهد و سبب بهبود ارتباط دندان‌پزشک و تکنسین‌ های درمانی می‌شود. در این روش تصاویری از صورت و لبخند بیمار تهیه می‌شود، تا موقعیت‌های لبخند مشخص و بررسی شود.

سپس با استفاده از ابزارهای موجود در نرم‌افزار، لبخند شخص ویرایش شده و شکل جدیدی از لبخند با توجه به ویژگی‌های ظاهری فرد طراحی می‌شود. درنتیجه قبل از انجام هر نوع درمان، نتیجه نهایی کار به شخص متقاضی طراحی لبخند نشان داده می‌شود. در صورت عدم رضایت شخص، این امکان وجود دارد که نوع و شکل طراحی انجام‌شده با توجه به سلیقه شخص و نزدیک به آن تغییر پیدا کند. این تکنولوژی سبب اطمینان خاطر متقاضیان درمان طراحی لبخند می‌باشد، زیرا می‌تواند قبل از انجام درمان زیبایی با خیالی آسوده شکل نهایی آن را ببینند، سپس نسبت به انجام آن اقدام کنند.

با ورود این تکنولوژی به کلینیک دندانپزشکی مدرن امکان طراحی لبخند دیجیتال فراهم شد، و متقاضیان می‌توانند کیفیت و نتیجه‌ی درمان طرح لبخند خود را قبل از انجام درمان ببینند. کلیه مراحل طراحی تا قبل از شروع درمان به‌صورت رایگان انجام می‌شود.


نهیه شده در گروه کلینیک دندانپزشکی مدرن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

این پست دارای یک نظر است

دیدگاهتان را بنویسید