لابراتوار دندانسازی کلینیک مدرن با مدیریت درخشان جناب آقای بابک مسلمی جهت خدمت‌رسانی بهتر به متقاضیان درمان‌های دندانپزشکی تاسیس شده است، همچنین این مرکز باسیاست‌های مدیریت محترم مجموعه جناب مسلمی که خود دارای 30 سال سابقه مدیریتی می‌باشد، به بهترین تجهیزات دندانپزشکی و بهترین نوع مواد مصرفی لابراتوارهای دندانسازی تجهیز شده است، این امر باعث رضایت مستمر مراجعین و بیماران گرامی شده که افتخاری است برای گروه‌درمانی مدرن. یکی از مهم‌ترین اهداف کلینیک دندانپزشکی مدرن استفاده از بهترین لوازم و متریال دندانپزشکی موجود در کشور می‌باشد تا عدم کیفیت مواد باعث به خطر افتادن جان و مال بیماران نشود. همچنین وجود لابراتوار تخصصی در مرکز به‌خودی‌خود یکی از علل ضمانت کیفیت و به‌صرفه بودن مواد می‌باشد لابراتوار دندانسازی تخصصی مدرن با تولیدات غیرقابل مقایسه با اکثر لابراتوارهای کشور از لحاظ کیفیت، و همچنین کلینیک دندانپزشکی مدرن با متخصصین برتر و تجهیزات پیشرفته و دیجیتالی حاضر به انجام صفر تا صد خدمات دندانپزشکی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مراجعین گرامی می‌باشد.

این پست دارای 3 نظر است

 1. psdk

  بنده میخواهم مابقی دندانهای موجودم راکشیده .حدود14 عدد ویکدست دندان متحرک بابهترین کیفیت بذارم.حدودا چقدر زمان میبرد وجقدر هزینه دارد

  1. ندا برزویی

   سلام دوست عزیز
   در زمینه کاشت دندان طرح درمان ها مختلف می باشد . اگر بخواهید پروتز متجرک استفاده کنید دندان ها را می کشیم. بعد یک طول مدت که پزشک مشخص می کند قالبگیری انجام می شود و کار براتون انجام میشه .
   اما اگر درمان ایمپلنت بخواهید دندانها را کشیده اگر عفونت نداشته باشد همان لحظه پایه ها ایمپلنت گذاشته می شود.ما ایمپلنت را بیشتر توصیه می کنیم چون کار ثابت است و موقع غذا خوردن و صحبت کردن باعث اذیت نمیشود.
   هزینه ها براساس برند و طرح درمان است . در صورت تمایل به ویزیت و مشاوره رایگان با شماره های 02177911111-02177908080تماس حاصل فرمایید تا مشاورین با شما تماس بگیرند.

  2. ربابه نوروزی

   با عرض سلام وخسته نباشی این جانبه بازنشسته ا_ پ وخودم بیمه هستم وهم ازطرف همسرم (نظامی)بیمه هستم من فک بالای دندانم روکش است اگر بخواهم فک بالایم راایمپلنت کنم چقدر هزینه ام می شود ؟وایاقسطی هم انجام می دهید؟باتشکرنوروزی

دیدگاهتان را بنویسید