کلینیک مدرن باسابقه‌ی درخشانی که در زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی داخل و خارج از ایران داشتند، شرایطی را در کشور آذربایجان ایجاد کردند برای خدمت‌رسانی به هم‌وطنان در کشور آذربایجان. اولین سمپوزیوم دندانپزشکی در زمینه‌های ایمپلنت، زیبایی و بازسازی با شعار افق‌های نوین 2020 در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد.

اولین سمپوزیوم دندانپزشکی

با عنایت به دستورات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولیدکنندگان داخلی و در راستای استفاده از پتاسیم‌های علمی کشور برای کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی و توسعه صادرات محصولات و دستاوردهای علمی شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین نیاز فعلی کشور به درآمدزایی ارزی در شرایط کنونی رکود اقتصادی، گروه کلینیک دندانپزشکی مدرن با دارا بودن کادری متخصص و حرفه‌ای متشکل از اساتید برتر دانشگاهی و متخصصان برتر در زمینه‌های مختلف تخصصی دندانپزشکی در نظر دارد که برای استفاده از فرصت‌های شغلی کشورهای همسایه ازجمله جمهوری آذربایجان برای اولین بار سمپوزیوم علمی با رویکرد معرفی پتانسیل‌های علمی دندانپزشکی ایران به جامعه‌ی پزشکی جمهوری آذربایجان برگزار کند.

اساتید و متخصصین در سمپوزیوم

ازجمله اساتید و متخصصین که در قالب گروه مدرن در این سمپوزیوم به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت می‌توان از: دکتر مسعود اجلالی استاد دانشگاه و متخصص پروتز (پدر پروتز ایران)، دکتر امید مقدس متخصص پریو (لثه) وایمپلنتولوژیست، دکتر سینا نواب متخصص پروتز، دکتر عطا قره چه ای جراح و متخصص فک و صورت، دکتر محمد شیر خدا متخصص انکولوژی (سرطان شناسی) و همچنین دکتر رامین فهیما متخصص ترمیم و زیبایی نام برد. این سمپوزیوم یک‌روزه در تاریخ 29 آذرماه 1397 مصادف با 20 دسامبر 2018 برگزار خواهد شد. در همین راستا از کلیه دندان‌پزشکان کشور که امکان حضور و همراهی گروه مدرن را دارند دعوت به عمل می‌آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های کلینیک که در بخش تماس با ما قرار دارد تماس حاصل فرمایید. اخبار و تحولات متعاقبا در اطلاعیه‌های اتی از طریق رسانه‌های مختلف منتشر خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید