ایمپلنت ارزان | ایمپلنت ارزان در تهران

کلینیک دندانپزشکی مدرن تازه های دندانپزشکی ایمپلنت ارزان | ایمپلنت ارزان در تهران
ایمپلنت-ارزان-در-تهران-کلینیک-دندانپزشکی-مدرن

تازه های دندانپزشکی

ایمپلنت ارزان | ایمپلنت ارزان در تهران

ارسال شده توسط dentalcenter

ایمپلنت ارزان در تهران

ایمپلنت ارزان و پیدا کردن کلینیکی برای درمان ایمپلنت در تهران، یکی از نکاتی است که بخش عمده ای ازبیماران دندانپزشکی، که از مشکل بی دندانی رنج می برند، در پی آن هستند. همان طور که می دانید هزینه های مربوط به دندانپزشکی در قیاس با سایر خدمات پزشکی، از تعرفه بالاتری برخوردار می باشند و علت این قضیه، مسئولیت پذیری بالای دندانپزشکان در قبال نتیجه کار و همیچنین مواد اولیه گران قیمت آن می باشد. عمده خدمات دندانپزشکی، شامل مصرف مواد اولیه و لوازم مورد نیاز حین انجام درمان می باشد، به همین علت است که معمولا خدمات دندانپزشکی هزینه بالایی را شامل می شود. کلینیک دندانپزشکی مدرن یک مرکز درمان ایمپلنت در تهران است که خدمات ایمپلنت ارزان در شرق تهران را در قیاس با کیفیت و خدمات ارائه شده، به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

جهت مشاوره با مشاورین ما در حوزه دندانپزشکی روی اینجا کلیک کنید.

کلینیک-دندانپزشکی-مدرن
کلینیک-دندانپزشکی-مدرن

 اهمیت ایمپلنت ارزان

از زمان قدیم تا به امروز، تعرفه خدمات دندانپزشکی و هزینه ایمپلنت دندان نسبت به تعرفه سایر خدمات دندانپزشکی، اندکی بالاتر بوده و دلیل آن مواد اولیه و تجهیزات مورد استفاده گران قیمت آن و طول دوره درمان آن است. ایمپلنت ارزان در تهران را باید بر مبنای کیفیت و خدمات ارائه شده یک کلینیک ارزیابی کنید، به این معنی که کیفیت و تعهد کاری هر مجموعه ای پس از انجام فرآیند درمان، مهمترین مساله است. حال آنکه ممکن است شما هزینه پایین تری در قبال درمان ایمپلنت خود به یک مجموعه بپردازید، اما مجموعه فوق مسئولیتی پس از پایان فرآیند درمان در قبال بروز مشکلات و نواقص احتمالی نپذیرد، و این مساله ای است که حتما باید به آن دقت کنید

ایمپلنت ارزان به چه معناست و علت تفاوت قیمت ها چیست؟

برای پاسخ دادن به این سوالات بد نیست مروری برعلل بالا بودن هزینه های مربوط به درمان  ایمپلنت داشته باشیم و ببینیم که چرا ایمپلنت، درمانی گران قیمت است.

هزینه ایمپلنت دندان به چند بخش تقسیم می شود:

  • هزینه تجهیزات جانبی و وسایل ضروری آن
  • هزینه پایه و فیکسچر
  • هزینه روکشی که روی پایه قرار می گیرد
  • هزینه های خاص که بسته به شرایط بیمار ممکن است، جراحی های جانبی مورد نیاز باشد.
  • دستمزد دندانپزشک

حال اگر نگاهی به برآیند هزینه های موارد ذکر شده داشته باشیم، متوجه می شویم که اگر موارد بالا از هزینه های درمان ایمپلنت کسر شود، دستمزد دندانپزشک رقم بسیار ناچیزی در برابر هزینه کلی ایمپلنت دندان خواهد بود. در واقع ایمپلنت ارزان را باید با توجه به کیفیت موارد بالا بسنجید و نه صرفا قیمت نهایی و تمام شده آن، چرا که ممکن است برخی کلینیک ها و مجموعه ها برای منفعت مالی خود، تبلیغاتی در راستای ارزان بودن درمان ایمپلنت داشته باشند، غافل از اینکه از مواد و تجهیزاتی بی کیفیت در پروسه درمان ایمپلنت، استفاده می کنند.

رضایت-بیمار-کلینک-دندانپزشکی-مدرن
رضایت-بیمار-کلینک-دندانپزشکی-مدرن

ایمپلنت ارزان در تهران

مانند هر کالا و تجهیزات دیگری، متاسفانه کشورهایی نظیر چین، پاکستان و هند، بدون داشتن پشتوانه علمی مناسب در حوزه دندانپزشکی، اقدام به تولید ایمپلنت هایی نامرغوب با قیمت هایی بسیار نازل کرده اند و بعضی از مجموعه های دندانپزشکی با به کارگیری این ایمپلنت ها و روکش های بی کیفیت، ادعای ارائه خدمات ایمپلنت ارزان در تهران را دارند. بد نیست بدانید که چنین ایمپلنت هایی طول عمر کوتاهی دارند و معمولا مجموعه های ارائه دهنده، ضمانتی بابت طول عمر این ایمپلنت ها به شما نخواهند داد. پس سعی کنید هنگام مراجعه به یک کلینیک دندانپزشکی معتبر از کیفیت تجهیزات و مواد اولیه مورد استفاده، اطمینان حاصل کنید.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *