راهنمای جراحی ایمپلنت دندان

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت راهنمای جراحی ایمپلنت دندان

ایمپلنت

راهنمای جراحی ایمپلنت دندان

ارسال شده توسط dentalcenter

امروزه روش های مختلفی برای کاشت دندان وجود دارد. راهنمای جراحی به جراح کمک میکند تا با دقت کامل و با موفقیت جراحی را انجام دهد. راهنمای جراحی ایمپلنت دندان ، یکی از پیشرفته ترین سیستم های جراحی ایمپلنت در جهان می باشد،

راهنمای جراحی ایمپلنت دندان

 این نوع سیستم جدید راهنمای ایمپلنت (IGI)، استفاده از CBCT را گسترش می دهد تا جراحی در لحظه، ردیابی با سرعت نور بدون هیچ گونه تاخیری روی صفحه نمایش امکان پذیر باشد.
این نوع جراحی دارای دقت نیم میلیمتری می باشد و قابلیت توقف خودکار برای حداکثر ایمنی می باشد، در صورتی که مته خارج از منطقه برنامه ریزی شده قرار بگیرد ، مته به طور خود کار سریعا خاموش می شود.
در طی چند سال گذشته، فرصت های جدیدی در دندانپزشکی همزمان با رشد چشمگیر در بازار ایمپلنتولوژی به وجود آمده که باعث پیشرفت های تکنولوژیکی و کاهش هزینه ها شده است.

راهنمای جراحی ایمپلنت
راهنمای جراحی ایمپلنت

این سیستم جدید جراحی فری هند است که دید آزاد از محل جراحی، حفظ حس لامسه جراح و کاربرد قضاوت بالینی درون جراحی را یکپارچه می کند.
داده های اخیر تغییرات چشمگیری را در استفاده از تکنولوژی برای قرار دادن ایمپلنت های دندانی نشان می دهد.
طبق تحقیقات در کشور آمریکا بازار سی تی اسکن های دندان ( CBCT) بیش از سیصد درصد از حدود 8000 در سال 2012 به بیش از 4000 تا نیز رسیده است.
در هنگام استفاده از سیستم IGI، جراح دندانپزشک نوک مته و برنامه از پیش تعیین شده را مشاهده می کند که هردوبرروی سی بی سی تی سه بعدی، قابل مشاهده می باشند، و استخوان دندان های مجاور، کانال عصبی، ریشه ها و ناحیه سینوسی را نشان می دهد.
صفحه نمایش در سیستم IGIدارای سیستم ردیابی روتین منحصر بفرد با تاخیر صفر می باشد. این عمل جراحی دیجیتالی، به صورت تصویری دیجیتالی، برنامه ریزی دیجیتالی، و ترمیم های دیجیتالی است که در نهایت یک پازل دیجیتالی را در جراحی ایمپلنت تکمیل می کند.
در طول عمل جراحی، جراح قادر به نظارت بر مسیر دریل روی صفحه نمایش و تنظیم دقیق محل جراحی در هنگام کاشت ایمپلنت می باشد.
داده های به دست آمده نشان می دهد دندانپزشکان عمومی بیشتر در سراسر جهان از تکنولوژی جدید و مقرون به صرفه استفاده می کنند که عوارض مربوط به جراحی ایمپلنت را کاهش داده و زمان جراحی نیز کم می شود.
این روش جدید راهنمای جراحی مبتنی بر تصویر ، دندانپزشکان را قادر می سازد تا رویه های خود را با کاهش استرس ، به طوری که اجازه می دهد آن ها در جراحی دقیق عمل کنند و اطمینان حاصل کنند که می توانند کار خود را با ثبات تکرار کنند.

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *