روکش موقت ایمپلنت یک روزه دندان

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت روکش موقت ایمپلنت یک روزه دندان
روکش موقت ایمپلنت

ایمپلنت

روکش موقت ایمپلنت یک روزه دندان

ارسال شده توسط dentalcenter

پوشش نواحی بی‌ دندانی خصوصا در ناحیه جلوی فک و دهان همیشه از دغدغه‌های کسانی بوده که دچار این مشکل بوده اند. کاشت دندان به دلیل هزینه‌ها و زمان‌بر بودن همواره مانعی بزرگ بر سر راه متقاضیان بوده است. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیای دندانپزشکی قدم‌هایی برای حل این مشکل برداشته‌شده است. در کلینیک‌های تخصصی و مطب دندان‌ پزشکان متخصص، روش‌های گوناگونی برای حل این مشکل ارائه‌ شده است. یکی از جدیدترین روش‌ها روکش موقت ایمپلنت است. در ادامه ویدئو روکش موقت ایمپلنت یک روزه دندان را مشاهده فرمایید.

طراحی روکش موقت ایمپلنت در کلینیک مدرن

افرادی که با مشکل بی‌ دندانی خصوصا در دندان‌های جلویی دست‌ و پنجه نرم می‌کنند و بی‌ دندانی آن‌ها با لبخند زدن نمایان می‌شود با این روش در مدت‌ زمان یک روز صاحب دندان می‌شوند. لازم به ذکر است کسی که قصد دارد از این نوع درمان استفاده کند باید شرایط مناسب این نوع درمان را داشته باشد. به این معنی که کیفیت و مقدار استخوان فک بیمار و شرایط دندان‌های مجاور در این نوع درمان بسیار مهم است. کاشت یک‌روزه ایمپلنت مزایای متعددی را به دنبال دارد. اکثر بیماران از مدت‌ زمان درمان ایمپلنت ناراضی هستند درحالی‌که در این نوع درمان مدت‌ زمان درمان بسیار کوتاه‌تر است و میزان مراجعات نیز به طبع کمتر می‌شود. روکش موقت نیز در همان روز درمان به بیمار تحویل داده می‌شود تا جنبه‌ی ظاهری نیز بازگردانی شود. اگرچه ارتفاعی کوتاه‌تر از دندان‌های کناری دارد تا فشار زیادی به آن وارد نشود. برخی معتقد هستند میزان شکست درمان در کاشت یک‌روزه ایمپلنت بالاتر از روش مرسوم آن است، اما مطالعات اخیر نشان می‌دهند میزان موفقیت این روش در مواردی که دندان کشیده می‌شود و بلافاصله ایمپلنت کاشته می‌شود بین ۹۷ تا ۱۰۰ درصد است.
ویدئوی منتشرشده در این بخش نشان می‌دهد که کاشت ایمپلنت یک‌روزه و تحویل روکش مناسب در کلینیک دندانپزشکی مدرن امکان‌پذیر است.


تهیه شده در گروه دندانپزشکی مدرن روکش موقت ایمپلنت

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *