دندان یکی از اعضای مهم بدن می‌باشد. بنابراین از دست دادن آن نوعی معلولیت محسوب می‌شود، و جایگزین کردن آن با ایمپلنت می‌تواند تا حد بسیاری زیادی این نقص را رفع کند. هیچ‌ کدام از انسان‌ها تمایل به از دست دادن دندان‌ها یشان ندارند. و اگر دندانی را از دست دهد خواستار جایگزینی سریع آن می‌باشد. همچنین اگر دندان از دست رفته خیلی زود با ایمپلنت جایگزین نشود استخوان فک تحلیل می رود که باعث تغییر در چهره فرد می گردد که مطمعنا برای کسی خوشایند نیست. اما هزینه ایمپلنت موجب آن شده است که درمان ایمپلنت را به تعویق بیندازیم یا به ‌طور کلی از آن صرف ‌نظر کنیم. کلینیک دندانپزشکی مدرن به شما ایمپلنت اقساطی را پیشنهاد می‌کند تا دیگر نگران قیمت ایمپلنت.

ایمپلنت اقساطی

ایمپلنت اقساطی چیست ؟ هزینه کاشت ایمپلنت چقدر است؟ میانگین قیمت ایمپلنت دندان چقدر است و  هزینه آن چگونه برآورد می شود؟ قیمت تقریبی کاشت ایمپلنت دندان به طور تقریبی چه قدر می باشد؟ سوال اکثر متقاضیان ایمپلنت دندان این است که تفاوت قیمت های ایمپلنت به چه علت است؟ میانگین قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.

برای اطلاع از شرایط اقساط کلینیک دندانپزشکی مدرن با شماره های 02177911111-02177908080 تماس حاصل فرمایید.

قیمت تقریبی کاشت ایمپلنت دندان به چه عواملی بستگی دارد؟

بحث اول مربوط به شرایط بیمار می باشد. کلینک مدرن این امکان را فراهم کرده که بیماران به صورت رایگان ویزیت شوند و مشاورین مجموعه قیمت تقریبی کاشت ایمپلنت در کلینیک مدرن را به اطلاع آنها می رساند. پس همان ابتدا که بیمار وارد مطب دندانپزشکی می شود باید توسط دندانپزشک معاینه شود تا مشخص شود که بیمارنیاز به کاشت ایمپلنت دارد یا خیر؟ اگر فرض کنیم انجام جراحی کاشت دندان برای بیمار ضروری است باید دید دندان آسیب دیده یا اینکه کاملا از دست رفته است. در شرایطی که دندان فقط آسیب دیده باشد نیاز به کشیدن دارد. وقتی دندان کاملا از دست رفته باشد احتمال تحلیل وجود دارد پس باید تصویر CBCT از دهان بیمار تهیه شود. پس CBCT در واقع پیش نیاز شروع درمان و راهنمای پزشک در طول درمان خواهد بود.

شرایط ایمپلنت اقساطی کلینیک مدرن

یکی از این موانع هزینه ایمپلنت می‌باشد. ایمپلنت دندانی درمانی است کاملا تخصصی که در آن از ابزارها و قطعات و متریال گران ‌قیمت استفاده می‌شود. و پروتز متکی بر آن توسط لابراتوارهای تخصصی انجام می‌گیرد. انجام این خدمات نیاز به‌صرف هزینه قابل‌توجهی داردکه ممکن است پرداخت کل آن در یک جلسه برای همه‌ی ما مقدور نباشد. یکی از امتیازاتی که یک مرکز درمانی می‌تواند برای رفاه حال بیمارانش در نظر بگیرد، پرداخت هزینه درمان به‌صورت اقساطی می‌باشد. این موضوع می‌تواند سبب شود که بسیار از افراد امکان دریافت خدمات درمانی به‌خصوص ایمپلنت را پیدا کنند.

دیگر نگران هزینه‌های بالای ایمپلنت خود نباشید کلینیک دندانپزشکی مدرن همواره به رضایت بیماران خون می‌اندیشد. در این راستا ایمپلنت اقساطی یکی از اقداماتی است که برای آسایش شما عزیزان در برنامه کاری مجموعه قرارگرفته است.خوشبختانه این سیاست از طرف بیماران با استقبال مواجه شد و بار دیگر ما را نزد عزیزان سرفراز نموده است. بیماران مجموعه می‌توانند با پرداخت چک‌های خود ایمپلنت خود را اقساط کنند. کلینیک مدرن دارای قرارداد ایمپلنت می‌باشد که بیمار از کار خود پیش‌بینی‌هایی خواهد داشت و کاری هم به افزایش و کاهش ارز ندارد. در این شرایط اقساط هیچ مبلغی روی قرارداد بیمار اضافه نمی‌شود. حتی با همین شرایط هم با پذیرش چک از بیمار هیچ مبلغی به قرارداد اضافه نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید