این برنامه به منظور معرفی کلینیک دندانپزشکی مدرن به شما عزیزان تهیه شده است. ابتدا من خودم را معرفی کنم. بنده بابک مسلمی مدیرعامل و موسس کلینیک مدرن هستم. کلینیک مدرن در سال 1394 که خیلی تاریخ دوری نیست، تاسیس شد.با سرعت بسیار فراوانی به سمت درمان، بهبود درمان و کارهای جدید در درمان قدم گشودم .و در عین حال کارهای بسیار خوبی را انجام دادیم در سطح درمانی کشور.برای معرفی مدرن واقعا تایم کوتاه این امکان را نمی دهد که مدرن را در ده دقیقه بیست دقیقه یا زمان کوتاه بتونم به شما معرفی کنم.به تبع در طی برنامه های آتی شما کم کم با فعالیت ها و برنامه های مدرن آشنا خواهید شد. مدرن یک کلینیک است کلینیک دندانپزشکی است. اما ابعاد گسترده اش و موفقیت هاش به دلایلی به وجود آمده است . امروز در این برنامه‌ای که من در حال حاضر دارم با شما صحبت می کنم قصد دارم برنامه استیج که یکی از برنامه هایی است که به گروه مدرن اضافه شده را به شما معرفی می کنم.کلیات مدرن ، مدرن درحالی که یک کلینیک در یکی از مناطق سطح متوسط تهران قرار دارد ولی در عین حال قدم های بسیار بزرگی را برداشته ، کار های درمانی خارج از کشور . ایجاد یک کنگره بسیار عظیم و واقعا قابل افتخار در کشور آذربایجان . جذب اساتید بسیار بنام و ارتباطات بسیار قوی . و همه اینها دست به دست هم دادن تا ما بتونیم کارهای درمانی که شما عزیزان نیاز دارید را انجام دهیم . اما یکسال پیش بود که من متوجه شدم چرا انقدر حجم بالای بیماری ها یا مشکلات داخل دهان . آیا در همه جا دنیا اینگونه است . تحقیقات نشان داده است که نه اینگونه نیست .در خیلی از کشورها که اهمیت دادن به موضوع و پیشگیرانه عمل کردن انقدر آمار بیماری وجود نداشت. این مرا بر این داشت که برنامه‌ریزی کنیم کاری بکنیم که این حجم بیماری که دارن به ما مراجعه می کنند به شکلی کنترل شوند. این همین برنامه است. تصمیم گرفته شد قبل از اینکه شما مجبور شید بیاید به کلینیک ما یا گاها با درد یا گاها با چهره برافروخته برنامه ریز بکنیم و وظیفه و رسالت دندانپزشکی خودمان را به شکلی انجام دهیم و قبلش ما به خانه های شما بیایم.این موضوع باعث خواهد شد که شما دیگه پیش ما نیاید. اگر بیننده برنامه ما باشید میشه کاری کرد که خیلی کمتر با  گروه دندانپزشکی سرو کار داشته باشید. برنامه های ما کاملا علمی ولی به زبان ساده است. من سعی کردم که این برنامه ها به شکلی طراحی بشه که قابل درک برای عموم با هر سنی و با هر شرایطی بتوانند موضوع را کاملا درک کنند. عزیزان موضوع بهداشت دهان اگر به آن شکلی که در کشورهای توسعه یافته بهش پرداخته شده و نکات بسیار ریزی را ما در زندگی رعایت کنیم، مطمئن باشید هزینه هایی که الان در حال حاظر پرداخت میکنید. آنها به 1/0 کاهش پیدا میکند. این آرزوی ما است، این رسالت ما است. این کار را شاید برایتان بگویم برای اولین بار گروه مدرن یا کلینیک مدرن به این شکل حرفه ای شروع کرده است که هرچه زودتر اطلاعات مردم به جایی برسد که آسیب های کمتری را ببینید . امروز در درمان های تخصصی سوال های زیادی مطرح است، آیا کدام ایمپلنت خوب است، آیا چه نوع ایمپلنتی استفاده کنیم و خییلی سوال های دیگر.

در این برنامه هایی که ما به شما تقدیم خواهیم کرد مطمئنا جواب سوال هایتان را دریافت خواهید کرد. در حدی که شما از این به بعد خودتون قبل از ورود به کلینیک دندانپزشکی مدرن تصمیم خواهید گرفت که از چه برند های معتبری استفاده کنید. یا در طرح درمان ها با پزشک خودتون گفت و گو کنید. و از آن ها بخواهید چه نوع درمانی برای شما در صورت امکان از چه نوع درمانی برای شما استفاده کنند. این آرزوی من است. هرجا که ازاطلاعات مردم و جامعه بالا برود، مشکلات آن زمینه یا آن بخش دندان پزشکی که ما درحال حاضر درباره اش صحبت میکنیم. به وفور کاهش پیدا میکند. گاهی ما مواردی را داریم، بیمارانی مراجعه میکنند و از پزشک عزیز چیزی را میخواهند که به صلاحش نیست. ما سعی میکنیم آنهایی که به صلاح شما است در این برنامه به شما انتقال بدهیم. این کارهایی که من عرض کردم، کار من به تنهایی نبوده یک گروه بسیار بزرگی پشت این برنامه ها وجود دارد. بخش درمان، بخش روابط عمومی، بخش توسعه بسیار گروه بزرگی هستیم که در هربرنامه من دونه به دونه مسئولین این بخش هارا به شما معرفی خواهم کرد. در این بخش در شروع کار خود. بهتر است اولین فردی که به شما معرفی میشود، مسئول بخش درمان باشد. مخصوص درمان ما کسی نیست به جز خانم دکتر برزویی که من فکر می‌کنم در این 5 سال گذشته که من سعادت داشتم در کنارشون باشم، صادق ترین پزشک از نظر من، این از نظر من را میگویم که خدایی نکرده سوء برداشت نشود از نظر تمام بیمارهایی که به اینجا مراجعه کردند. قصد دارم به شما معرفی کنم. نقطه عطفی در زندگی من بوده است. نقطه عطفی در برنامه های مدرن بوده است. ایشون امیدوارم که همان قدر مسمر ثمر در کلینیک مدرن بوده در کارهای درمانی در برنامه های استیج بتوانند به شما کمک کنند تا هدف من محقق شود. و من هیچوقت شمارا با درد در کلینیک نبینم.

در این بخش قصد دارم مسئول بخش درمان خانم دکتر برزویی را به شما معرفی کنم. عزیزی که 5 سال سابقه همکاری در کلینیک مدرن را باهاشون دارم. مسئولیت درمان به عهده ایشون است. یکی  از افرادی که نیکوکاری را به من آموخت در کار درمان و سرلوحه کار قرار گرفت تا این ساعتی که من دارم با شما صحبت می‌کنم همه ی پرسنل از این عادت نیکوی ایشون بهره مند شده اند. و ما به همین دلیل رشد بزرگی را داشته ایم.

خانم دکتر برزویی: سلام عرض می‌کنم خدمت شما همکار عزیزم و استاد بزرگوارم آقای مسلمی و همه عزیزانی که مارا میبینند. قبل از اینکه خودم را معرفی کنم، من داشتم صحبت های شما را گوش میکردم شما قصد دارید نان مارا آجر کنید گفتید برنامه استیج قرار است کلینیک هارا را تعطیل کند. حالا انشاالله که این اتفاق بیوفتد.

دکتر ندا برزویی هستم مدیر درمان کلینیک دندان پزشکی مدرن، سال 1383 از دانشکده دندان پزشکی فارق التحصیل شدم. و سال 1394 افتخار آشنایی با آقای مسلمی را پیدا کردم. حدود 150 ساعت راجع به تاسیس کلینیک دندان پزشکی باهم صحبت کردیم و از همان ابتدا شیفته ی افکار و اهداف متعالی و بسیار منحصر به فرد آقای مسلمی شدم. و نتیحه آن مذاکرات این شد که کلینیک مدرن با شرایط بسیار متفاوت تاسیس شد و باعث افتخار من است که در این تاسیس سهمی داشته ام و امروز بعد از 15 سال که عضوی از خانواده ی دندان پزشکی هستم با جرات میگویم که کلینیک مدرن در کل ایران بی نظیر است. معنی این حرف این نیست که کشور ما مرکز درمانی خوبی وجود ندارد در واقع مراکز درمانی و دندان پزشکی خیلی خوبی در سطح کشور هستند. اما کلینیک مدرن ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد که آن را از سایر مراکز درمانی متمایز کرده. من دعوت می‌کنم در استیح با ما همراه باشید. ما قصد داریم همین ویژگی هارا به شما نشان دهیم و در نهایت حتما شما عرض مرا تصدیق خواهید کرد. یکی از تفاوت های بسیار بارز کلینیک مدرن پوزیشن شخص خود من است. در واقع آقای مسلمی هیچ جا واژه ای به اسم مدیریت درمان در مراکز دندان پزشکی کشور ما وجود ندارد. و حتی همکاران عزیز من کاملا با این واژه غریبه هستند. من قصد دارم در یک برنامه ی مجزا از این موقعیت استفاده کنم و راجع به این پوزیشن و تاثیر آن در مدیریت بهینه کلینیک و مراکز درمانی و در واقع ارزشش در ارائه بهتر خدامات به بیماران حتما صحبت کنم.

دکتر برزویی مدیر بخش درمان کلینیک مدرن
دکتر برزویی مدیر بخش درمان کلینیک مدرن

خانم دکتر در خصوص درمان ما رشدهای زیادی داشته ایم خیلی ها شاهد این قضیه هستند، آن هایی که با کلینیک دندانپزشکی مدرن آشنا شده اند. یا پزشک یا بیمارانی که اینجا مراجعه کردن. اما برنامه استیجی که ما الان داخلش هستیم قصد دارد مطب‌هارا تعطیل کند این آرزوی ما است. این رسالت هر دندان پزشکی است. این را من میدانیم که خود دندان پزشکان میخواهن این اتفاق بیفتد. امروز واقعا مشکلاتی که مردن دارن تحمل میکنند تو این شرایط اقتصادی که وجود دارد آمار 17% هزینه درمان ها را  در جامعه ما دندان پزشکی به خودش اختصاص داده است. این آمار، مار بسیار بزرگی است. من از ته قلبم  آرزو می‌کنم بتوانیم کارهای پیشگیرانه انجام دهیم.

خانم دکتر شما برنامتون برای کارهای پیشگیرانه چیست، یعنی کجای این کار پیشگیرانه قرار گرفته اید.

این موقعیتی که شما در اختیار ما قرار داده اید در استیج موقعیت خوبی است برای اینکه بتوانیم آموزش جامع بدهیم چون بحث پیشگیری از بیماری های دهان و دندان خیلی مفصل است. من روزانه حدود 30 تا 50 بیمار را میبینم حالا یا برای ویزیت و مشاوره یا برای نطارت درمان باهاشون درارتباط هستم. این را میدانم که سطح آگاهی جامعه درباره پیشگیری از پوسیدگی و بیماری های دهان و دندان خیلی ضعیف است. این بحث انقد مفصل است که واقعا مجال این نیست که تو این مراودات بتونم به دونه دونه این عزیزان آموزش بدهم. اما این موقعیتی که ایجاد شده میتواند موقعیت خوبی باشد، من در نظر دارم در برنامه های متعدد انشاالله به کمک همکاران آموزش هایی به زبان ساده و خیلی کاربردی برای هم وطنان داشته باشیم تا انشاالله بتوانند تا از کارهای پیشگیری پوسیدگی دندان استفاده کنند.

دقیقا برنامه‌ای که در ذهن من بود و برنامه‌ریزی داشتم که سطح اطلاعات جامعه را در خصوص دندان بالا ببرم. این اتفاق دارد می‌افتد. ما خیلی خوشحالیم از اینکه کلینیک مدرن روابط عمومی بسیار بالایی دارد. کلینیک مدرن با هزاران پزشک مطرح در سطح ایران و در سطح جهان ارتباطات بسیار خوبی رادارد. من فکر می‌کنم که انقد مارا دوست دارند که مطمئن هستم دعوت‌های مارا خواهند پذیرفت و برای اینکه کارهای خوبی یعنی همان تعطیلی مطب‌ها نامش را بگذاریم که آرزوی من است، به ما کمک کنند که این اتفاق بیوفتد. آرزوی موفقیت دارم و تا برنامه بعدی.

تهیه شده در گروه مدرن

این پست دارای یک نظر است

دیدگاهتان را بنویسید