ایمپلنت کره ای | معرفی کامل انواع برندهای ایمپلنت کره ای

کلینیک دندانپزشکی مدرن ایمپلنت ایمپلنت کره ای | معرفی کامل انواع برندهای ایمپلنت کره ای
ایمپلنت

ایمپلنت

ایمپلنت کره ای | معرفی کامل انواع برندهای ایمپلنت کره ای

ارسال شده توسط dentalcenter

ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای در سال های اخیر، پر کاربرد ترین نوع ایمپلنت دندان در بازار دندانپزشکی ایران بوده است. ایمپلنت های کره ای با توجه به قیمت مناسبی که دارند، مورد علاقه خیل عظیمی از بیماران می باشند. ایمپلنت های کره ای به دلیل تنوع مختلفی که دارند، در کشور ما در انواع مختلف در دسترس می باشند و از این رو مورد علاقه دندانپزشکان و کلینیک های دندانپزشکی می باشند. در ادامه به بررسی انواع ایمپلنت کره ای موجود در بازار دندانپزشکی ایران خواهیم پرداخت.

ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان

معرفی انواع ایمپلنت کره ای

1- ایمپلنت Osstem

برند اوستم (Osstem) یکی از مطرح ترین برند های معروف کره جنوبی می باشد. این برند ایمپلنت، به عنوان اولین و قدیمی ترین ایمپلنت دندانی در کشور کره جنوبی شناخته شده است. این ایمپلنت، تنها برند کاشت دندان کره ای می باشد که توسط انجمن غذا داروی آمریکا تایید شده و قابلیت رقابت با برندهای ایمپلنت دندان مطرح اروپایی از جمله ایمپلنت های سوئیسی را دارد. این برند در آمریکا به نام اوستم شناخته می شود. در حال حاضر دو نوع ایمپلنت دندان ساخته این برند در ایران ارائه می شود که به نام های SLE و SP معروف می باشد.

ایمپلنت کره ای اوستم

2- ایمپلنت Megagen

ایمپلنت مگاژن یکی از ایمپلنت های برجسته کشور کره جنوبی به حساب می آید. شهرت این برند بعد از خرید کامل امتیاز آن توسط شرکت اشترومن سوئیس افزایش یافت و در حال حاضر علاوه بر کره جنوبی در اروپا نیز تولید می شود. یکی از مراکز تولید ایمپلنت مگاژن، در شرق اروپا و در کشور لیتوانی می باشد.

3- ایمپلنت Neo Biotech

این برند کره ای در کشور ما به نام CMI نیز شناخته می شود. قیمت پایین این برند، علاقه مندی خاصی برای بیماران و دندانپزشکان ایجاد کرده است.

4- ایمپلنت DIO

ایمپلنت DIO یک برند ایمپلنت مشهور در کره جنوبی است که استحکام خوبی دارد. قیمت این برند ایمپلنت در رنج متوسط قرار دارد.

ایمپلنت کره ای دیو

5- ایمپلنت Dentis

برند دنتیس یک ایمپلنت دندانی با کیفیت و قیمت متوسط است، در گذشته به دلیل مشکلاتی که در تطبیق پذیری آن وجود داشت، کمتر مورد استفاده قرار می گرفت. اما اخیرا کیفیت این ایمپلنت دندانی ارتقاء پیدا کرده و تنوع سایز آن بیشتر شده است.

6- ایمپلنت Dentium

برند دنتیوم یکی از معروف ترین انواع ایمپلنت های کره ای رایج در بازار می باشد. این برند ایمپلنت به دلیل افزایش سطح تماس استخوان با ایمپلنت به تشکیل هرچه سریعتر استخوان کمک می کند، از این رو نزد دندانپزشکان و بیماران از محبوبیت خاصی برخوردار است.

7- ایمپلنت Ufit

یکی از ایمپلنت های متوسط کره جنوبی، ایمپلنت یوفیت می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این برند ایمپلنت، خصوصیت Sylbutment می باشد. در اباتمنت های قدیمی، تماس فیکسچر و اباتمنت به علت اختلال موجود در سطح، باعث افزایش فاصله میان آنها می شد، اما با بهره مندی از تکنولوژی جدید تحت عنوان Sylbutment، این مشکل نیز برطرف شده است.

ایمپلنت کره ای یوفیت

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *