افرادی که دندان‌های آسیب‌دیده‌ای دارند و یا اشخاصی که می‌خواهند لبخند زیباتری داشته باشند می‌توانند برای درمان آن از ونیرهای دندانی استفاده کنند که در این صورت به مراکز زیبایی مراجعه میکنند و درخواست‌ ترمیم دندان شکسته یا طراحی خط لبخند را خواهند داشت. طراحی خط لبخند با لمینت به دلدیل داشتن حداکثر زيبايی و مقاومت بالا نهايت رضايتمندی بیماران را به دنبال دارد.

فرآیند درمان:

وقتی بیماران به مطب‌های دندانپزشکی مراجعه می‌کنند، می‌توانند روش‌های دیجیتالی طراحی لبخند را نیز مشاهده کنند. مراجعه‌کنندگان می‌توانند نتیجه نهایی را با استفاده از روش‌های دیجیتالی ارزیابی کرده و لبخند نهایی خود را قبل از شروع درمان مشاهده کنند. اشخاصی قادر به انجام درمان‌های زیبایی می‌باشند که ساختار ریشه و لثه مناسبی داشته باشند، در غیر این صورت قبل از طراحی لبخند باید این موارد  حتماً درمان شود. تا زمانی که ساختار دندان دست‌نخورده است، در غذا خوردن و صحبت کردن مشکلی ایجاد نمی‌شود. وقتی‌که دندان‌ها شکسته است با استفاده از لمینت، می‌توان آن را ترمیم کرد و عملکرد طبیعی آن را بازگرداند.

طراحی  خط لبخند با لمینت چگونه است ؟

قبل از شروع مقداری از مینای دندان جهت آماده‌سازی برداشته می‌شود، سپس روکش موقت با چسب موقت تا آماده شدن روکش دائمی چسبانده می‌شود تا مشکلی در غذا خوردن به وجود نیاید.چند روز بعد ونیرهای لمینیت دندان آماده‌شده و روکش‌های موقت برداشته‌شده ولمینت ها جایگزین آن می‌شوند.

مزایای ونیرهای لمینیت دندان: یکی از مزایای ونیر این است که  وقتی افراد نتیجه نهایی آن را نگاه می‌کنند از آن لذت می‌برند، زیرا لمینیت دندان می‌تواند لبخند فرد را زیباتر کند و شکلی طبیعی به آن ببخشد. در این نوع طراحی لبخند نیازی به عمل جراحی نیست. ونیرهای لمینیت در برابر لکه بسیار مقاوم هستند، این به این معنی است که دندان‌ها سفیدتر و روشن‌تر هستند. طراحی خط لبخند با لمینت در مرکز کلینیک دندانپزشکی مدرن به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از ونیرهای دندانی در مدت کوتاه بتوانید به زیبایی مورد انتظار خود دست پیدا کنید.

لمینت دندان
لمینت دندان

دیدگاهتان را بنویسید