هتل 5 ستاره جی دبلیو ماریوت آبشرون باکو یکی از بهترین هتل‌ها در کشور آذربایجان و شهر باکو است. هتل های زنجیره ای ماریوت در سراسر دنیا و در 127 شهر شعبه دارد و یکی از این شعبه‌ها در شهر باکو قرار دارد. این هتل در سال 2011ساخته شده و در ابتدای 2018 بازسازی شده است. در ادامه با ویژگی های این هتل آشنا می شوید.

ویژگی های هتل آبشرون

از ویژگی‌های برجسته این هتل می‌توان به دارا بودن 14 اتاق ملاقات و فضای کنفرانسی به مساحت 2000متر اشاره کرد  که سالانه کنفرانس‌ها و همایش‌های بین‌المللی زیادی را میزبانی می کند. این مجموعه رویایی در موقعیت استراتژیکی قرارگرفته به‌ طوری‌ که مهمانان در میان دیدنی‌ترین جاذبه‌های شهر ازجمله مراکز خرید ،مراکز تفریحی،مراکز تجاری و اداری اقامت خواهند داشت.این هتل بین المللی به منظور فراهم کردن تجربه‌ای فراموش نشدنی برای تمامی میهمانان، امکانات رفاهی به‌روز و کاملی در اتاق‌ها گنجانده است.

کنگره دندانپزشکی باکو
کنگره دندانپزشکی باکو

 

چندین سالن‌ غذاخوری و بار در این مجموعه فعال می‌باشد که در تمامی مدت ارائه‌کننده انواع غذاها و نوشیدنی‌های متنوع می‌باشد. ارائه انواع غذاهای محلی آذربایجان ،غذاهای مدیترانه‌ای، غذاهای ایتالیایی و انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد از سایر خدمات ارائه‌شده توسط این هتل می‌باشد. همچنین مهمانان این مجموعه در طول اقامت خود می‌توانند به بخش سلامتی و اسپای موجود در این هتل سری بزنند. این بخش شامل خدمات وسیعی از مراقبت‌های زیبایی و ماساژ های درمانی در کنار استخری با فضای باز با چشم‌اندازی از دریای خزر می‌باشد.

ازاین‌ رو مدیریت کلینیک دندانپزشکی مدرن جناب آقای بابک مسلمی با در نظر گفتن استاندارها و موقعیت تجاری این هتل بین‌المللی  تصمیم به برگزاری اولین سمپوزیوم دندانپزشکی با موضوع ایمپلنت ،زیبایی و بازسازی استخوان در ناحیه فک و صورت در کشور آذربایجان گرفتند.بدین ترتیب  تیم درمانی آموزشی مدرن میزبان اساتید برجسته و متخصصین بنام ایران  در هتل 5 ستاره جی دبلیو ماریوت آبشرون در 27 آذر بودند.

بابک مسلمی مدیریت کلینیک مدرن
بابک مسلمی مدیریت کلینیک مدرن

 

دیدگاهتان را بنویسید