جلسه‌ی هماهنگی سمپوزیوم باکو در کلینیک مدرن

کلینیک دندانپزشکی مدرن اخبار سمپوزیوم باکو جلسه‌ی هماهنگی سمپوزیوم باکو در کلینیک مدرن
جلسه‌ی هماهنگی سمپوزیوم باکو در کلینیک مدرن

اخبار سمپوزیوم باکو

جلسه‌ی هماهنگی سمپوزیوم باکو در کلینیک مدرن

ارسال شده توسط dentalcenter

جلسه‌ی هماهنگی سمپوزیوم باکو در کلینیک مدرن با حضور اساتید دندانپزشکی و بابک مسلمی مدیرعامل مدرن برگذار شد. در ادامه ویدئو جلسات را مشاهده بفرمایید.

اولین سمپوزیوم دندانپزشکی با موضوع ایمپلنت زیبایی و بازسازی استخوان در ناحیه فک و صورت در کشور آذربایجان برگزار خواهد شد. این سمپوزیوم برای اولین بار از طرف گروه آموزشی درمانی مدرن متشکل از اساتید برجسته و متخصصین بنام ایران با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برگزار می‌شود که باهدف به‌کارگیری تخصص دندانپزشکان ایران و استفاده از آن در کشورهای همسایه برای جذب گردشگر سلامت و همچنین کسب درآمد ارزی برای کشور می‌باشد. به‌منظور پاسخ‌دهی به سؤالات دندانپزشکان این حوزه و توجیه متقاضیان شرکت‌کننده در این سمپوزیوم، گروه دندانپزشکی مدرن جلسه‌ی هماهنگی سمپوزیوم باکو را در روزهای جمعه‌ی هر هفته از ساعت 11 الی 13 در محل کلینیک دندانپزشکی مدرن واقع در نارمک خیابان آیت پایین‌تر از میدان هفت‌حوض خیابان آقایی پلاک 28 برگزار می‌کند.

مفاد جلسه‌ی هماهنگی سمپوزیوم باکو

در این جلسات ضمن تشریح اهداف سمپوزیوم برای دندانپزشکان و نحوه و چگونگی حضور در این برنامه توضیح داده می‌شود. گروه دندانپزشکی مدرن برای هرچه بهتر برگزار شدن این سمپوزیوم کارگروه‌های مختلفی را تشکیل داده است. هدف از این جلسات هماهنگی‌های بین نیروهای برگزارکننده و میهمانان داخلی و خارجی می‌باشد. میهمانان حاضر در این سمپوزیوم نه‌تنها دندانپزشکان بلکه فعالان اقتصادی، شرکت‌های تجهیزات دندانپزشکی داخلی و خارجی و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی خواهند بود. مدیران اجرایی این سمپوزیوم در نظر دارند با توجه به اهداف در نظر گرفته‌شده نوع جدیدی از فعالیت در حوزه سلامت را پیش ببرند که جزئیات آن در جلسات توجیهی به پزشکان توضیح داده می‌شود. برنامه‌های متنوع و جدیدی برای این سمپوزیوم در نظر گرفته‌شده که علاوه بر سخنرانی‌های علمی اساتید عضو گروه مدرن، گروه های دندانپزشکی در رشته های مختلف با صاحبان شرکت‌های تجهیزات دندانپزشکی و فعالان اقتصادی دو کشور با هم به تبادل نظر خواهند پرداخت..


تهیه شده در گروه مدرن

برچسب

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *