لابراتوار کلینیک مدرن

سرپرست لابراتوار کلینیک مدرن

تازه های دندانپزشکی

لابراتوار کلینیک مدرن

ارسال شده توسط dentalcenter

سلام حسنا امامی نیا هستم مدیر و سرپرست بخش لابراتوار کلینیک دندانپزشکی مدرن، از اینکه در خدمتتان هستم خیلی خوشحالم . همان‌طور که می‌دانید درمان‌های دندان‌پزشکی از ظرافت و حساسیت خاصی برخوردار هستند. هرچقدر از این ظرافت و حساسیت کاسته شود به همان میزان از رضایت بیماران و کیفیت کاری که به بیمار تحویل می‌دهیم کاسته می‌شود. یکی از کارهای ارزنده‌ای که کلینیک مدرن انجام داد ، احداث لابراتوار در مجموعه‌ی کلینیک بود. ایده اولیه این طرح توسط جناب آقای مسلمی مدیرعامل مجموعه داده شد. بعد از آن ساعت‌ها هم ‌فکری و تلاش صورت گرفت تا این ایده به بهترین نحو سرجای خودش مستقر شود. و ما بتوانیم رضایت بیماران را داشته باشیم.

 آشنایی با شاخص های لابراتوار کلینیک مدرن

اگر بخواهم به عواملی اشاره‌کنم که باعث شد ما به فکر احداث لابراتوار در کلینیک بیوفتیم ، یکی از این عوامل که باعث ایجاد خطا و حساسیت کار می‌شود فاصله کلینیک و مراکز دندان‌پزشکی از لابراتوار است. طی بررسی‌هایی که ما انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که این فاصله اگر کمتر شود. خطاهایی که در کار پیش می‌آید تغییر حجم قالب، امکان شکسته شدن قالب یا کست به حداقل باید برسد. به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم که این مجموعه را به کلینیک اضافه کنیم و خوشبختانه با رضایت بالایی از بیماران مواجه شدیم .یکی دیگر از عواملی که باعث شد ما به فکر احداث لابراتوار در مجموعه چینی‌جاییم بودن پرسنلی است که مدنظر خودمان باشد. از این لحاظ که پرسنل علاوه بر حرفه‌ای بودن باید دارای اخلاق و یک سری ویژگی‌هایی باشند که ما ازلحاظ کیفیت کار و اخلاق مدار بودن آن‌ها خیالمان راحت باشد. به همین خاطر در لابراتوار این افتخار راداریم که کارها با بالاترین دقت انجام می‌شود.

خیال ما از بابت کیفیت کارها و انجام کارها باوجدان کاری خیلی راحت است چون پرسنل تحت نظر ما همان‌هایی هستند که ازلحاظ اخلاقی مورد تایید ما هستند.از عوامل دیگری که باعث تاسیس لابراتوار شد این بود که ما می‌خواستیم افراد مجربی که دارای اخلاق هم باشند تحت نظر خودمان این کارها را انجام دهند. که روی نتیجه کار باوجدان کاری همه مراحل را پیش ببرند و فکر کنند که این کاری که دارد انجام می‌شود باید به بهترین نحو انجام شود . و این فکر در سرشان باشد که این کار را برای خانواده خود انجام می‌دهند. اگر بخواهیم از مزیت‌های دیگر  وجود لابراتوار در کلینیک بگویم این است که ما در ساخت مرحله‌به‌مرحله‌ی پروتز بیمارانمان نظارت داریم

یکی از عواملی که می‌تواند روی کیفیت پروتز دندان خیلی تاثیر داشته باشد، موادی است که در ساخت آن پروتز به کار می‌رود. در لابراتوار کلینیک مدرن سعی کردیم که از بهترین متریال و به ‌روزترین متریال در ایران است و حتی فراتر ، متریالی که در کشور های اروپایی مطرح می‌شود ما هم استفاده کنیم. یک ویژگی خاصی که لابراتوار در کلینیک می‌تواند داشته باشد. این است که همزمان با مراحل اولیه و شروع قالب ‌گیری از بیمار تکنسین‌های لابراتوار می‌توانند همراه با پزشک حضورداشته باشند. بهترین راهکار را برای ساخت پروتز و بقیه مراکز درمانی بیمار پیش‌بینی کنند و طبق همان راهکار پیش بروند. من به‌عنوان سرپرست لابراتوار سعی می‌کنم که در مراحل بعدی بیشتر باکارهایی که در لابراتوار کلینیک مدرن انجام می‌شود آشناتون کنم. با ما همراه باشید.

تهیه شده در گروه مدرن 

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *