افتتاحیه شعبه دوم کلینیک دندانپزشکی مدرن در تهران

کلینیک دندانپزشکی مدرن تازه های دندانپزشکی افتتاحیه شعبه دوم کلینیک دندانپزشکی مدرن در تهران
کیک افتتاحیه شعبه دوم مدرن

تازه های دندانپزشکی

افتتاحیه شعبه دوم کلینیک دندانپزشکی مدرن در تهران

ارسال شده توسط dentalcenter

کلینیک دندانپزشکی مدرن شعبه دوم خود را در تهران توسط جناب آقای بابک مسلمی افتتاح کرد در این افتتاحیه کلیه‌ی پرسنل مدرن و دندانپزشکان حضور داشتند. در ادامه به توضیحات بابک مسلمی در رابطه با این مطب می‌پردازیم . یکی از اتاق‌ها قرار است کار اندو را به صورت تخصصی انجام دهد و اتاق دیگر کار ارتودنسی را به صورت تخصصی انجام دهد. مسئول بخش ارتودنسی خانم افشار هستند که قرار است کار ارتودنسی را ایشان مدیریت کند و خانم عبدلی قرار است بخش اندو را مدیریت کند و کارهایش را انجام دهند و مدیریت کند.

شعبه دوم کلینیک دندانپزشکی مدرن

قرار است بخش های اندو و ارتودنسی خیلی زود از هم جدا شوند و مستقل به کار خود ادامه دهند. در حال حاضر به صورت موقت برای اینکه از همه شرایط در ابتدا بتوانیم استفاده کنیم به طور مثال: فسفر پلیت مشترک داشته باشند، منشی مشترک داشته باشند و خیلی برای خودشان هزینه درست نکنند تا بتوانند کامل کارشان را انجام دهند این اتفاق افتاده که الان با یکدیگر کار می‌کنند که خیلی مدت کوتاهی با هم کار می‌کنند و از هم جدا شوند که ما بخش‌های دیگر را هم دانه به دانه به آن اضافه خواهیم کرد. با ما همراه باشید با شعبه دوم کلینیک دندانپزشکی مدرن در تهران.

گروه مدرن در افتتاحیه ی شعبه دوم کلینیک دندانپزشکی مدرن
گروه مدرن در افتتاحیه ی شعبه دوم کلینیک دندانپزشکی مدرن

آقای مسلمی اینکه الان دارید مطب دختر را افتتاح می‌کنید چه احساسی دارید؟ دیگر زیباتر، بهتر و خوشحال‌تر از این من فک نمی‌کنم حسی در زندگی‌ام بوده یا شایدم به وجود آید. من بهترین حس را دارم برای خدمت به مردم.

بابک مسلمی مدیرعامل کلینیک دندانپزشکی مدرن
بابک مسلمی مدیرعامل کلینیک دندانپزشکی مدرن

در این اتاق ارتودنسی همه‌چیز شیک، مرتب، منظم است. دستگاه‌های پیشرفته‌ای موجود است. من آرزو دارم یک روزی همه‌ی مطب‌ها تعطیل شوند یعنی درمانی و دردی وجود نداشته باشد. در این اتاق همه‌چیز مخصوص اندو تهیه و طراحی‌شده. دستگاه فسفر پلیت برای این کار تهیه‌شده برای اینکه کار با دقت بالایی اتفاق بیفتد و متخصصین این مطب کارشان را انجام دهند. همچنان دوربین داخل دهانی باکیفیت بالا هم خریداری‌شده برای خدمت به مردم، مبارک باشد انشاالله به سلامتی.

بابک مسلمی و دکتر برزویی
بابک مسلمی و دکتر برزویی در افتتاحیه شعبه دوم مدرن

تهیه شده در گروه مدرن

نوشته شده توسط dentalcenter

http://clinicmodern.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *