سلام دراین قسمت از برنامه استیج مدرن در ارتباط با مهم‌ترین بخش روکش دندانی که رنگ روکش دندان هست در خدمت شما هستیم. انتخاب رنک روکش مهم‌ترین ملاک برای زیبایی روکش دندان هست.

رنگ روکش دندان برای نتیجه بهتر و دقیق‌تر بهتر است که با رنگ دندان‌های کناری مطابقت داشته باشد. ولی برای کیس هایی که تعداد بالا هستند و نیاز نیست که دندان‌های دیگر مطابقت داده شود درواقع ست رنگ دندانی دست خودتان است برای درک بهتر و ظاهر بهتر آن شما باید عوامل دیگری مثل انعکاس و رنگ‌های اطرافتان مثل رنگ مو و رنگ چشم رنگ پوست و حتی سایه چشمتان در نظر داشته باشید.

رنگ روکش دندان - کلینیک دندانپزشکی مدرن
رنگ روکش دندان – کلینیک دندانپزشکی مدرن

رنگ روکش دندان شما یکی از فاکتورهای مهمی است که باید مدنظر داشته باشید به این خاطر که قرار است سالیان سال برای شما کار کند و عضو جدید از بدن شماست و حتی شما می‌توانید از دندان‌پزشکتان برای انتخاب رنگ کمک بگیرید.

مدنظر داشته باشید که درک رنگ از فردبه‌فرد دیگری متفاوت است. برای همین روزی که شما رنگ دندانتان را انتخاب می‌کنید. می‌توانید از دندان‌پزشک یا فرد دیگری که آن لحظه آنجا هستند یا دستیار کمک بگیرید حتی ممکن است که دندان‌پزشک از شما بخواهد هرگونه رژلب یا آرایشی که دارید را از بین ببرید تا احتمال خطا در انتخاب رنگ کمتر شود.

دندان‌پزشک یک راهنمایی shad دارد که کمک می‌کند شما رنگ موردنظر را انتخاب کنید. این shad ها برندهای مختلفی دارد. بعضی از برندها تنوع رنگی کمتری دارند. یا درواقع فقط رنگ‌های بیسیک را دارند. ولی یک سری ست‌های رنگی هستند، برندهایی هستند به نام ویتا (vita) که به‌صورت بین‌المللی کار می‌کنند و انتخاب رنگ و تنوع رنگی آن‌ها بالاست و شما حق انتخاب بیشتری دارید.

برای خیلی از افراد این سؤال پیش می‌آید که رنگ روکش دندانی پس از گذشت چند سال تغییر خواهد کرد؟

رنگ روکش تغییری نمی‌کند. بعد از تحویل روکش ممکن است که بعد از چند سال شما متوجه تغییر رنگ شوید یا اینکه رنگ روکشتان با دندان‌های دیگر تطابق ندارد. درواقع این روکش دندانی شما نیست که تغییر رنگ پیداکرده است. این دندان‌های کناری است که لکه‌دار و تیره شده.

رنگ روکش دندانی کاملاً سلیقه‌ای است و به سلیقه شما بستگی دارد و می‌توانید با دندان‌پزشکتان در ارتباط بارنگ روکش دندانی‌تان مشاوره بگیرید.

این پست دارای یک نظر است

  1. sahar

    سلام سه تا از دندونای جلو رو رکش کردم الان میبینم که رنگشون خیلی روشن تر از بقیه دندانهاست ایا کاری میشه انجام داد

دیدگاهتان را بنویسید